Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna Mobilů

Naše firma Opravna Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravna Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravna Mobilů profesionálně

Opravna Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravna Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravna Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravna Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravna Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravna Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravna Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravna Mobilů levně

Opravna Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravna Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravna Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravna Mobilů - poslední objednávky

apple - 6s

rozbitý displej

Huawei - Y6 Prime

rozbitý displej

Apple - Iphone 6s

Prasklý základní sklo. (Přední) Displej funguje bez problému.

Cubot - King kong

rozbitý displej, kolik by stála výměna? existuje možnost ochrany displeje?

Xaiomi - Redmi Note 5

po padu do vody displey je v provozu (objeví se uvítací obrazovka)e ale nereaguje na dotyk

samsung - GALAXY J7 SM-J730F

prasklý displej

XIAOMI - RedmiNote č 4/64GB

Po pádu je značně popraskaný přední displej

CUBOT - H3

Praskl displej

Huawei - Y5 II

Problémy s nabíjením baterie. Vyměnili jsme baterii za novou i kabel od nabíječky, ale problém přetrvává. Nabíjí pouze když se přívodní kabel v micro USB konektoru vyhne do určitého směru. Zřejmě bude problém s micro USB konektoren uvnitř telefonu. Je to možné? Kolik by stála oprava? Zatím neobjednávám opravu, v prvním kroce potřebuji vědět cenu. Děkuji.

doogee - shoot 2

vadná baterie (výměna)