Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Olympus - X-845

nefunguje

Nikon - Coolpix S32

porucha objektivu je napsáno na displeji

Sony - Sony NEX3

zaseknutý objektiv, nevyjíždí.

sony syber-shot - DSC-W570

Nefunguje lcd display....jinak přístroj jeví známky 100 funkcnosti-vysouvá se zoom,bliká blesk po zmáčknuti spouště,

sony syber-shot - DSC-W570

Nefunguje lcd display....jinak přístroj jeví známky 100 funkcnosti-vysouvá se zoom,bliká blesk po zmáčknuti spouště,

NIKON - COOLPIX S 6500

nefunguje blesk + samospoušť

Panasonic - DMC-LS75

Nejde zapnout

olympus - vr-320

Nelze pustit - nevysune se objektiv

nikon - nikon 7200

v hledáčku mám nějaké chlupy,nebo vlasy, potřebuji jej vyčistit

olympus - 1010

nelze zasunout objektiv