Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna notebooků

Každý hledá Opravna notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Opravna notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Opravna notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Opravna notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Opravna notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Opravna notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Opravna notebooků - po celé ČR

Opravna notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Opravna notebooků .

Opravna notebooků - bleskově

Opravna notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Opravna notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Opravna notebooků

Naši experti z Opravna notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Opravna notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Opravna notebooků se už o Vás postará.
Opravna notebooků - poslední objednávky

Microsoft - Surface Book (generace 1, rok 2016)

Dobrý den, chrčí větrák v hlavní jednotce (tabletu) a asi bude vadná baterie v hlavní jednotce. 1) Větrák chrčí, když běží na 50-75% výkonu a navíc né vždy. Záleží na úhlu otevření zařízení / poloze tabletu. Předpokládám vadné ložisko větráku. 2) Když odpojím tablet od klávesnice, tablet se po několika minutách vypne (natvrdo), aniž by baterie ukázala vybito. Tablet jde opět zapnout, ale opět po několika minutách se samovolně vypne (natvrdo). Předpokládám vadnou baterii. Prosím o vytvoření cenové nabídky, za předpokladu, že bude třeba vyměnit baterii a větrák. Děkuji

Microsoft - Surface Laptop model 1796

po zapnutí nelze najít bootovací disk, disk (128GB?) je pravděpodobně vadný, poptáváme tedy výměnu disku ideálně za větší

Assus - X540S

PC je pomalý, i když je připojený k internetu nenačítá stránky, píše různé hlášky, že se nelze připojit, že je web nedostupný ...

microsoft - Microsoft surface pro

Baterie se nenabiji i kdyz je nabijecka zapojena a sviti, ze elektrina bezi a funguje. Prestalo to fungovat z niceho nic

Microsoft - Surface Pro 4

Výměna baterie

microsoft surface typ 1769 - microsoft surface typ 1769

TOTO NENI OBJEDNAVKA ALE NEZAVAZNA POPTAVKA 1 - odesel hdd (128 gb) - potrebujeme vymenu a zadame naceneni pro vymenu za: a - stejnou velikost b - vetsi kapacity 2 - odesla moznost ovladat dotykove display (display jinak funkcni). Zde potrebujeme naceneni zjisteni zavady (stalo se po zasazeni vodou)

Microsoft - Surface Pro 4

Nafouklá baterie. Prosím o nacěnění výměny baterie. Děkuji

Ms - Surface pro 4

Blika obrazovka. Dole odchliply displej od ramu, praskly neni. Zrejme se nafoukla baterie.

HP - HP 630 TNP-F102

Přestalo fungovat chlazení u procesoru. Tedy nefouká ventilátor u procesoru.

Microsoft Surface - Microsoft Surface Pro 3

Rozbitý displej - zobrazuje správně, ale je popraskaný a kvůli tomu ani nereaguje na dotek (jedna prasklina ho trvale mačká v několika místech), jeden roh displeje úplně vypadl.