Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis kamer

Každý hledá Servis kamer , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis kamer je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky. Ať už jste zakoupili jakýkoliv model, Servis kamer ho opraví. Servis kamer je jedinečný právě v tom, že u nás není problém spravit všechna možná poškození.

Servis kamer rychle a kvalitně

Máte problém najít cenově výhodný Servis kamer ? Nebo je snad pro jiné firmy problém sehnat rychle potřebné součástky? Servis kamer je pro Vás schopný zajistit všechny typy součástek díky přímým kontaktům na jejich výrobce! Zároveň Vám nabízíme bezkonkurenční ceny a vysokou rychlost Servis kamer , kterou jinde nenajdete. Pro nás není nic problém!

Servis kamer rychle a jednoduše

Jistě se Vám nechce ztrácet zbytečně čas řešením triviální opravy a čekáním na Vaši kameru . Servis kamer udělá vše proto aby jste dostali Váš přístroj zpět vpořádku co nejdříve. Objednat si servis můžete třeba teď hned jednoduše pomocí internetového formuláře. Ihned jak Vaši kameru opravíme, ozveme se Vám. S Servis kamer si můžete být jisti, že oprava potrvá jen nezbytně dlouhou dobu.

Servis kamer snadno

Každý chce najít Servis kamer , kde se nebude muset s opravou nijak trápit. Všichni známe servisy kamer, kde je to na dlouho a ještě k tomu si pak naúčtují nehorázné ceny. To jsme se rozhodli změnit, a tak pro Vás zajišťujeme pohodlný Servis kamer se vším všudy. Není nic jednoduššího než nám zavolat a my s Vámi ochotně probereme všechny informace. Servis kamer je moderní a přispůsobí se vám.
Servis kamer - poslední objednávky

ONVIF - TD-9543E2 (D/FZ/PE/IR2)

Kamera přestala po cca, 2 letech úplně fungovat a chová se, jako by byla bez napájení (laický názor).

Sony - Sony CCD - F500E

Dobrý den, poprosíme, máme závadu na kamerce. Lítaly pruhy v obraze. Když jsem navíc teď zkoušli jinou kazetku, tak se nedala vyndat. Při pootevření dvířek jsme ji lehce vytáhli a to jsme asi neměli dělat. Kazetku jsem zachránili, ale došlo k nějakému poškození šachtičky mechaniky. Kamerka: --------------- Videokamera Sony CCD - F500E Popis závady: --------------- Lítají pruhy v obraze. Kazetku není možné vložit. Závada vkládání. Kdy se problém vyskytuje: --------------- Setrvalý stav Víme, že jde o straší kamerku. Moc nám ale posloužíla a je to patrně jeno z nejlepších zařízení, jaké jsme kdy měli. Rádi bochom ji uvedli do provozu. Děkujeme za posouzení a za zrpávu. Ličkovi

1080P 2MP PTZ IP kamera POE 30X ZOOM Vodotěsná 4MP 5MP Mini Speed ​​Dome kamera Venkovní H.26 - Bonavision

nelze se s kamerou spojit v síti )nenačte se PI) ,napájení funguje a při odpojení a zapojení se otočí do základní pozice.

Sony - FDR_AX53

Po připojení k PC kamera počítač nerozezná a nemohu přenést soubory.

Panasonic Mini - NV-GS1

Po zapnutí se kazeta neotevře a nevysune

Canon - MVX3i

zablokován mechanismus, nevysune vloženou kazetu

Panasonic - NV-GS17

Po pripojeni k PC neni kamera videt. Jeden pin v kamere je zrejme zamackly. Pravdepodobne nutna vymena konektoru DV (Firewire 1394 mini)

SONY - Handycam HDR-CX280

Dobrý den, prosím o informaci, zda byste mi mohli opravit kameru SONY Handycam HDR-CX280, a pokud ano, zda by se oprava vůbec vyplatila. Má "pouze" vadná dvířka s displayem. Zřejmě jde o špatný kontakt, nefunguje totiž jen v určitém úhlu. Předem děkuji za odpověď a zdravím, Hana Wielgusová

JVC - GR-D720E

Dobrý den, při přehrávání nahraných záznamů vypadává zvuk a přes obraz jsou v dolní části pruhy. To samé i při nových nahrávkách.

CANON - UC-X10

Nejde zpustit a uvnitřnje malákazeta