Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Amazon Kindle - paperwhite

Prasklý display, díky čemuž přestal reagovat na dotyky.

Amazon Kindle - Touch

dlouho se nabíjí a po nabití se tak do pul hodiny sam vybije

kindle 5 - kindle 5 bezdotykový

po nabití nelze spustit, zelená kontrolka po cca 15" zhasne a čtečka nejde spustit

Amazon kindle - Voayage

Nefunguje displej,dotykova vrstva, je prasklý, ale jinak funguje normálně mimo dotyku

Kindle 4 weeks - 4 weeks

Dobrý den, snažil jsem se do čtečky nahrát češtinu, ale skončil jsem tak, že mi svítí obrazovka rebootu a čtečka nejde restartovat, vypnout. Dá se prosím čtečka rozchodit a nahrát do ní čeština?

amazon eu l-2338 - amazon eu l-2338 luxembourg

slabá baterie - nevydrží

Amazon Kindle Paperwhite 4 - Amazon Kindle Paperwhite 4

Baterie vydrží po nabití maximálně 5-6 hodin, než dojde k jejímu vybití. Patrně je vadná, čtečka je vodotěsná a měnit si jí sám nechci riskovat. Navíc chci vyloučit případnou poruchu.

Kindle - 2

při zapojení do PC se mi nezobrazují dokumenty ve složce, zřejmě jde o chybu na základní desce

Kindle Paperwhite - Kindle Paperwhite

Ctecka zobrazuje, ze je vybita. Pri prilojeni nabijecky se rozsviti oranzove dioda u nabijeciho konektoru, ale ctecka se nenabiji. Po chvili dioda prestane svitit.

KIndle - 3

Špatně se nabíjí. Musí se několikrát vyndat s napájení a znovu začít nabíjet. Pravděpodobně slabá baterie vzhledem k stáří - výměna baterie.