Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

iRobot - Roomba serie 5

Vysavač po spuštění cyklu po cca 3min vypne a zůstane stát na místě. Začne svítit oranžovou barvou. U robota proběhla výměna baterie před cca 5měsíci za baterii z Alza.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Romba - 780

Nejde zapnout i po výměně baterie. Ani při resetovani

iRoboot Roomba - iRobot Roomba 676

špatně vysává, chrčí..dali jsme nové kartáče, filtr, vyčistili, dali nový kartáček postranní, který se netočil vůbec teď trochu

Sencor - SRV 4000GD

Točí se dokola, nejede

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

Vileda - VR 102

Po spuštění se hned zastaví a hlásí poruchu na motoru, nebo senzorech

rob zone - duoro xclean

není funkčí pravá strana pojezdu a stále se otáčí pravá přední metlička.