Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

Roomba - Roomba S9+

jedno uložení kolečka se zlomilo (?) - uločko není odpružené a tedy Roomba nemůže standardně jezdit

RobZone - DUORO XCONTROL

Robot se při překážce nevyhne ale zůstává na místě.Hlavně vpravo.

i robot - roomba 563

chyba císlo 5, mi píše na displeji

Roomba - 780

Dobíječka funguje, baterie je vyměněná, display robotického vysavače nic nezobrazuje a vysavač se nenabíjí, je tzv. "mrtvý"

iRobot - Roomba 555

Jezdí, ale nevysává, nepohání rotační kartáče. Dále je potřeba doplnit některé spotřební díly (ukončovací díl osičky kartáče, rohový horizontální kartáč)

Roomba - Roomba 900

hlásí chyba 8,i přes vše ,co se mělo udělat hlásí stále,našla jsem v návodu , že pak je potřeba vyměnit sběrný koš.

Rob Zone - Duoro Xclean Profi

Přední kolečko vypadává, při vysávání se zadrhává

Robzone - Duoro dry&wet cleaning

Dobrý den, vysavač přestal vysávat. Jezdí po místnosti, ale nefunguje sání. Jede jakoby v nouzovém režimu při vybité byterii. Vysavač byl zakoupen v roce 2015. Děkuji za info zda je oprava možná

Ecovacs - Deepo 73

Vysavač se zapne, že jede vysávat, ale jen jezdí, netočí smetáčkama a chce hned zase zajet do dokovací stanice.

iRobot - 880

Please take a Roomba to another location