Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Easypix

Service fotoaparátů Easypix provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů Easypix víme co s ním.

Service fotoaparátů Easypix - rychle

Service fotoaparátů Easypix má vazby přímo na výrobce náhradních dílů. Pokud tedy nebudeme mít potřebný díl pro opravu na skladě můžete si být jisti, že nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu. Service fotoaparátů Easypix udělá vše možné aby se vám váš přístroj vrátil co nejdříve.

Service fotoaparátů Easypix - po celé ČR

Service fotoaparátů Easypix má několik poboček přímo v centru Prahy kde se můžete zastavit a školený personál vám ochotně poradí co s vaším přístroj. Pro mimopražské nebo pro ty co nemají čas nabízíme jedinečnout nabídku - Service fotoaparátů Easypix zařídí svoz vašeho přístroje a pozor! Zdarma! Vy se nemusíte o nic starat. Vše zařídí Service fotoaparátů Easypix . Navíc máme sběrny ve všech velkým městech. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Easypix - levně

Některé autorizované servisy si za opravu fotoaparátu řeknou takovou částku, že je člověku do breku a může si rovnou jít koupit nový. U Service fotoaparátů Easypix se vám to rozhodně nestane. Už jen díky unikátnímu cenovému limitu který si sami stanovíte a který Service fotoaparátů Easypix rozhodně nepřekročí. Pokud by se ukázalo, že by oprava měla být dražší než si představujete, Service fotoaparátů Easypix se vám ozve co dál. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů Easypix .
Service fotoaparátů Easypix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-