Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

iROBOT - 965 wifi

Robot již přibližně rok hlásí chybu 6. Někdy vyjede a vysaje, někdy se točí pozpátku a někdy se hned zastaví. Poslední dobou se vždy hned zastaví, vysaje tak jednou za týden po mnoha pokusech. Robot je 2 roky starý.

I Robot - Roomba 555

Netočí se kartáče a špatná převodovka

iRobot - Braava 320

Dobrý den, rád bych se informoval na cenu výměny koleček u tohoto výrobku. Kola mají prasklé pneumatiky, jinak kola jako taková jsou v pořádku. Dále by mě zajímalo, zda je rozdíl v ceně opravy - resp. následujícího doručení ze servisu - v případě svozu a nebo osobním doručením do sběrny ve Zlíně. Děkuji.

irobot roomba - 886

irobot byl polit vodou,nefunguje

Rob zone - DUORO-DRY-WET-CLEANINK

dám ho do stanice ukáže hned že je nabytý ale nejede a není nabytý

robzone duoro xclean - duoro xclean

ne vysává - přestala se točit vnitřní vrtulka, jinak vše funguje

Roomba - 980

Dobrý den, asi mi odešla dokovací stanice. Přestala svítit a proto i nabíjet. Možná je problém jen v kabelu. Také bych potřebovala novou baterii, málo už vydrží.

LG - LG HOM-BOT

Jezdí zmateně i po vyčištění všech senzorů. Nevyčistí celou plochu/pokoj/ a už hlásí "čištění dokončeno"

IRoomba - 886

Nepracuje tak jak má,neumí se vyhýbat překážkám,např narazí na kříňku a tam se zasekne.Ani funkce spot nepracuje tak,jak má.

irobot - scooba 450

potřebuji zakoupit pumpu viz odkaz níže: https://shop.irobot.de/de/scooba-450-pump-module/4413258.html?lang=de_DE&cgid=de