Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Roomba - 650

nelze nabít, světýlko clen "pulsuje" v rychlejším tempu než obvykle a po určité době nabíjení se objeví symbol Error 5. Vysavač jsem vyčistila, možné kable rozpojila a spojila a problém trvá.

roomba - 581

malá výdrž při vysávání, nutná výměna baterie

roomba - 581

nevydrží vysávat asi je nutná výměna baterie

ROOMBA - 780

uražený (ulomený) infračervený senzor

ecovacs - D62

Dobrý den vysavač se nedobíjí a tímpádem nefunguje,myslím,že by to mohla být špatná baterie???

Roomba - 782

zřejmě rozbitá převodovka, netočí se kartáče

Roomba - 555

I po nabití po zapnutí nefunguje a bliká červená kontrolka. Přístroj zakoupen v prosinci 2011, dosud bez závady.

Sencor - E2 14.1

při strouhání brambor se začaly ozývat rachotivé zvuky, nelze proto používat

ecovacs - Deepoo

rob. vysavač před spuštěním ukazuje, že je plně nabitý a cca po 5ti minutách provozu přestane pracovat -vybitá baterie. (Baterie je nová)

RobZone - Roomy 3. plus

Po spuštění se robot zastaví stojí 3- 4 vteřiny pak jede asi 20 vteřin a znovu stojí .Opakuje se to nepravidelně ,nakonec se zastaví úplně