Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

Cubot - King Kong

prasklé sklíčko displeje, displej plně funkční

blackview - BV 4000

Nefunguje display je hodně tmavý. Telefon spadl do vody.

samsung - galaxy j5

nenabíjí (občas nabije)

samsung - Galaxy S4 mini

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám že jsem našel správný servis :-) Hodně popraskané sklo, LCD i dotek funguje.

samsung - Galaxy J5 2016

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám ž jsem našel správný servis :-) Původně jenom prasklé sklo, ale pokusil jsem se ho vyměnit sám. Bohužel jsem prasknul LCD a utrhl flexi připoj v levém horním rohu. Telefon slyšitelně bootuje ale není nic vidět...

lenovo - VIBE P1m

Telefon nejde nabíjet.Patrně opoužívaný mikro usb konektor.

Samsung - S9 Plus

Left bottom of the screen is cracked I have screen image but half of the touch doesnt work

Asus - zenfone 4 ze554kl

Telefon je funkční, ale má popraskaný displej. Prosím o cenový návrh opravy tohoto problému.

Alcatel - RX 550 eXtremo

Zřejmě je potřeba vyměnit baterii, nebyl rok nabíjený.

Xiaomi - Redmi Note 4

Rozbité sklo displeje.