Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

Evolveo - EasyPhone XD

Rozbitý displej po pádu na zem

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbil se mi display mobilu (spadnul na zem).Jedná se pouze o rozbité sklo mobilu, dotyková část funguje bez chyby. Za jakou cenu je možné tuto závadu ostranit?

ONE PLUS - 7

Nefunguje display, pokud možno nacenit i výměnu zadního skleněného krytu.

Evolveo - Strong phone G6

Nejspíš baterie ko Mam nabito třebas na 91% , po chvilce používání ( 5 min ) se vypne že je vybitý, po dalších 5 minutách na nabíječce je již plně nabitý .

Motorola - One Vision

Prasklé sklo na display

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Asus - 90AX00T1-M00890

rozbitý displej

Iphone - Iphone 7 128GB

nenačítá síť - vada v basebandu MODEMU na základní desce.

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbité sklíčko displeje. Kolik by přibližně stála oprava tohoto nedostatku(nepotřebuji vyměnit celou dotykovou část, mám prasklé pouze vrchní sklo?