Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

Robzone - Duoro xclean

Robot hlásí nefunkční pravé kolo. Po rozebrání zjištěn nejspíše přidřený motor. Proto prosím o zaslání pouze motoru pro pravé kolo. Děkuji

SENCOR Stand Mixer - STM 41GR

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné u Vászakoupit ovládací elektroniku.Sdělte cenu atd. Děkuji za odpověd.

Roomba - Nevim

Netoci se kartáče, po zapnutí ma jiný zvuk, jezdí ale nevysava

iRobot Roomba - 560

točí se pořád na jednom místě

irobot roomba - roomba 700

špatně nabíjí,ale hlavní problém je že je zapadlý kovoví plíšek,ten druhý je v pořádku,...občas se na irobotu objevěj písmenka,,ffaa..a různě ,třeba plný koš i když je koš čistý a hlásí poruchu

ROBZONE - DUORO XCLEAN

L022

i Robot - Roomba 555

byl dlouho nepoužíván cca 12 měs.a po nabíjení cca 10 hod. je nefunkční. Srřední vyponačř bliká červeně

ROBZONE ROOMY 3,O PLUS - ROOMY3,0

PŘI STĚHOVÁNÍ POŠKOZENA NABÍJECÍ ČÁST,MOŽNÁ BY BYLO TŘEBA JÍ VYMĚNIT,DĚKUJI kIELEROVÁ

Robzone - Duoro XCLEAN Profi

Hlásí nabití dokončono. Poté nejede, nereaguje a vyhledává dokovací stanici

roomba - 500

Nevysává