Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle - Paperwhite 2 Model NO: DP75SDI

Kindle neide zapnut. Svieti ked sa nabija, ale neide ho pak spustit. Je vidiet iba uvodny kindle obrazok.

Kindle - Paperwhite 3,2015,4GB

Nešla odemknout obrazovka(rozsvítila se,ale nenabídla možnost odemknutí).Po restartu podsvícení ok,ale zůstal jen kus rohu graficky zpracovaný a zbytek je bílý.Prosím o odhad ceny opravy.Děkuji.

Amazon Kindle - Amazon Kindle 5

Chyba na displeji. Nezobrazuje se část displeje ve střední a na pravé straně.

Kindle - D01200 Paperwhite

Ctecka spadla na zem a na obrazovce jsou cerne pruhy. Nereaguje na spousteci tlacitko, ale kontrolka problikne. Vymenujete obrazovky i u tak starych modelu? Dekuji

Oasis 2 - loňský model

rozbil jsem display--kindl mi spadl na podlahu. Funguje, ale display je popraskaný.

Kindle Amazon - Kindle Touch, Model No. DD1200

Čtu knihu, normálně Kindle vypnu. Po necelých 2 dnech ho chci zapnout a nic. Přitom měl být jednoznačně nabitý nejméně ze 75%. Při připojení na nabíječku se rozsvítí oranžové světlo, které po cca 45 min. zhasne. Zelená se vůbec neobjeví. A stejný stav, nejde zapnout. Na stisk ON/OFF vůbec neereaguje. Dobíjení s různou dobou připojení několikrát opakováno, výsledek stejný. Jediná reakce je ono oranžové světlo při připojení na nabíječku a pak jeho zhasnusí. Obrazovka nereaguje vůbec.

Kindle 2012 - DQ1100 - ? těžko přečíst

Po nabití nelze zapnout. KOntrolka sice svítí zeleně, ale na displey stále zůstává znak baterie, USB - S(blesk)

Kindle - amazon

baterie ma malou vydrz

Kindle - Kindle 3

čtečka je vybitá a nenechá se nabít, zapnout se dá pouze na nabíječce, pravděpodobná výměna baterie

Amazon - Kindle 3

baterie je vybitá a nenechá se nabít