Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Robzone - Duoro xclean

Robot hlásí nefunkční pravé kolo. Po rozebrání zjištěn nejspíše přidřený motor. Proto prosím o zaslání pouze motoru pro pravé kolo. Děkuji

SENCOR Stand Mixer - STM 41GR

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné u Vászakoupit ovládací elektroniku.Sdělte cenu atd. Děkuji za odpověd.

Roomba - Nevim

Netoci se kartáče, po zapnutí ma jiný zvuk, jezdí ale nevysava

iRobot Roomba - 560

točí se pořád na jednom místě

irobot roomba - roomba 700

špatně nabíjí,ale hlavní problém je že je zapadlý kovoví plíšek,ten druhý je v pořádku,...občas se na irobotu objevěj písmenka,,ffaa..a různě ,třeba plný koš i když je koš čistý a hlásí poruchu

ROBZONE - DUORO XCLEAN

L022

i Robot - Roomba 555

byl dlouho nepoužíván cca 12 měs.a po nabíjení cca 10 hod. je nefunkční. Srřední vyponačř bliká červeně

ROBZONE ROOMY 3,O PLUS - ROOMY3,0

PŘI STĚHOVÁNÍ POŠKOZENA NABÍJECÍ ČÁST,MOŽNÁ BY BYLO TŘEBA JÍ VYMĚNIT,DĚKUJI kIELEROVÁ

Robzone - Duoro XCLEAN Profi

Hlásí nabití dokončono. Poté nejede, nereaguje a vyhledává dokovací stanici

roomba - 500

Nevysává