Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle - D01100

Nezapíná se

Amzon Kindle - Amazon Kindle 3 (model D00901)

prasklý displej

Kindle Amazon 3 Keyboard - Kindle Wireless Reading Device, Wi-Fi, 6" Dis

Dobrý den, Kindle vůbec nereaguje (datum pořízení r. 2010 z Amazonu USA), nelze nabít - svítí oranžová kontrolka, ale displej je stále stejný (je tam stále stejný počáteční obrázek). Zkoušel jsem různé nabíječky, restarty, nic nepomohlo. Pravděpodobně problém s nabíjecím konektorem nebo baterkou uvnitř. Jaká by mohla být očekávaná cena opravy, aby se to vůbec vyplatilo opravit? Děkuji za info.

amazon kindle - D00901

polovina displeje nefunguje

Amazon Kindle - Paperwhite 3

Po automatické aktualizaci nahlásila error 7, pak error 4, restartovala se a od té doby naběhne jen úvodní obrazovka se stromem a nenabootuje se. Ani po hard resetu napájecím tlačítkem. Jen zbělá, pak naběhne úvodní obrazovka a to je vše.

Kindle - Amazon Kindle 5 Wifi

polovina displaye nefunguje (nereaguje)

Amazon Kindle - paperwhite 2

nefunkční displej po dopadu na zem. šmouhy a pruhy, podsvícení i dotyk funguje

Amazon Kindle Paperwhite 1 - model No. EY21

Neustále se tváří jako vybitý. Při dobíjení normálně bliká oranžová ledka, jakmile se dobije svítí zeleně, ale po chvíli se na displeji objeví prázdná baterie s požadavkem na dobití. Koupil jsem novou baterii, vyměnil jsem ji, ale čtečka se chová úplně stejně. Ještě jsem zkusil vyměnit funkční baterii z jiné čtečky (stejný model), pořád se chová stejně.

Bookeen - Cybook Muse Frontlight

Poškozený displej, ukazuje jen nepravidelné segmenty úvodní obrazovky, nereaguje na tlačítka.

amazon - Kindle 3 D00901

Porucha nabijeni nebo baterie - ctecka je vybita a po pripojeni na nabijecku se na chvi rozne kontrolka nabijeni a po chvili opet zhasne.