Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle čtečka - Kindle 4@ 5

nedobíjí se baterie

Kindle - Asi Kindle 3 nebo 4, nepodsvicena, tlacitkova

Prasklý displej - ne na povrchu, jen vykreslení stránky je cca 1/3 nečitelne s prouzky Je to naše nejstarší ctecka, kterou si oblíbil syn. Zvažuji opravu či koupi nove... proto uvítám cenový odhad opravy.

Kindle - Kindle Touch 2019

Nejde pustit, zamrznul, na obrazovce je obrázek a nápis WAKING UP. Zkoušela jsem restart, i držet více než minutu a nenastartuje. Nabíjí se normálně.

Paperwhite 3 - Paperwhite 3

nefunkční tlačítko zapínání

Kindle Paperwhite - Paperwhite 4

nefunkční USB port, nelze stahovat knihy do čtečky, ale přístroj nabíjí

Amazon Kindle paperwhite 3 - 2015

Levý horní roh displeje prasklý, nejde zde číst.

Kindle Amazon - Kindle Amazon paperwhite

displej zobrazuje jakože je vybitá baterka, ale i po celonočním nabíjení se s přístrojem nic neděle, nadále svítí vybitá baterie

amazon - tlačítkový

stará baterie,už se nenabíjí, funguje při zapojení do zdroje. Novou čtečku s dotykovou obrazovkou NECHCI.

Amazon Kindle - Kindle 4

ztráta kapacity baterie

Amazonkindle - Doo901

Dlouho nepoužíván. Nejde dobít baterii, i když kontrolka svítí, že se dobíjí.