Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

Samsung - S7

prasklé sklo displaye

SAMSUNG - galaxy j 7

prasklé sklo

Evolveo - Strong q8

Nefunkční konektor pro nabijeni

Samsung - A41

rozbitý display, prosím cenovou kalkulaci

Iphone - 6Plus

Prasklý displej, ale dotyk funguje.

Lenovo - Medion E 4506

slabá výdrž baterie.Je dostupná nová baterie? Původní baterie Medion model CK435068 ARE 3,7V , 1800 mAh , rozměr baterie 70 x 50 mm

ASUS - ZENFONE 5z ZS620kl 256GB

Mobil má vadný chip na základní desce, nemá signál na simkartách.

BlackBerry - Key2

Výměna baterie,klávesnice a displeje.

Motorola - Moto G5S

Vadná baterie a možná i dobíjecí konektor

huawei - P20 lite

vyměna display + sklo