Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

myPhone - GO

Rozbité dotykové sklo

Samsung - GT-E1150

Rozbitý displej, mám ještě jeden stejný mobil, který jsem utopil, displej viditelně nepoškozen. Šel by vyměnit?

LG - LG G4

Při zapnutí chvilku startuje a pak se vypne pro další pokus se musí vyndat baterka

Apple - iPhone 6s

Screen Cracked, it needs to be replaced. I would like to know how much will it cost

Lenovo A7010a48 - A7010a48

rozbitý display. Potřebuji znát nezávazně cenu opravy.

samsung - note 3

nejde nabíjet

Lenovo - P70

Upadnutí mobilu na zem způsobilo mírně prasklý displej na 3/4 plochy, Na této ploše nejde ani dotyk. Na zbylé části ano. Ovšem kvůli odemykacímu gestu se do mobilu už nelze v takovém případě dostat. Hovory nelze přijmout.

Doodgee - F7 Pro

prasklé sklo

Xiaomi - Mi A1

Replacement of broken screen. LCD touch works, it is just crushed

xiomi redmi - note 4

nefunkční diplej po pádu