Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Amazon - Kindle 6 series

zamrzlý display, neda se restartovat ani spustt

Kindle Paperwhite 3 - Kindle Paperwhite 3

Displej má praskliny na více malých místech, je potřeba ho vyměnit celý. Prosím o informaci, kolik by tato výměna stála.

Kindle 3 keyboard - Kindle 3 keyboard

Dobrý den, koupil jsem z druhé ruky čtečku Kindle 3. Vypadá velmi dobře a podle prodejce skutečně nebyla skoro použitá. Bohužel ale zlobí. Nechce se spustit. Už jsem provedl asi 15 restartů a 3 totální restarty do továrního nast​a​vení, ale nepomohlo to. Vždy to ch​v​ilku funguje, ale po pár hodinách už znovu nejde zapnout. A opět se spustí restarty. Asi to tedy bude buď základní deska nebo baterie nebo oboje :-( A potom mám jednu starší a víc používanou čtečku Kindle 4 a zlobí na ní tlačítko přepínání stránek - to se dá také opravit?

Amazon - Kindle Touch

Přestal fungovat zvuk; nejde ani z integrovaných repráčků, ani do připojených sluchátek. Jinak je přístroj v pořádku.

Amazon - Paperwhite 3

Ze čtečky se mi smazaly úplně všechny knihy a ani po opětovném nahrání je ve čtečce nemůžu nikde najít, ovšem když čtečku připojím k počítači, tak ty knihy ve čtečce vidím.

Amazon - Amazon Kindle paperwhite 3

Prasklý display - nefunkční obrazovka

Amazon - Paperwhite

nejde spustit

Kindle - Amazon Kindle Paperwhite 3

Nejde listovat.

Amazon - WP63GW

Nevidí knihy, ale jsou tam.

Kindle - Kindle 4

Rychle se vybíjí baterie. Je problém s nastartováním čtečky,s volbou knihy , s listováním. Čtečka vyzývá k výměně baterie.