Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle - D01100

Po úplném vybití nejde nabít/zapnout. Asi vina baterie.

Kindle - amazon

model nevím,zřejmě pokažený vstup usb nejde připojit kabel,takže asi výměna usb

Kindle - Kindle 8 Touch

Po posledním nabíjení "a možná i aktualizaci" je na displeji trvale hlášení: "Please wait a moment while your Kindle starts up." Hlášení je zde již několik dní. Pokus o restart - pokud držím tlačítko - nejdříve blikne zeleně, po sekundě 2x zeleně a pak po několika vteřinách 5x žlutě. Pokud držím doporučených 40 sekund, kromě výše uvedeného (proběhne několikráte) se nic nestane. Lze nabít, ale druhý den je zařízení samovolně vybito.

kindle - voyage

zobrazena baterie s vykřičníkem, světlo připojení ke zdroji svítí, ale nic se nemění, obrazovka nereaguje

kindle - Kindle 4 NoTouch Silver

Manželka ho hodila do vany a já osprchoval... voda. Nelze zapnout, po připojená nabíječky svítí dioda nabíjení. Víc nereaguje.

Amazon - D01200

Po menším pádu na zem nelze čtečku zapnout.

Amazon - paperwhite

Má jedno jediné tlačítko, které nefunguje, displej je jako když spí. Zamrzl?

Amazon kindle - 4 generace

Prasklý e ink

Amazon Kindle - Kindle 5

Nejde zapnout, pár měsíců před tím byla hodně slabá výdrž baterie, jedno nabití stačilo na cca 5h čtení.

D01100 - D01100

Nutná výměna baterie