Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Roomba - Serie 800

Nevysává, i když se vše točí, na nabíjení zajede po hodině, jen má tlumenější zvuk než dřív.

Romba - Romba 555

Jede tak 10 min a zastaví se mimo dok. Baterie není vybitá (ověřeno)

roomba - 560

přestaly se točit sběrné kartáče. Po nasátí vršku od PVC láhve se přestaly točit sběrné kartáče.

iRobot - Roomba620

při vysávání zůstává prach na kartáčích a prázdná část na prach, dále nutná výměna bočního kartáčku (poškození)

iRobot roomba - Roomba 555

Nejede. Pravděpodobně baterka, ale tu sem kupovala před cca 2,5 roky. Vzhledem ke stáří výrobku (7 roků) pravděpodobně potřebuje "kontrolní servis"

iRobot - Roomba 581

Hlásí chybu Error charging 3 při připojení do nabíjecí stanice. Zkoušela jsem ho restartovat a i vyměnit baterii, ale ani jedno nepomohlo.

ROOMBA - 620

Nefunguje motorek u kartáčku.

Roomba - Roomba 760

Dobrý den, rádi bychom nechali opravit Irobot Roomba 2010-2011 model number 760, který přestal úplně fungovat. Za jakých podmínek je to prosím u vás možné? Pěkný den, Josef Polák

IROBOT - ROOMBA 780

i robot se přestal nabíjet a nevyřešila to ani výměna baterie. Není to ani nabíjecí stanicí, druhý robot se na ní nabíjí.

Robzone - Roomy

Po 5 sekundách hlásí chybu 1. V kole ale nic není.