Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

NIKON - COOLPIX L610

Krytka baterie. Ulomené držáčky na krytce baterií ne na těle. Baterije vypadávají.

NIKON - COOLPIX L610

Krytka baterie. Ulomené držáčky na krytce baterií ne na těle. Baterije vypadávají.

Nikon - Coolpix B700

Objektiv se při zapnutí třikrát vysune na celou délku a poté opět zasune a poté nelze spustit tlačítko spouště

Canon - PowerShot A2600

Objektiv nevyjede úplně, nahlásí to Chyba objektivu fotoaparát se vypne.Pak objektiv zajede jen částečně a fotoaparát se vypne.Možná se do mechanismu dostala nečistota která brání zajíždění objektivu.

Olympus - Stylus SH-50

Nelze dobít. Uvolněný konektor na dobíjení fotoaparátu

SONY - RX100 III

Rozbitý objektiv. Fotoaparát nám spadl na zem a objektiv zůstal vysunutý. Zatím poptávám službu nezávazně. Zajímala by mě cena a přibližná doba opravy. Jak funguje předání formou svozu? Vy byste si fotoaparát vyzvedli u nás sami? Je to spoplatněné? Předem moc děkuji za informace. S pozdravem, Iva Teplá.

Nikon - Coolpix B500

Chyba patrně v prostoru pro paměťovou kartu, karta nezacvakne a nevyskočí,i bez karty ale fotoaparát nefotografuje, jen se zableskne a umře. Ještě nedrží přední krytka na objektivu

Sony - Cyber shot DSC-RX100

Při zapnutí se neotevře objektiv a na displeji vyskočí hláška vypněte a zapněte kameru. Možná je třeba jen vyčistit.

Canon - Power Shot SX130 IS

netěsnost klapky uzavírání pro baterie a SD kartu

Sony - DSC-HX1

Asi nefunkční optika,je pořád černý display a nic se nezobrazuje.