Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Foto Ostrava

Foto Opravna Ostrava provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravna Ostrava víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravna Ostrava poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravna Ostrava - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravna Ostrava může využít opravdu každý. Foto Opravna Ostrava funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravna Ostrava platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravna Ostrava je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravna Ostrava a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravna Ostrava - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravna Ostrava . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravna Ostrava závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravna Ostrava Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravna Ostrava Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravna Ostrava .

Foto Opravna Ostrava rechle

Foto Opravna Ostrava ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravna Ostrava . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravna Ostrava potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravna Foto Ostrava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-