Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

Samsung - S4 i9505

Po pádu na zem postupně odspodu nahoru během 3/4 hodiny kompletně zčernala obrazovka! Telefon funguje, přijímá hovory, akorát není nic vidět!

HTC - HTC 10evo

Závada displeje - po zapnutí nechtěl displej pokaždé naběhnout, až po několikáté; nyní převážně displej v převrácených i slabých barvách (inverted colors). Výjimečně je displej zpátky v normálních barvách.

Nokia - 5

rozbitý, ale funkční dotykový panel; rám je nepoškozen

Huawei - Y6 PRO

Nekomunikuje s počítačem

Samsung Galaxy - A5

Prsklo sklo displeje. Nahoře cca 1,5cm po pádu na zem.

samsung - S4 mini

slabě hrající reproduktor - vyzvánění, upozornění ..... Je třeba vyměnit modul reproduktoru

GIGASET - C620

Po vyjmutí z doku a zadání volaného telefon vypadne a obnoví se zase až když se vloží do doku. Přitom baterie svítí jako nabitá. To samé při příjmu hovoru. Baterie jsem vyměnil, kontakty očistil.

htc - Desire 500

Telefón byl bez problému funkční, pak byl několik měsíců odložený mimo provoz a nyní nejde zapnout ani nabíjet. Pouze bliká oranžová LED. Nejde zapnout ani nabíjet ani s jinou již nabitou baterií.

Samsung - Galaxy A3

nezaostřuje fotoaparát

HTC - M8

Zrnící fotoaparát...nekvalitní rozmazané fotografie i videa.