Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravna notebooků

Každý hledá Opravna notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Opravna notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Opravna notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Opravna notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Opravna notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Opravna notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravna notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Opravna notebooků - po celé ČR

Opravna notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Opravna notebooků .

Opravna notebooků - bleskově

Opravna notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Opravna notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Opravna notebooků

Naši experti z Opravna notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Opravna notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Opravna notebooků se už o Vás postará.
Opravna notebooků - poslední objednávky

Dell - Inspiron 5567

Mám zájem o pozáruční opravu a předem potřebuji znát nacenění opravy. Notebook, nereaguje na nic.

YOGA TABLET 10HD+ - Lenovo B8080

Tablet nejde zapnout

Microsoft - Surface Pro 3

Dobrý den, po několika letech provozu se mi začala už celkem rychle vybíjet baterie a potřebuji ji vyměnit.

Umax - VisionBook 14 Wg

Dobrý den, Chci se informovat jaká by byla cena opravy, praskla deska u jenž se do ní vkládá disk SSD SATA nelze najít ve správci disku díky tomuhle poškození ntb je 3tydny starý děkuji za odpověď s orientační cenou Baláž.email: balsap@seznam.cz

Microsoft - Surface Pro (5th Gen) with LTE Advanced - 256GB i5

Prosím o nacenění výměny prasklého LCD. Kromě prasklého LCD je notebook v pořádku.

Asus - E5NOBC175539218

Baterie vydrží cca 5 minut

Asus - E5NOBC175539218

Baterie vydrží cca 5 minut

Fujitsu lifebook AH 531 - AH31

Dobrý den, u výše uvedeného notebooku pořízeného v r.2011 máme nefunkční základní desku. Chtěla jsem se zeptat, kolik by stála oprava-výměna základní desky včetně DPH. Děkuji Stejskalová

MSI - GL62 6QD

Drnčení ventilátoru, nepříjemní zvuky napříč celým slyšitelným spektrem. Myslím, že po 3 letech prakticky nepřetržitého provozu bude potřeba výměna ventilátoru, ale vhodný díl jsem pro pořízení soukromou osobou nesehnal. Konkrétně by mělo jít o ventilátor PAAD06015SL N318, ventilátor PAAD06015SL N285 běžně dostupný není správným dílem. Platí přísný zákaz zásahu do systému Windows, všechny opravy z webu výrobce instalovány.

Surface - pro 4

4x surface pro4 - nenabijí, vypálené konektory nebo nabíječka hlásí problém nabíjení. Jeden surface 5 rozbitý display i dotyk.