Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

iRobot Roomba 782 - iRobot Roomba 782

Nenabíjí, po 20 minutách se objeví chyba 5. Zakoupil jsem novou bateri,opět nenabíjí. Dva roky ho nepoužívám, chtěl jsem ho vyhodit , ale našel jsem Vás, tak snad se to podaří opravit.

Robzone Roomy - Roomy

nenabíjí

Ecovacs - D 62, 66

pohonné kolo se netočí

roomba 7xx, scooba 390 - roomba 7xx celkem 2 ks a 1 ks scooba 390

dobrý den, potřebovala bych vyměnit kryt u vysavače roomba 7xx, pak u dalšího vysavače roomba 7xx je nutné seřízení, když najede na překážku, tak přestává fungovat, někdy nejde vypnout, je prostě nějaký rozladěný, scooba 390 nejde ani nabít, nefungují tlačítka.

romba - i romba 521

netočí se boční kartáček

iRoobot - Roomba 555

Netočí se boční kartáček, tudíž nesbírá smetí. Stroj je vyčištěn, nezjistil jsem žádnou mechanickou závadu.

ROBZONE - DUORO

Zaseklé pravé pohonné kolečko.

ECOVACS - D56

Po prvním nárazu začne pouze couvat

Roomba - 17063

Po vyjmutí nabitého přístroje z docku se přístroj po spuštění okamžitě vybije.

Roomba - 620

Obrousena kolecka