Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

Kindle - Amazon Kindle PaperWhite 3 (2015)

Přístroj se samovolně zapíná a vypíná

Kindle 4 - 4

Rozbity display

amazon kindle - kindle fire HD 8.9" (model 2012)

baterie uz se nanabiji naplno a nabijeni trva i dva dny. chtel bych vedet, zda provadite vymenu baterie a kolik vymena stoji. dekuji

kindle - Amazon kindle 4 nebo5

Mám tlačítkovou čtečku knih Kindle, typ si přesně nepamatuji. Nejde zapnout.

Kindle - No. D00901

Při nabíjení se rozsvítí oranžové tlačítko, po pár minutách zhasne a čtečka se nenabíjí a ani se pak nedá zapnout.Při plném nabití zezelenalo.

Kindle - Kindle Keyboard

Dobrý den, nefunguje mi levé tlačítko zpět (šipka <) na Kindlu Keyboard (tento: https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Kindle#Kindle_Keyboard). Kolik by stála oprava? Vím, že jde už o starý přístroj, ale fungoval až doteď dobře, a tak bych ho ráda opravila. Děkuji. S pozdravem Šárka Ševčíková

Amazon - NO D01100

Při zapnutí zůstává spořič cca přes 2/3 obrazovky.

Kindle - Kindle 3

Po vypnutí nelze zapnout

Kindle - Kindle 5

E-kniha se vybila a již nejde nabít

KIndle - Kindle keyboard

nezobrazuje displej