Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna fotoaparátů

Opravna fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravna fotoaparátů víme co s ním.

Opravna fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravna fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravna fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravna fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravna fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravna fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravna fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravna fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravna fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravna fotoaparátů .

Opravna fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravna fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravna fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - Coolpix S7000

nelze vysunout objektiv, pravděpodobně písek v mechanismu. Pravděpodobně bude postačovat vyčištění

fujifilm - x100s

Fotoaparát nejde spustit.

Canon - DX 40

Fotoaparát se základním objektivem 18-55mm občas nefotí, chybějící krytka objektivu

Nikon - COOLPIX S7000

Po pádu náraz do objektivu, rozostřené fotky, samovolné změny nastavení programu během fotografování. Fotoaparát je do 12/2017 v záruce. Vzhledem k tomu, že se jedná dle prodejců o jeden z kvalitních fotoaparátů tohoto druhu, je ke zvážení oprava. Prosím tedy o posouzení závady a zprávu, zda je oprava rentabilní, o jakou cenu by se jednalo. Děkuji.

IGET - BV5000

rozbité sklo na displeji, mobil plně funkční ale jsou na skle 2 pavouci

fujifilm - finepix s2995

Při zapnutí nevyjíždí objektiv a na displeji píše znuvu vypněte a zapněte

Nikon - D5200

Začal ostřit velmi špatně často ostřil jakoby dozadu (ostřila jsem na oči a ostrý bylo pozadí a nyní se mu už nechce ostřit vůbec nevím co se stalo

olympus - SH-21 (E) BLK

Prasklé sklo na displeji, fotoaparát je funkční jediná závada je: přibližováni je funkční asi do 3/4 dále se ztratí vše na displeji. Mám k Vám prosbu zda se to dá opravit a za jakou přibližnou cenu.

Panasonic Lumix 2x - FZ 45 a FZ 72

U fotoaparátu Fz 45 je špatné tlačítko spouště (nejde mačkat mezifáze a fotak nezaostri).Fz72-fotak navlhl, spálil paměťovou kartu a některé fotky jsou rozostřené, ale ne vždy, jen když se fotak "unaví".

Nikon - P500

nevýrazná šedá skvrna na fotografii, nemění pozici