Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Exilim

Service fotoaparátů Exilim provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů Exilim víme co s ním.

Service fotoaparátů Exilim - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů Exilim může využít opravdu každý. Service fotoaparátů Exilim funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů Exilim je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů Exilim a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Exilim - lecino

Pouze Service fotoaparátů Exilim vám nabízí dopravu a diagnostiku zdarma. Navíc Service fotoaparátů Exilim odebírá náhradní díly přímo u výrobců a tak si můžete být jisti, že levněji než u Service fotoaparátů Exilim to prostě nejde. Navíc, aby jste si byli jisti že pokud Vás překvapíme tak to bude mile, má pro vás Service fotoaparátů Exilim možnost stanovit si cenový limit na opravu který rozhodně nepřekročíme. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů Exilim .

Service fotoaparátů Exilim - rychle

Service fotoaparátů Exilim má vazby přímo na výrobce náhradních dílů. Pokud tedy nebudeme mít potřebný díl pro opravu na skladě můžete si být jisti, že nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu. Service fotoaparátů Exilim udělá vše možné aby se vám váš přístroj vrátil co nejdříve.
Service fotoaparátů Exilim - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-