Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Evolveo - EasyPhone XD

Rozbitý displej po pádu na zem

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbil se mi display mobilu (spadnul na zem).Jedná se pouze o rozbité sklo mobilu, dotyková část funguje bez chyby. Za jakou cenu je možné tuto závadu ostranit?

ONE PLUS - 7

Nefunguje display, pokud možno nacenit i výměnu zadního skleněného krytu.

Evolveo - Strong phone G6

Nejspíš baterie ko Mam nabito třebas na 91% , po chvilce používání ( 5 min ) se vypne že je vybitý, po dalších 5 minutách na nabíječce je již plně nabitý .

Motorola - One Vision

Prasklé sklo na display

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Doogee - Y9 dual SIM

Nenabíjí se, připojen k nabíječe funguje, po odpojení se ihned vypíná. Spadl do vody.

Asus - 90AX00T1-M00890

rozbitý displej

Iphone - Iphone 7 128GB

nenačítá síť - vada v basebandu MODEMU na základní desce.

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbité sklíčko displeje. Kolik by přibližně stála oprava tohoto nedostatku(nepotřebuji vyměnit celou dotykovou část, mám prasklé pouze vrchní sklo?