Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

robzone - duoro xclean profi

vadný motorek pravého kartáčku-výměna nebo koupě motorku

Roomba - 770

Vysavač se vůbec nerozběhne, i když je ve stavu zapnutý, kontrolky svítí zeleně.

Roomba - 775

Roomba přestala jezdit. Dříve jiz nezajizdela do nabíjecí stanice. Nyní ani nereaguje na tlačítko clean/start.

iRobot - Brava 390T

Guma na kolečkách nefunguje a hlásí to chybu.

Ecovacs - Eco D58

Po najeti do nabijeci stanice robot zelene blika a vydava zvukovy signal a display zobrazuje 5-55. Prosim pokud by slo opravit..kolik by mihla priblizne oprava stat. Dekuji Vkčková

Roomba - 500

Dobrý den, od rodičů jsem dostal robota iRobot Roomba 500, který asi 3 roky ležel na půdě. Koupil jsem do něj novou baterii, ale stejně mi přijde, že jede poněkud hlučně. Nerad bych aby díky nějaké uvolněné součástce došlo k poruše přístroje, mohl bych ho přinést na diagnostiku? Byla by možná i nějaká aktualizace firmware? V současné době robot "mluví" německy, bylo by možné přepnout na češtinu, nebo alespoň angličtinu? Děkuji a jse s pozdravem Miloš Vodnruška 737421564

Lg - VR62601LVM

Hlásí :nalezen problem v sacim motoru

IRobot - 780

Po vložení nové baterie do vysavače, vysavač vysává, ale v doku nenabijí. Ani nesvití. Jako kdyby dok a vysavač se "neviděli".

iRobot - Roomba

vysavač nevysává, do sběrny prachu a špíny nic nejde (po hodině vysávájí je stále prázdná), ale všechny kartáče a ostatní části vypadají, že fungují bez problémů

Irobot - 560

Vysavač se stále dokola otáčí,občas trochu popojede . Po chvíli se zastaví, rozsvítí se červený senzor závady a devětkrát zapípá.