Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Vileda Relax cleaning robot - A9

Po nabiti vysavac pracoval, ale pri naraze napr. : do steny prestal pracovat a to sa opakovalo, mala som pocit, akoby sa dostatocne nenabil. Po vyndani baterie a zhnovu vlozeni sa pravdepodobne uz nenabijal, prestal uplne pracovat.

Roomba - Pet edition

Po na nabíjení vyjede a začne hlásit potřebu nabíjení. Tedy asi baterka.

Roomba - Roomba 563

Klepe pouzdro na kartáče, kartáče se netočí,Roomba hlásí vyčistit kartáče, i když jsou vyčištěné.

scooba - 390

ulomený uzávěr přístroje

Ecovacs - Deebot R96

Přístroj hlásí chybu navigačního systému

Irobot Roomba - 700

nedělá nic

iRobot - Roomba 780

Bliká červeně stav baterie, bliká červený trojúhelník a píše error5

roomba - roomba 563

netočí se kartáče, nefungují čidla na pravé straně na náraz.

Roomba 880 - Roomba 880

Vysavač vyjede nabitý, vycisteny (včetně výměny nového filtru) ze základny a cca po 2 minutách se zastaví a hlásí potřebu vyčistit. Poprosim o konzultaci ohledně možné závady. Dekuji

Roomba 886 - 886

Zlomene madlo