Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

iRobot - Roomba 780

Při zajetí do nabíjecí stanice se nezastaví a nezačne nabíjet, ale pořád se snaží jakoby zaparkovat. Nyní po delší odstávce, již nejde baterie nabít a hlásí chybu č.5

Rob Zone roomy - Rob zone roomy

Vysavač byl rok a půl uklizen. Potřebuje asi novou baterii. Prosila bych I nový nabíjecí kabel a vyčistit.

Roomba - 780

Při zmáčknutí startu se nerozjede, nereaguje.

rob zone - duoro xclean

pri zapnuti se objevi eo10 a lo20

Roomba 650 - Roomba 650

Po vyjeti plně nabitý se během pár vteřin zastaví.

roomba - 651 features

Nenabíjí se.

Roomba - 866

Vysavač hučí, jezdí, ale nesaje a nádržka na odpad je prázdná.

I robot romba - 681

Úplný servis+Výměna veškerého příslušenství (kartáček a filtr)

I-robot - roomba

Nevyjíždí nevysává

iRobot Scooba - JEN38504 090923 06 00242

Zpočátku podlaha zůstávala mokrá, opotřebované některé pryžové díly. Nyní se rozběhne na 5 vteřin a vypne.(jako by byla ucpaná nějaká tryska) Baterie je nová, jednou dobitá,pak již nešel rozjet, jen na 5 vteřin. nepoužívaná. Takže se opakovala stejná chyba i po výměně baterie za novou.