Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Olomouc

Foto Opravna Olomouc provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Olomouc víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Olomouc poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Olomouc - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Olomouc může využít opravdu každý. Foto Opravna Olomouc funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Olomouc platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Olomouc je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Olomouc a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Olomouc - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Olomouc . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Olomouc závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Olomouc Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Olomouc Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Olomouc .

Foto Opravna Olomouc rechle

Foto Opravna Olomouc ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Olomouc . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Olomouc potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Olomouc - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-