Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

roomba - 780

ulomený a utržený snímač na horním krytu

Roomba - 880

Dobrý den.Vysavač přestavá fungovat ihned na začatku.Nefunguje mu asi baterka.

I romba - i romb a 581

Přístroj hlásí "vyčisti kartáče". Kartáče jsou vyměněny, přístroj vyčištěný. Přístroj se rozjede a do cca 1 - 2 minut se zastaví a ohlásí tuto závadu.

Roomba - 780

zapadlý napájecí kontakt - nelze v základně nabíjet

iRobot - Roomba 581

Po chvilce nabíjení chyba - err 5, bliká červeně.

Roomba - 555

Nejezdí, netoci se vrtulka. Točí se jen kartáče.

Ecovacs - D 54 Deepoo

po nabití se rozjede a hned po 2sekundách přestane fungovat

Roomba - 866

Nefunkční boční kartáček. Nelze dotáhnout- protačí se.

Roomba - 960

někdy se při naprogramování úklidu sám po 5,8,20 min vypne. Někdy najíždí na dotovací stanici a nemůže ji najít. Nyní stále ukazuje že je plný koš i když není.

LG - HOMEBOT VR5942L;

přístroj má ca 2 roky, od začátku pořádně nenašel dokovací stanici, ale to jsem přešel. po několikerém kompletním čištění se vysavač rozjel. naposled jsem vyměnil baterku. s ní to šlapalo asi jen 2 měsíce a teď ji podle mě neumí nabít.