Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se vším.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

huawei - p8 lite

Nelze připojit k wifi, přestože ukazuje plný signál. Po přiblížení k routeru na cca 20 cm funguje normálně, na delší vzdálenost hlásí, že připojení k síti bylo zamítnuto. Nepomohlo ani uvedení do továrního nastavení.

Lenovo - S660

Telefon najde dostupné mobilní sítě,ale SIM karty nejdou připojit.

Huawei - Y5 II (CUN-L21)

Zablokovaný telefon- zabezpeční zařízení Android 5.1. Zabezepčení nahráno v rootu. Recovery mod reset nepomáha.

huawei - lite 8

telefon spadl na pravý vrchní roh a praskl displej,následně přestala fungovat wifi a bluetooth

Nokia - 5

Dobrý den, jaká je prosím cena kompletní výměny předního skla? Předem děkuji za info.

Samsung - GT C3520

po pádu na zem nejde zapnout. Zákazník by rád zprovoznil telefon do stavu aby z něj dostal fotografie (do pc)

Alcatel - one touch pop c7

nefunkční umístění sim karty

samsung - s 7

zablokovan

Acer - Z500 liquid

chybí boční tlačítko na regulaci hlasitosti

MyPhone - S-line

praskly displej