Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Apple - 5s

Červená obrazovka

Nokia - 6303 classic

Vážení přátelé, co by prosím pěkně stála výměna konektoru pro nabíjení v telefonu? Na šňůře nabíječky konektor v pořádku. Telefon jinak zcela zdravý včetně původní baterie. Byla by škoda ho likvidovat... S přátelským pozdravem Petr Šrámek

BlackBerry - KeyOne

Prasklý displej v oblasti senzorických kláves, v důsledku čehož dvě ze senzorických kláves nefungují.

Doogee - Y7

Prasklý displej

xiaomi - mi A2 lite

rozpitý LCD displej

Apple - X

přestal fungovat displej a po pravé straně je zelený pruh .. Bohužel je měsíc po záruce:(

Doogee - S60 Lite

Nejspíše nafouklá baterie. Telefon dříve ukazoval 100% a v zápětí se sám vypnul. Kryt v zadní části z baterie lehce vypouklý ven.

HTC - M8s

Výměna baterie

myPhone - Fun LTE

prasklé sklo

doogee - ip68

nefunguje mikrofon