Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Roomba - 780

Nejde sací ventilátor

Roomba - 555

Netočí se oba hlavní kartáče.

roomba - roomba 530

popojede a zasekne se

Robzone - Roomy 3

zablokované pravé zadní kolo

rob zone duoro - duoro wet and dry cleaning

E002

Roomba - Roomba 876

Roomba vyjede ze stanice, točí se v kruhu, po cca dvou minutách zastaví, hlásí chybu číslo 9 - dle manuálu je třeba zkontrolovat a vyčistit nárazník - bezúspěšně.

iRobot - 560

asi odešla baterie-rychle se vybíjí.Potom potřebuji vyměnit všechny kartáčky

Rob ZONE DUORO - ROB ZONE DUORO

Robotický vysavač je v nabíjecí stanici,na nabíječce svítí modrá kontrolka,stroj pomalu točí smetáčky a hlas sděluje - vyčkejte, zpracovávám pokyny. Pokud je stroj mimo nabíječku tak nic nehlásí a nepohybuje se, nefunguje.

Deeboot - M81 Pro

Prestal fungovat senzor nárazu

irobot - Roomba 800

chrčí převody