Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

amazon - DO1100

omylem jsem čtečku formátoval nelze zapnout jen bílá obrazovka pouze problikne displej při zapnutí

kindle - voyage

při vyndavání z pouzdra se odchlýpl zadní lesklý kryt na čtečce, nelze zacvaknout zpět, vznikla mezera.

Amazonkindle - D00701

Display nefunguje,nutná výměna.

Kindle - B011

Vymena displeje

Kindle Aamazon - Kindle Paperwhite

Kindle nechce zapnout. Nereaguje ani po nabijani.

Kindle 4 - D01100

Nemohu se přihlásit do čtečky, chce to po mě heslo, které zadám (identické na amazonu) a nahlásí, že je špatné. Zkoušel jsem restart čtečky, ale marně. Mám bílou obrazovku a při zapnutí to chce heslo. Dá se s tím něco dělat?

Kindle čtečka - čtečka kindle, starší, bezdotyková

nelze nabít, dlouho nebyl nabitý, tak si myslím, že je baterie špatná

Kindle Amazon - D01100

Nelze spustit, na displeji svítí nápis, že KIndle potřebuje opravu (needs Repair) a odkazuje na prodejní servis na kindle support (v AJ).

amazon - D01100

Nekomunikuje s PC, ale nabíjí. Také se mi nevopedlo zaslat na kindle žádné nové soubory emailem. Lze jej pouze nabít, jinak samotný kindle funguje a lze číst obsah již nahraný z dřívějška.

Amazon - Kindle

Kindle se občas nenabíjí. Nejdřív to chvíli trvalo, než se začal nabíjet, ale teď se čtečka přestala nabíjet nadobro