Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Kolín

Service fotoaparátů Kolín provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Service fotoaparátů Kolín víme co s ním.

Service fotoaparátů Kolín - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service fotoaparátů Kolín vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service fotoaparátů Kolín potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.

Service fotoaparátů Kolín - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Service fotoaparátů Kolín může využít opravdu každý. Service fotoaparátů Kolín funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Service fotoaparátů Kolín je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Service fotoaparátů Kolín a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Kolín - levně

Některé autorizované servisy si za opravu fotoaparátu řeknou takovou částku, že je člověku do breku a může si rovnou jít koupit nový. U Service fotoaparátů Kolín se vám to rozhodně nestane. Už jen díky unikátnímu cenovému limitu který si sami stanovíte a který Service fotoaparátů Kolín rozhodně nepřekročí. Pokud by se ukázalo, že by oprava měla být dražší než si představujete, Service fotoaparátů Kolín se vám ozve co dál. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Service fotoaparátů Kolín .
Service fotoaparátů Kolín - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-