Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Plzeň

Foto Opravna Plzeň provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Plzeň víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Plzeň poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Plzeň - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Plzeň může využít opravdu každý. Foto Opravna Plzeň funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Plzeň platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Plzeň je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Plzeň a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Plzeň - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Plzeň . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Plzeň závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Plzeň Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Plzeň Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Plzeň .

Foto Opravna Plzeň rechle

Foto Opravna Plzeň ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Plzeň . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Plzeň potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Plzeň - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-