Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis fotoaparátů Lumix - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů Lumix

Servis fotoaparátů Lumix provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů Lumix víme co s ním.

Servis fotoaparátů Lumix - rychle

Servis fotoaparátů Lumix má vazby přímo na výrobce náhradních dílů. Pokud tedy nebudeme mít potřebný díl pro opravu na skladě můžete si být jisti, že nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu. Servis fotoaparátů Lumix udělá vše možné aby se vám váš přístroj vrátil co nejdříve.

Servis fotoaparátů Lumix - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis fotoaparátů Lumix může využít opravdu každý. Servis fotoaparátů Lumix funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis fotoaparátů Lumix je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis fotoaparátů Lumix a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů Lumix za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Servis fotoaparátů Lumix může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Servis fotoaparátů Lumix platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Servis fotoaparátů Lumix . Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.
Servis fotoaparátů Lumix - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-