Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

iRobot - Roomba 780

Při zajetí do nabíjecí stanice se nezastaví a nezačne nabíjet, ale pořád se snaží jakoby zaparkovat. Nyní po delší odstávce, již nejde baterie nabít a hlásí chybu č.5

Rob Zone roomy - Rob zone roomy

Vysavač byl rok a půl uklizen. Potřebuje asi novou baterii. Prosila bych I nový nabíjecí kabel a vyčistit.

Roomba - 780

Při zmáčknutí startu se nerozjede, nereaguje.

rob zone - duoro xclean

pri zapnuti se objevi eo10 a lo20

Roomba 650 - Roomba 650

Po vyjeti plně nabitý se během pár vteřin zastaví.

roomba - 651 features

Nenabíjí se.

Roomba - 866

Vysavač hučí, jezdí, ale nesaje a nádržka na odpad je prázdná.

I robot romba - 681

Úplný servis+Výměna veškerého příslušenství (kartáček a filtr)

I-robot - roomba

Nevyjíždí nevysává

iRobot Scooba - JEN38504 090923 06 00242

Zpočátku podlaha zůstávala mokrá, opotřebované některé pryžové díly. Nyní se rozběhne na 5 vteřin a vypne.(jako by byla ucpaná nějaká tryska) Baterie je nová, jednou dobitá,pak již nešel rozjet, jen na 5 vteřin. nepoužívaná. Takže se opakovala stejná chyba i po výměně baterie za novou.