Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Roomba - Roomba 531

V robotu něco jakoby štrouchá a po krátkém úklidu zastaví,rozsvítí se malá červená kontrolka něco řekne anglicky a dál neuklízí.Anglicky neumím...rozumím pouze open. Vyměnili jsme vše za nové,kartáčky filtry. Nejlépe by bylo pro mne servis v Č.B. děkuji za info.

Braava - serie 300

zcela nefunkční

Braava - serie 300

nevytírá , sotva se hýbe cca 15 cm vpřed a pak vzad.

irobot - roomba

nedobíjí

RobZone - DUORO XCLEAN PROFI

netočí se jeden boční kartáček

Roomba 880 - 880

nedobíjí se - možná baterie? Nedokážeme to poznat. Dále: opotřebení válců a štětečků

irobot - scooba 390

jezdí máčí ale nevysává vodu i po důkladném vyčištění

Robzone - Duoro

cena nového ventilátoru

iRobot Roomba 785 - iRobot Roomba 785

Ulomené madlo,vypadává čidlo sběrné nádoby.

ROOMBA - 560

PO ZAPNUTÍ STOJÍ NA MÍSTĚ, NEUKLÍZÍ