Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravna Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravna Kindle .

Opravna Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravna Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravna Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravna Kindle jednoduše

Nejenže Opravna Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravna Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravna Kindle se už o vše postará. Opravna Kindle nebylo jednoduší.

Opravna Kindle levně

Opravna Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravna Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravna Kindle - poslední objednávky

Kindle - Kindle 5

na displeji: Vyžadována oprava ! Váš Kindle potřebuje opravit

kindl - paperwhite

nesvítí led diody pod displejem. Přístroj jsem již několikrát restartoval, ale diody nesvítí stále. Jinak je čtečka funkční

Kindle - kindle4

Ačkoli je připojený k wifi a reklany běží,nechce se připojit internet.Píše že je nezabezpečené připojení.

kindle - D01100

Nelze zapnout

Amazon čtečka Kindle 5 - Kindle 5

Po nějakém čase čtení knihy (někdy 5 minut, někdy 30 minut), začnou přeskakovat stránky (vracet se na začátek). Občas se čtečka zcela zasekne. Nevím, jaký je toho spouštěč, předpokládám, že špatné kontakty. Pravá strana tlačítek nefunguje. Čtečka mi jednou navlhla a myslím, že se tak chová od té doby. Čtečka už byla jednou v servise (cca před 4 lety), byla u ní vyměněna základní deska, pokud si to dobře pamatuji.

čtečka Kindle - Kindle5

nejde zapnout, pouze se krátce rozsvítí zelená led. Po připojení na USB svítí oranžová led.

Amazon Kindle - Paparwhite 2nd

Nelze zapnout, při nabíjení svítí oranžově, při propojení s počítačem ho počítač nerozezná

kindle paperwhite amazon - kindle paperwhite amazon

Po nabití už nešla a nejde zapnout.Kontrolka nabíjení přitom svítí zeleně.

AMAZON - 3

Čtečka při dotyku v menu vždy problikne jako "negativ a pozitiv", takové probliknutí před tím, než se načte vyhledávaná stránka. Již jsme reklamovala přes Alzu, ale bylo mi řečeno, že to je "normální", ale viděla jsem jiné čtečky Amazon a ty to nedělají. Je to dost protivné. Setkáváte se s tímto o všech čteček Kindle? Zatím servis neobjednávám, zařízení bych vám dopravila, spíš, zda jste se s tímto již setkali. Děkuji, RR

Kindle - Kindle 4, nedotykovy

Nefunkci displej