Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

evolveo - Q5

nereagují okrajové části displeje

Sony - XA1

rozbitý zadní fooaparat

Samsung - Galaxy S7

vadný displej

Huawei - P20 lite

Rozbitý displej

Lenovo - K920

Telefon se po cca 3-4 minutách sám restartuje-vymazané IMEI.

Huawei - nova 3i

displey je tmavý (dobytí baterie nepomáhá), hovory mohu přijímat

HUAWEI - P9

Prasklý bílý displej. Telefon funguje.

huawei P9 lite - PRA-LX1

PRASKLÉ SKLO DISPLEJE

Alcatel - 7048x

Nefunguje mikrofon. Když volám, tak mně nikdo neslyší.

Samsung - A520F 2017

Nikdo s kým mluvím mě neslyší. U pořízení videa nejde též zvuk. Zřejmě mikrofon. Prosím o cenu a předem děkuji. Manoch Z.