Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle - Amazon Kindle PaperWhite 3 (2015)

Přístroj se samovolně zapíná a vypíná

Kindle 4 - 4

Rozbity display

amazon kindle - kindle fire HD 8.9" (model 2012)

baterie uz se nanabiji naplno a nabijeni trva i dva dny. chtel bych vedet, zda provadite vymenu baterie a kolik vymena stoji. dekuji

kindle - Amazon kindle 4 nebo5

Mám tlačítkovou čtečku knih Kindle, typ si přesně nepamatuji. Nejde zapnout.

Kindle - No. D00901

Při nabíjení se rozsvítí oranžové tlačítko, po pár minutách zhasne a čtečka se nenabíjí a ani se pak nedá zapnout.Při plném nabití zezelenalo.

Kindle - Kindle Keyboard

Dobrý den, nefunguje mi levé tlačítko zpět (šipka <) na Kindlu Keyboard (tento: https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_Kindle#Kindle_Keyboard). Kolik by stála oprava? Vím, že jde už o starý přístroj, ale fungoval až doteď dobře, a tak bych ho ráda opravila. Děkuji. S pozdravem Šárka Ševčíková

Amazon - NO D01100

Při zapnutí zůstává spořič cca přes 2/3 obrazovky.

Kindle - Kindle 3

Po vypnutí nelze zapnout

Kindle - Kindle 5

E-kniha se vybila a již nejde nabít

KIndle - Kindle keyboard

nezobrazuje displej