Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Cubot - King Kong

potřeboval bych vyměnit displej a reproduktor. Prosím o nezávaznou cenovou nabídku. Díky

Ulefone - Power_3s

Nenabíjí.Vadný vstup USB-C.

Lenovo - P1ma40

Opakované hlášení chyby v bílém obdelníku PROCES ANDROID.PROCESS.ACORE byl ukončen Znemožnuje ovládání telefonu /hledání v kontaktech atd., nelze volat, hovor příjmout lze / Např. po 14dnech spontánně vymizí a telefon funguje normálně a po upgrade programu Share it se opět obvykle objeví znovu. Mobil pracuje sw na Android 5.1

Oppo - CPH1611

Telefon se neustale sam restartuje, nabehne jen logo OPPO a hned probehne dalsi restart. Telefon nelze ani vypnout.

Xiaomi - Poco x3

Mám prasklé sklo displej je v pořádku ....dá se to opravit nějakou rozumnou cenu ??

Samsung - A3 2017

Zatim nema chybu,ale rad bych vymenil baterii + provest zkousku IP 68

Motorola - Moto G6 Play

Vlivem pádu na zem rozbité sklo. Displej se jeví v pořádku.

Doogee - S88 pro

Potřeba opravit prasklý display po pádu a (pokud je to možné) dát novou ochrannou folii/sklo

Samsung - J530F

Rozbity display. Staci mi neznackovy na vymenu.

Xiaomi - redmi 10s

prasklo mi sklo u fotoaparátu .