Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Irobot - Irobot brava 240

Voda z mopu nevystřikuje.

Robzone Duoro XClean - Duoro XClean

Po nabiti vyjel ze zakladny a hlasil, ze je vybity. Před týdnem koupena nova baterie, ted vyjede ze zakladny a hlasi chyby E900 a L901 a zastavi se. Spatne se toci jedno z kolecek. Pokud by oprava presahla 2 tis.Kč,nechci opravit.

I robot Roomba - 660

Netočí se boční kartáček+celkové seřízení

Robzone - Duoro dry a wet cleaning

Nefunkční spouštěcí tlačítko

IRobot - Roomba 770

I když je vysavač na nabíječce, tak se nerozsvítí kontrolka Clean.Vysavač se vůbec nenabijí.Možná půjde o špatnou baterii nebo nabíječku.Na nabíječce zelená kontrolka svítí.

Duoro xclean profi - Duoro xclean

Levé kolečko se špatně točí a vyskakuje chybu a zastaví se. Kolo je čistě nic tam není. Myslím si že motorek

RobZone - DUORO xclean

Prave hnaci kolo

roomba - 605

Vrčí, asi jsou špatná ložiska.

RobZone - DUORO XCLEAN

hlásí položte vysavač na podlahu a zkontrolujte boční kartáče. Jeden se netočí vůbec a druhý pomaleji než dříve. Dle internetu máte nějakou sběrnu v Úsí n.Labem,jsme z Děčína a tak si ho tam můžeme odvést.

robzone - duoro xclean

levé pojezdové kolečko