Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Lumix

Service fotoaparátů Lumix provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů Lumix víme co s ním.

Service fotoaparátů Lumix - rychle

Service fotoaparátů Lumix má vazby přímo na výrobce náhradních dílů. Pokud tedy nebudeme mít potřebný díl pro opravu na skladě můžete si být jisti, že nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu. Service fotoaparátů Lumix udělá vše možné aby se vám váš přístroj vrátil co nejdříve.

Service fotoaparátů Lumix - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů Lumix může využít opravdu každý. Service fotoaparátů Lumix funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů Lumix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů Lumix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Lumix za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Service fotoaparátů Lumix může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Service fotoaparátů Lumix platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Service fotoaparátů Lumix . Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.
Service fotoaparátů Lumix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-