Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Kodak Easy Share C 503 - C 503

Víčko uzavírací na baterie s dvěma kontakty,potřeba vyměnit.

Nikon - D5200

Nefunguje blesk. Dříve drobný náraz, závada se projevila později.

canon - A4050

nevyjíždíobjektiv,povysune se cca 1-2 mmm a nahlásí chybu a vypne se.

Olympus - E 1

Špatně měří expotici, v neutrálním nastavení přeexponováno až 2EV. Částečně odlepená pravá přední část pogumování. Sdělte laskavě zda má smysl oprava a popř. přibližnou cenu.

NIKON - Coolpix P340

nelze nabíjet baterii + nejdou zavírat dvířka na baterii

Olympus - VG-170

po zapnutí vyjede objektiv a opět zajede - nejde zapnout

OLYMPUS - E - PM1

Došlo k upadnutí fotoaparátu ze sedačky na podlahu. Při zmáčknutí spouště dojde jen k lehkému cvaknutí a fotka je celá černá. Při zapnutí kamery se natáčení kouskuje.

Olympus - TG-860

nejde displej,je černý

Canon - EOS 350D

Zdědil jsem fotoaparát, který údajně upadl na zem. potřeboval bych jej otestovat a vyčistit. Dále bych přivítal nahrání českého menu. Děkuji Mir.Dvořák

Olympus - Digitální zrcadlovka E-620

Po zapnutí fotoaparátu se přístroj buď hned neaktivuje nebo se častěji aktivuje jiný režim, než který je navolený (Typicky místo automatiky, S nebo A některý z kreativních režimů). Pomůže několikateré protočení kolečka voliče režimů, nicméně po určité době se závada znovu opakuje.