Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

Amazon - D01200

Blbě funguje jack input (pro sluchatka).

amazon - D01100

pravděpodobně špatná baterie

Amazonkindle - D00901

Na obrazovce stále "empty batery" a nelze ani restartovat

Amazon - Voyage

Kindle je zcela zamrzlý, všechny pokusy o restartování selhaly. Jednoduše se nezapne a na obrazovce jsou linie.

Amazon Kindle - Kindle 4

Zřejmě vadná baterie.

Amazon Kindle - Dotykový

Prasklý displej

Amazon Kindle paperwhite - Kindle paperwhite

Nelze zapnout, zkusila jsem nabít, ale stále svítí oranžově. Nelze restartovat dlouhým stlačením tlačítka "zapnout". Je možné, že je nefunkční baterka, ale několikrát spadl na zem z metrové výšky.

Kindle 6 - 6

nedostatecna vydrz baterie, pristroj se vypne i treba pri 70%

Kindle - Kindle Paperwhite

Nenabíjí se. Problém vstupu nabíjení.

Paperwhite - 7.generace, dotyková

čtečka přestala zcela reagovat a funguje jen spořič obrazovky, opakovaný reset není k ničemu, nelze se dostat do menu. Porucha vznikla náhle, bez mechanického poškození pádem apod.