Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy telefonů

Naše firma Servis a opravy telefonů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilních telefonů.

Servis a opravy telefonů umí řešit každý problém

Servis a opravy telefonů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka. Servis a opravy telefonů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy telefonů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy telefonů - rychle

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy telefonů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy telefonů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy telefonů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy telefonů levně

Servis a opravy telefonů levnější už být nemůže. Náhradní díly Servis a opravy telefonů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je zcela ZDARMA pouze u naší firmy Servis a opravy telefonů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný.
Servis a opravy telefonů - poslední objednávky

Samsung - S4 i9505

Po pádu na zem postupně odspodu nahoru během 3/4 hodiny kompletně zčernala obrazovka! Telefon funguje, přijímá hovory, akorát není nic vidět!

HTC - HTC 10evo

Závada displeje - po zapnutí nechtěl displej pokaždé naběhnout, až po několikáté; nyní převážně displej v převrácených i slabých barvách (inverted colors). Výjimečně je displej zpátky v normálních barvách.

Nokia - 5

rozbitý, ale funkční dotykový panel; rám je nepoškozen

Huawei - Y6 PRO

Nekomunikuje s počítačem

Samsung Galaxy - A5

Prsklo sklo displeje. Nahoře cca 1,5cm po pádu na zem.

samsung - S4 mini

slabě hrající reproduktor - vyzvánění, upozornění ..... Je třeba vyměnit modul reproduktoru

GIGASET - C620

Po vyjmutí z doku a zadání volaného telefon vypadne a obnoví se zase až když se vloží do doku. Přitom baterie svítí jako nabitá. To samé při příjmu hovoru. Baterie jsem vyměnil, kontakty očistil.

htc - Desire 500

Telefón byl bez problému funkční, pak byl několik měsíců odložený mimo provoz a nyní nejde zapnout ani nabíjet. Pouze bliká oranžová LED. Nejde zapnout ani nabíjet ani s jinou již nabitou baterií.

Samsung - Galaxy A3

nezaostřuje fotoaparát

HTC - M8

Zrnící fotoaparát...nekvalitní rozmazané fotografie i videa.