Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

roomba - roomba 581

ch 5

ecovacs - ECO D 59

roboticky vysavac se nenabiji

roomba - 770

Po dvou letech odstavení. Bez nabíjecí stanice nereaguje a na stanici po cca 20ti minutách hlásí error 5 a ani na stanici nelze zapnout provoz. Baterii jsem použil z jiného vysavače plně nabitou

iRobot - 786

cvakání v převodech, malý výkon

iRobot - Roomba 870

asi nedosedající kontakty nabíjení + prosím kontrolu

LG - Hom-Bot

Poskozena samice zavirani krytu vysavace. Nelze zavrit kryt.

Roomba - 615

Netočí se přední 3kartáček (není to nečistotami)

Evolveo - Robotrex H9

pravděpodobně poškozené ozubené soukolí pohonu pravého kolečka

Roomba - 621

Vysavač nevysává. Na začátku hlásil „ERROR 1 (za tím myslím, že řekl "mess") Move Roomba to new location, then press clean to restart“. Po vykonání pokynu stále nezačne vysávat a hlásí stejnou chybu. Nyní už nehlásí "ERROR 1", ale pouze „Move Roomba to new location, then press clean to restart“.

Ecovacs Deebot - DM88

Při roztočeni hlavního kartáče robot hučí a hlavní kartáč se zasekává.Pravděpodobně je vadný protikus do které kartáč zapadá.