Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - COOLPIX P510

Nelze zapnout, nelze nabít. Po porpojení kabelem standard USB i HDMI, se rozsvítí zelená kontrolka pouze na vteřinu, fotoaparát pípne a vypne

olympus - e-510

nefunguje tlačítko on/off. Někdy se zapne a za chvilku vypne, někdy se nezapne vůbec, ale má snahu se zapnout

Nikon - D40

je zaseklá spoušť, pravděpodobně kvůli pokaženému "motoru"? - please release shutter button again uvolněním červeného kolečka pod krytem se to odstraní ale pouze na 1-2 snímky, pak to chybu vyhodí znovu

Panasonic - DMC-TZ30

Páčka na ZOOM "drhne" - ZOOM není možno nastavovat plynule.

Olympus - TG 850

nefunguje

Nikon - D60

Fotoaparát nereaguje, pouze se na displeji ukazuje: Press shutter release button again

SONY - ALFA 8000

Spadl na zem ze stativu, je pohnuty zoom objektivu.

Olympus - C-5060

Špatně funguje ovládání - software. Někdy přístroj funguje, někdy je neovladatelný. Oprati dřívějšku subjektivně zhoršená kvalita fotografií.

SONY - DSC-H10V,ZOOM 16x

Fotoaparát s otevřeným objektivem spadl do písku, nyní nejde objektiv otevřít. Pohybu zřejmě brání zrnka písku uvízlá v objektivu. Jinak žádná závada. Možná postačí vyčistil objektiv.

Sony - DSC-F828

Při spuštění píše Error - E:61:00