Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Robzone - Duoro xclean PROFI

DOTAZ. Nevysava kartáč se točí ale nesbírá nepořádek a vzadu jak má při vytírání foukat vzduch na vysouseni tak nefouka. Staří 2,5 roku. Děkuji Smolik

Roomba - Roomba 780

nejde nabíjet, hlásí chybu 5

iROBOT - 965 wifi

Robot již přibližně rok hlásí chybu 6. Někdy vyjede a vysaje, někdy se točí pozpátku a někdy se hned zastaví. Poslední dobou se vždy hned zastaví, vysaje tak jednou za týden po mnoha pokusech. Robot je 2 roky starý.

I Robot - Roomba 555

Netočí se kartáče a špatná převodovka

iRobot - Braava 320

Dobrý den, rád bych se informoval na cenu výměny koleček u tohoto výrobku. Kola mají prasklé pneumatiky, jinak kola jako taková jsou v pořádku. Dále by mě zajímalo, zda je rozdíl v ceně opravy - resp. následujícího doručení ze servisu - v případě svozu a nebo osobním doručením do sběrny ve Zlíně. Děkuji.

irobot roomba - 886

irobot byl polit vodou,nefunguje

Rob zone - DUORO-DRY-WET-CLEANINK

dám ho do stanice ukáže hned že je nabytý ale nejede a není nabytý

robzone duoro xclean - duoro xclean

ne vysává - přestala se točit vnitřní vrtulka, jinak vše funguje

Roomba - 980

Dobrý den, asi mi odešla dokovací stanice. Přestala svítit a proto i nabíjet. Možná je problém jen v kabelu. Také bych potřebovala novou baterii, málo už vydrží.

LG - LG HOM-BOT

Jezdí zmateně i po vyčištění všech senzorů. Nevyčistí celou plochu/pokoj/ a už hlásí "čištění dokončeno"