Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

robzone - duore Xclien

hlásí odlokování hnacího kolečka

sENKOR - stm 47gg

VÝMĚNA PŘEVODOVKY

Roomba - 886

nenabíjí se

iRobot - i7

Přístroj byl zakoupen v Číně s čínskou lokalizací, jedná se o originál iRobot. Bohužel čínská lokalizace neumožňuje napojení na server iRobot, resp chce se napojit na čínský server, který je z evropy blokován. Je nefunkční update firmware a lokalizace místností.Je třeba přehrát firmware s Evropskou lokalizací, dokážete toto provést a za jakou cenu? Děkuji za odpověď S pozdravem David Stoniš

Robzone - duoro xclean

zablokované pravé kolečko

ROOMBA - 900

boční kartáček se neotáčí

Robzone - Duoro xcontrol,

E22 - nefunguje kolečko

RobZone - ROOMY 3.0plus Profi

neotáčí se hlavní kartáč zůstává nakartáči smetí

RobZone - Duoro

Nejde nastartovat

Roomba - modelová série 500

patrně chyba napájení, signalizuje červená