Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se vším.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Samsung - Galaxy A5

Nejde zapnout Wifi

Samsung - Galaxy S4

Telefon upadla zčernal mu display, není nic vidět, ale jinak funguje

HTC - HTC Desire A9191

Skvrna na displei Nefunkční reproduktor Nelze zaktualizovat navigaci

GSmart - Elite

prasklý diplay

Evolveo - StrongPhone wifi

Vadný, nejspíš zkorodovaný reproduktor. Zvuky zvonění, radio vydává,ale pouze slabě.

iphone 6S - 6S

prasklé přední sklo

ZOPO - ZOPO ZP998

Dobrý den, prosím pouze o nezávazné zhodnocení, ještě nejsem zcela rozhodnuta, zda mobil nechám opravit (záleží na ceně opravy). Děkuji. Mobilní telefon jsem koupila 24.11.2014 a zhruba na začátku roku 2017 začal problém při nabíjení, kdy konektor v mobilu začal být opotřeben až zcela odešel. Přes eBay jsem koupila náhradní USB panel/desku pro ZOPO ZP998 a nechala jej podomácku opravit. Bohužel s novým panelem přestala fungovat obrazovka. Po opětovném navrácení starého USB panelu do mobilu, obrazovka stále nefunguje.

Asus - Zenfone 3 Max 5.5´´

Telefon spadl a rozbilo se sklo, vše funkční

Xiaomi - Mi5

Zničený zadní skleněný kryt baterie, display rozbitý v pravém horním rohu a ve vzniklé díře došlo k utržení jakéhosi měděného papíru , problémy s výkonem a sluchátka jsou zaseklá v headset módu.

MyPhone - Hammer Energy

výměna lcd