Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

roomba - 780

ulomený a utržený snímač na horním krytu

Roomba - 880

Dobrý den.Vysavač přestavá fungovat ihned na začatku.Nefunguje mu asi baterka.

I romba - i romb a 581

Přístroj hlásí "vyčisti kartáče". Kartáče jsou vyměněny, přístroj vyčištěný. Přístroj se rozjede a do cca 1 - 2 minut se zastaví a ohlásí tuto závadu.

Roomba - 780

zapadlý napájecí kontakt - nelze v základně nabíjet

iRobot - Roomba 581

Po chvilce nabíjení chyba - err 5, bliká červeně.

Roomba - 555

Nejezdí, netoci se vrtulka. Točí se jen kartáče.

Ecovacs - D 54 Deepoo

po nabití se rozjede a hned po 2sekundách přestane fungovat

Roomba - 866

Nefunkční boční kartáček. Nelze dotáhnout- protačí se.

Roomba - 960

někdy se při naprogramování úklidu sám po 5,8,20 min vypne. Někdy najíždí na dotovací stanici a nemůže ji najít. Nyní stále ukazuje že je plný koš i když není.

LG - HOMEBOT VR5942L;

přístroj má ca 2 roky, od začátku pořádně nenašel dokovací stanici, ale to jsem přešel. po několikerém kompletním čištění se vysavač rozjel. naposled jsem vyměnil baterku. s ní to šlapalo asi jen 2 měsíce a teď ji podle mě neumí nabít.