Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Yotaphone - 1

Praskly zadni cernobily display - obrazovka funguje neporusene, pouze sklo(ci jiny material)

Cubot - King Kong

prasklé sklíčko displeje, displej plně funkční

blackview - BV 4000

Nefunguje display je hodně tmavý. Telefon spadl do vody.

samsung - galaxy j5

nenabíjí (občas nabije)

samsung - Galaxy S4 mini

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám že jsem našel správný servis :-) Hodně popraskané sklo, LCD i dotek funguje.

samsung - Galaxy J5 2016

Dd. doporučil mě Vítek Velhartický k Sašovi Husákovi, doufám ž jsem našel správný servis :-) Původně jenom prasklé sklo, ale pokusil jsem se ho vyměnit sám. Bohužel jsem prasknul LCD a utrhl flexi připoj v levém horním rohu. Telefon slyšitelně bootuje ale není nic vidět...

lenovo - VIBE P1m

Telefon nejde nabíjet.Patrně opoužívaný mikro usb konektor.

Samsung - S9 Plus

Left bottom of the screen is cracked I have screen image but half of the touch doesnt work

Asus - zenfone 4 ze554kl

Telefon je funkční, ale má popraskaný displej. Prosím o cenový návrh opravy tohoto problému.

Alcatel - RX 550 eXtremo

Zřejmě je potřeba vyměnit baterii, nebyl rok nabíjený.