Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - Coolpix P330

nejde zapnout - nevysune se objektiv

Olympus - TG-5

poškozená zdířka na připojení kabelu-již nelze téměř připojik na nabíjení nebo stahování fotek

pentax - k 30

kompletně vyčistit poškrábané překlopné zrcátko ulomená pacička zajištování baterie

Fujifilm - XT-1

odlepují se polepy (prakticky všechny), možná by stačilo pouze u gripu, záleží na případné ceně.

Sony - DSCWX350

Nejde nabíjet. Po zasunutí kabelů blikne kontrolka nabíjení a hned zhasne nenabíjí se. Jaká může být cena opravy?

Nikon - D3100

Poruchová spoušť

Olympus - TG - 850

Před pár dny při focení, přestal fungovat odklápěcí displej fotoaparátu.

olympus - olympus tough tg-5

výměna předního skla na objektivu a zadního skla displeje

Pentax - K-50

Po stlačení spúšte necvaká uzavierka, ukladá čierne fotky, cez hľadáčik sa dá pozerať. V minulosti sa mi pár krát uzávierka zasekla aj tak, že sa nedalo pozerať cez hľadáčik, ale vždy sa to do hodiny napravilo, hlavne v zime.

Olympus - TG-820

Po zapnutí přístroje se objeví zadání data a času, po zadání a stisku menu se objeví nápis : Není spojení. Pro odchod se má stisknout menu, ale nejde odejít. Po zapnutí přístroje se opět objeví zadání data a času, po zadání se zase objeví nápis : Není spojení. Děkuji.