Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

Amazon - Kindle 6 series

zamrzlý display, neda se restartovat ani spustt

Kindle Paperwhite 3 - Kindle Paperwhite 3

Displej má praskliny na více malých místech, je potřeba ho vyměnit celý. Prosím o informaci, kolik by tato výměna stála.

Kindle 3 keyboard - Kindle 3 keyboard

Dobrý den, koupil jsem z druhé ruky čtečku Kindle 3. Vypadá velmi dobře a podle prodejce skutečně nebyla skoro použitá. Bohužel ale zlobí. Nechce se spustit. Už jsem provedl asi 15 restartů a 3 totální restarty do továrního nast​a​vení, ale nepomohlo to. Vždy to ch​v​ilku funguje, ale po pár hodinách už znovu nejde zapnout. A opět se spustí restarty. Asi to tedy bude buď základní deska nebo baterie nebo oboje :-( A potom mám jednu starší a víc používanou čtečku Kindle 4 a zlobí na ní tlačítko přepínání stránek - to se dá také opravit?

Amazon - Kindle Touch

Přestal fungovat zvuk; nejde ani z integrovaných repráčků, ani do připojených sluchátek. Jinak je přístroj v pořádku.

Amazon - Paperwhite 3

Ze čtečky se mi smazaly úplně všechny knihy a ani po opětovném nahrání je ve čtečce nemůžu nikde najít, ovšem když čtečku připojím k počítači, tak ty knihy ve čtečce vidím.

Amazon - Amazon Kindle paperwhite 3

Prasklý display - nefunkční obrazovka

Amazon - Paperwhite

nejde spustit

Kindle - Amazon Kindle Paperwhite 3

Nejde listovat.

Amazon - WP63GW

Nevidí knihy, ale jsou tam.

Kindle - Kindle 4

Rychle se vybíjí baterie. Je problém s nastartováním čtečky,s volbou knihy , s listováním. Čtečka vyzývá k výměně baterie.