Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Fujifilm - X-A20

Broken LCD

Casio - EX-H5

Po pádu na zem se neotevře objektiv. Motorek se snaží, ale neotevře se. Kolik by stála cca oprava? Děkuji Krištof

Nikon - Coolpix p520

Nejde zapnout.

Canon - Prima zoom 85N

Nenavíje kinofilm,zdá se nám že chybí navíjecí ozubené kolečko.

Nikon -bezzrcadlovka - 1J5

Po pádu bez zjevného mechanického poškození svítí slabě jen lcd monitor . Jinak žádná funkce se po zapnutí neukáže a foťák je zcela mrtvý mimo lcd.

Canon - EOS 1300D

-rozostřené fotografie- Při fotografování jsou fotografie rozostřené, stává se tak také při natáčení videí. Myslíme si, že by mohla být závada v čipu. Prosím, o jakou částku za opravu by se mohlo, čistě hypoteticky, jednat? A jak dlouho trvá oprava zařízení? Velmi Vám děkuji.

SONY - DSC-H9

ZÁVADA V ŘÍDÍCÍ DESCE,NUTNÁ VÝMNĚNA

Canon - PowerShot SX530 Black

Po pádu z půl metru na zem nejde zapnout.

Panasonic - Lumix - DC - FZ82

Při zapnutém přístroji a vysunutém objektivu (bez zoomu) došlo k nárazu o zem. Fotoaparát se v této pozici vypnul a nereaguje.

Panasonic lumix - g7

Na fotoaparátu nefunguje čtečka paměťových karet, nedá se do ní karta ani vložit.