Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna notebooků

Každý hledá Opravna notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Opravna notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Opravna notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Opravna notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Opravna notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Opravna notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Opravna notebooků - po celé ČR

Opravna notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Opravna notebooků .

Opravna notebooků - bleskově

Opravna notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Opravna notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Opravna notebooků

Naši experti z Opravna notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Opravna notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Opravna notebooků se už o Vás postará.
Opravna notebooků - poslední objednávky

HP - HP Probook 430 G1

Myslím, že baterie přestala pracovat. Počítač se nezapne, pokud není zapojen do zásuvky. Také baterie se nenabíjí.

Acer - Aspire V3-571G

nefunguje mi tlačítko šipky dolů + rád bych, kdybyste mi mohli přidat maximální možnou velikost kompatibilních dodatečných RAM pamětí k mým stávajícím (8GB DDR3)

Microsoft - Surface 3 Pro

Správce zařízení hlásí chybu ovladače I2C HID a zároveň nejde dotykový display. Aktualizace ovladače ani reset či reinstal zařízení nepomáhá

Microsoft - Surface Pro 4

Nefunkcni display, ale pri restartu se zda ze NB nabehne, vcetne podsviceni klavesnice ale jen cerna obrazovka. Prosim o priblizne naceneni opravy.

Apple - Pro

nnwa

MSI GL72 6QC-088XCZ - MSI GL72 6QC-088XCZ

Nejde zapnout - nenabíjí

hp 72 - hp

Dobry den, v unoru mi zacala zrnit obrazovka. Pry duvodem byl znecisteny vetrak. Zavada byla odstranena ale pc se zpomalil. Pry v hp 72 jsou 2 karty a jedna se spalila. Nevim zda mam opravit nebo koupit novy pc. Prosim o radu. Dekuji a preji hezky den. Jb.

Acer - Aspire E15

přehřívá se až do vypnutí

Lenovo - TAB 2A10-70

náhle přestal fungovat, nelze ho nabít. dále bych potřebovala vyměnit prasklé sklo. Notebook zakoupený 21.1.2016

Lenovo - thinkpad E130

mechanický problém související nejspíše s ulomenými panty