Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis fotoaparátů olympus Ostrava

Servis fotoaparátů olympus Ostrava provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis fotoaparátů olympus Ostrava víme co s ním.

Servis fotoaparátů olympus Ostrava - rychle

Servis fotoaparátů olympus Ostrava všemožně šetří váš čas. Například si můžete servis obědnat přímo z pohodlí vašeho domova klidně hned teď. Stačí pět minut na vyplnění našeho internetového formuláře. Ani o dopravu se nemusíte starat. Zkrátka rychle a jednoduše - to je Servis fotoaparátů olympus Ostrava.

Servis fotoaparátů olympus Ostrava - po celé ČR

Servis fotoaparátů olympus Ostrava má několik poboček přímo v centru Prahy kde se můžete zastavit a školený personál vám ochotně poradí co s vaším přístroj. Pro mimopražské nebo pro ty co nemají čas nabízíme jedinečnout nabídku - Servis fotoaparátů olympus Ostrava zařídí svoz vašeho přístroje a pozor! Zdarma! Vy se nemusíte o nic starat. Vše zařídí Servis fotoaparátů olympus Ostrava. Navíc máme sběrny ve všech velkým městech. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis fotoaparátů olympus Ostrava za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Servis fotoaparátů olympus Ostrava může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Servis fotoaparátů olympus Ostrava platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Servis fotoaparátů olympus Ostrava. Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.




Servis fotoaparátů olympus Ostrava - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-