Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.




Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Cubot - King kong 3

Prasklé dotykové sklo nebo prasklé dotykové sklo + lcd

BlackBerry - KeyOne

Při hovoru někdy špatně slyším druhého člověka,když mluví,hovor se seká,zachotí. Nevím, zda to souvisí s mikrofonem nebo reproduktorem. Mě slyší lidi normálně. Poprosím o nacenění opravy na výměnu repro nebo mikrofonu.

OnePlus - 5t

Obrazovka nereaguje na dotyk Neni cerna ale neda se nikam proklikat

ASUS - zc553kl

po pádu mobil nejde zapnout, při pokusu nabijet se rozsviti a zhasne ale nenabiji

Cubot - King Kong Mini, Quest Lite

Prosím odhad ceny výměny př.panelu, rozhoduji se o koupi odolného smartfonu

Motorola - One Action

Praskle sklo

Nokia - 7.1

Spatná funkce mikrofonu a reproduktoru a nabíjecího konektoru. Reproduktor a mikrofon - někdy blbne někdy ne.

huawei - P20 Lite

nefunguje půlka displeje, proto nejde odemknout atd.

Huawei - P Smart Z

Rozbitý displej a špatně reaguje na dotyk začíná se mi pomalu ztrácet obraz

Cubot j3 - Cubot J3

Nefunkcni notifikacni dioda