Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Ixus

Service fotoaparátů Ixus provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů Ixus víme co s ním.

Service fotoaparátů Ixus - po celé ČR

Service fotoaparátů Ixus má několik poboček přímo v centru Prahy kde se můžete zastavit a školený personál vám ochotně poradí co s vaším přístroj. Pro mimopražské nebo pro ty co nemají čas nabízíme jedinečnout nabídku - Service fotoaparátů Ixus zařídí svoz vašeho přístroje a pozor! Zdarma! Vy se nemusíte o nic starat. Vše zařídí Service fotoaparátů Ixus . Navíc máme sběrny ve všech velkým městech. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Ixus - lecino

Pouze Service fotoaparátů Ixus vám nabízí dopravu a diagnostiku zdarma. Navíc Service fotoaparátů Ixus odebírá náhradní díly přímo u výrobců a tak si můžete být jisti, že levněji než u Service fotoaparátů Ixus to prostě nejde. Navíc, aby jste si byli jisti že pokud Vás překvapíme tak to bude mile, má pro vás Service fotoaparátů Ixus možnost stanovit si cenový limit na opravu který rozhodně nepřekročíme. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů Ixus .

Service fotoaparátů Ixus - rychle

Service fotoaparátů Ixus má vazby přímo na výrobce náhradních dílů. Pokud tedy nebudeme mít potřebný díl pro opravu na skladě můžete si být jisti, že nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu. Service fotoaparátů Ixus udělá vše možné aby se vám váš přístroj vrátil co nejdříve.
Service fotoaparátů Ixus - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-