Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Fujifilm - Instax square sq6

Spadl a rozbil se blesk

Lumix - Panasonic DMC-LX2

nevyjíždí objektiv i když je baterie nabitá

Canon - PowerShot S60

Pod přestavitelnou krytkou objektivu (iniciuje spuštění kompaktu) se vysunula nějaká pružina, která brání úplnému přesunutí krytu objektivu. I v tomto stavu je fotoaparát plně funkční..

Sony - Cyber-H2

Tlačítko spouště uvolněné, vypadává a kryt akumulátoru/karty "Memory Stick Duo" netěsní, když se do foťáku dají baterky

Nikon - Nikon Wide

Neotevře se uzávěrka

Canon - PowerShot SX1 is

Nejde uzavřít kryt bateriihhb

Canon - PowerShot SX 100 IS

Po vyplnění kolonky datum a čas v MENU tuto informaci neuloží do paměti a při každém spuštění ji znovu vyžaduje.

olympus - pen

objektiv se neuplne vysunuje, pri vypnuti se obcas vubec nezasune a hlavne pres cocku neni nic videt, digitalni obrazovka je cerna, ale funguje napr pri otevreni menu, nastaveni atd

Sony - Alpha a6000

Chyba displeje. Telefon zhodil pes a rozlil se displej. Sklo je téměř nepoškozeno malinký pavou, ale téměř bez problémů, ale displej nic neukazuje. Jinak přes hledáček fotoaparát normálně fotí. Zajímal by mě odhad ceny.

Nikon - Nikon D80

Na displeji svíti Err, nelze nic nastavit, uzávěrka funkční, fotka se neuloží na kartu, v návodu pouze info kontaktovat servis.