Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

iRobor - Roomba 660

Vysavač jezdí, zdá se, že vysává, ale vlastně nic nevysaje. Oproti standardu má jiný (tlumený) zvuk. Po ukončení procesu zajede zpět na nabíječku. Boční kartáček se točí - zbytek nejsem schopna posoudit. Proběhla výměna baterie 12/2018. jsem schopna vysavač dopravit v PO do Plzně nebo v ÚT do Prahy (pokud se u Vás dá relevantně zastavit).

LG - VR64701LVMP

hlasi "byl nalezen problem na senzoru leveho kola"

Robzone - Duoro xclean

Netočí se jeden kartáček. Práva strana.

roomba - 780

robot se rychle vybíjí a sám od sebe se v noci spouští

Roomba - 581

přístroj přestal fungovat - nejde motor. Prosím o informaci o odhadované ceně opravy na e-mail rostislav.kanka@seznam.cz Děkuji

Roomba - 9

Test

Roomba - 581

hlučnost, při pohybu hrčí, při demontáži jsme zjistili uvolnění ozubených koleček

Brava - Brava 380

Po nabití bliká červeně spouštěcí tlačítko on/off

Roomba - 620

ojeté gumy na kolečkách

Irobot - 780

Nenajizdi na doc stanici,sam se zapne ale nejede,nedobiji Koupila jsem novou baterii a nepomohlo