Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

Roomba - Serie 800

Nevysává, i když se vše točí, na nabíjení zajede po hodině, jen má tlumenější zvuk než dřív.

Romba - Romba 555

Jede tak 10 min a zastaví se mimo dok. Baterie není vybitá (ověřeno)

roomba - 560

přestaly se točit sběrné kartáče. Po nasátí vršku od PVC láhve se přestaly točit sběrné kartáče.

iRobot - Roomba620

při vysávání zůstává prach na kartáčích a prázdná část na prach, dále nutná výměna bočního kartáčku (poškození)

iRobot roomba - Roomba 555

Nejede. Pravděpodobně baterka, ale tu sem kupovala před cca 2,5 roky. Vzhledem ke stáří výrobku (7 roků) pravděpodobně potřebuje "kontrolní servis"

iRobot - Roomba 581

Hlásí chybu Error charging 3 při připojení do nabíjecí stanice. Zkoušela jsem ho restartovat a i vyměnit baterii, ale ani jedno nepomohlo.

ROOMBA - 620

Nefunguje motorek u kartáčku.

Roomba - Roomba 760

Dobrý den, rádi bychom nechali opravit Irobot Roomba 2010-2011 model number 760, který přestal úplně fungovat. Za jakých podmínek je to prosím u vás možné? Pěkný den, Josef Polák

IROBOT - ROOMBA 780

i robot se přestal nabíjet a nevyřešila to ani výměna baterie. Není to ani nabíjecí stanicí, druhý robot se na ní nabíjí.

Robzone - Roomy

Po 5 sekundách hlásí chybu 1. V kole ale nic není.