Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

iRobot Roomba 782 - iRobot Roomba 782

Nenabíjí, po 20 minutách se objeví chyba 5. Zakoupil jsem novou bateri,opět nenabíjí. Dva roky ho nepoužívám, chtěl jsem ho vyhodit , ale našel jsem Vás, tak snad se to podaří opravit.

Robzone Roomy - Roomy

nenabíjí

Ecovacs - D 62, 66

pohonné kolo se netočí

roomba 7xx, scooba 390 - roomba 7xx celkem 2 ks a 1 ks scooba 390

dobrý den, potřebovala bych vyměnit kryt u vysavače roomba 7xx, pak u dalšího vysavače roomba 7xx je nutné seřízení, když najede na překážku, tak přestává fungovat, někdy nejde vypnout, je prostě nějaký rozladěný, scooba 390 nejde ani nabít, nefungují tlačítka.

romba - i romba 521

netočí se boční kartáček

iRoobot - Roomba 555

Netočí se boční kartáček, tudíž nesbírá smetí. Stroj je vyčištěn, nezjistil jsem žádnou mechanickou závadu.

ROBZONE - DUORO

Zaseklé pravé pohonné kolečko.

ECOVACS - D56

Po prvním nárazu začne pouze couvat

Roomba - 17063

Po vyjmutí nabitého přístroje z docku se přístroj po spuštění okamžitě vybije.

Roomba - 620

Obrousena kolecka