Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

Lenovo - Moto Z

Prasklé krycí sklíčko displeje

Doogee - S60

Nejde nabít, konektor nejspíš nefunguje

BlackBerry - Passport

Pravděpodobně problém se softwarem. Nelze spustit většinu aplikací. Nelze spárovat s BlackBerry Link apod.

Huawei - P8 Lite

Dobry den, odchazi zasuvka micro USB konektoru, je potřeba ji vymenit za nejakou novou a pevnou. Cena ND je asi 5kč, prosím Vas o cenovou nabídku na Vaši práci a informaci o tom zda je možné to udelat na počkání na Kladně nemam momentálně náhradní telefon, dekuji Jan Douša email: jandousa0000@seznam.cz tel: 737547033

Motorola - One Vision

Rozbité sklo

Huawei - P9

Prasklý displej, rozjeté černé a barevné čáry na displeji.

Cubot - X19 a kinkong

Praskli sklo a utopení

Dodgee - S68pro

Pravděpodobně kovovy prach v mikrofonu. Špatně slyšet hudbu z reproduktoru a mě špatně slyší lidé.

Samsung - s8

nefunkční reproduktor pro hovory.

Doogee - S60

Nenabíjí se