Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

apple - 6s

rozbitý displej

Huawei - Y6 Prime

rozbitý displej

Apple - Iphone 6s

Prasklý základní sklo. (Přední) Displej funguje bez problému.

Cubot - King kong

rozbitý displej, kolik by stála výměna? existuje možnost ochrany displeje?

Xaiomi - Redmi Note 5

po padu do vody displey je v provozu (objeví se uvítací obrazovka)e ale nereaguje na dotyk

samsung - GALAXY J7 SM-J730F

prasklý displej

XIAOMI - RedmiNote č 4/64GB

Po pádu je značně popraskaný přední displej

CUBOT - H3

Praskl displej

Huawei - Y5 II

Problémy s nabíjením baterie. Vyměnili jsme baterii za novou i kabel od nabíječky, ale problém přetrvává. Nabíjí pouze když se přívodní kabel v micro USB konektoru vyhne do určitého směru. Zřejmě bude problém s micro USB konektoren uvnitř telefonu. Je to možné? Kolik by stála oprava? Zatím neobjednávám opravu, v prvním kroce potřebuji vědět cenu. Děkuji.

doogee - shoot 2

vadná baterie (výměna)