Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

iRobot - Roomba serie 5

Vysavač po spuštění cyklu po cca 3min vypne a zůstane stát na místě. Začne svítit oranžovou barvou. U robota proběhla výměna baterie před cca 5měsíci za baterii z Alza.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Robzone - XControl

Nepojíždí dopředu, točí se na místě.

Romba - 780

Nejde zapnout i po výměně baterie. Ani při resetovani

iRoboot Roomba - iRobot Roomba 676

špatně vysává, chrčí..dali jsme nové kartáče, filtr, vyčistili, dali nový kartáček postranní, který se netočil vůbec teď trochu

Sencor - SRV 4000GD

Točí se dokola, nejede

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

RobZone - Duoro dry &wet cleaning

Robot hlásí skontrolojte hnací kolo levé

Vileda - VR 102

Po spuštění se hned zastaví a hlásí poruchu na motoru, nebo senzorech

rob zone - duoro xclean

není funkčí pravá strana pojezdu a stále se otáčí pravá přední metlička.