Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravna iRobot po celé ČR

Opravna iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravna iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravna iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravna iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravna iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravna iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravna iRobot na trhu. Zvolte si Opravna iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravna iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravna iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravna iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravna iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravna iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravna iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravna iRobot - poslední objednávky

Roomba - 531

špatně se dobíjí, je třeba jej opakovaně v doku posunout, přesto se často stane, že ujede pár metrů a hlásí "charge"

LG - VR9627

zastaví se a hlásí porucha senzoru levého kola,po protočení kolem pokračuje,nebo se zasekne a zhasne.Po protočení kol a stisknutí tl.start se restartuje a opětovném stisknutí se rozjede a pokračuje.Je výrazně hlučný.Děkuji za zaslání odhadu ceny opravy.

LG - VR9627

zastaví se a hlásí porucha senzoru levého kola,po protočení kolem pokračuje,nebo se zasekne a zhasne.Po protočení kol a stisknutí tl.start se restartuje a opětovném stisknutí se rozjede a pokračuje.Je výrazně hlučný.Děkuji za zaslání odhadu ceny opravy.

roomba - 560

Dobrý den,robotický vysavač vyjede z "domečku", začne rotovat dokolečka, ale vpřed se již nevydá. Vysává cca 80 cm2 s tím, že se stále točí dokola.

iRobot Roomba - 560

Robot má zaseklé kolečko, jakoby uvnitř robota. Točí se jen dokola, právě okolo toho nefunkčního kolečka. Druhé kolečko je v pořádku.

Roomba - Roomba 563

Netočí se rohový kartáček

Robzone - Robzone Roomy 3.0 Plus

Při zapnutí ujede max. metr a zasekne se. Hlásí chybu č. 0.

Roomba - 560

Brzy se vybila nová baterie.

irobot roomba - 620

V ysavač nelze spustit. CLEAN svítí zeleně. Nejde spustit ani ze základny. Něco anglicky mluví. Nebyl v provozu cca 3 měsíce. Šimáček

iRobot - Roomba

Na robotu po příchodu domů svítil červený trojůhelník s vykřičníkem. Po zapnutí hlási anglicky chybu,po otočení a vyndání kartáčů se robot rozjede, začne uklízet a po určité době začne couvat. Když narazí na zeď, hrabe na mistě a chce stále couvat.