Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle 6 - 6

nedostatecna vydrz baterie, pristroj se vypne i treba pri 70%

Kindle - Kindle Paperwhite

Nenabíjí se. Problém vstupu nabíjení.

Paperwhite - 7.generace, dotyková

čtečka přestala zcela reagovat a funguje jen spořič obrazovky, opakovaný reset není k ničemu, nelze se dostat do menu. Porucha vznikla náhle, bez mechanického poškození pádem apod.

Kindle - amazon kindle 8 touch wifi

display špatně zobrazuje stránky... při listování jsou jako průsvitné, zejména když stránka obsahuje obrázky, vypadá to jako špatně vytištěné noviny, někdy je vidět původní i novou stránku, text není dobře čitelný, obsahuje tenké vodorovné linky, závada není způsobena pádem

Kindle - 5

vadná baterie

Kindle - Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

Nelze nabít.

amazon - Paperwhite 2

Dobrý den. Vnuk mi asi komplet vymazal nastavení, moje čtečka teď píše jen čínsky.

Kindle - Paperwhite 1 nebo 2

jde zapnout obrazovka se rozsvítí napíše at použiji dotyk ale nereaguje

Amazon Kindle - Amazon Kindle 4

praskly display

paperwhite - 2

nejde zapnout