Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy notebooků

Každý hledá Servis a opravy notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis a opravy notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Servis a opravy notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Servis a opravy notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Servis a opravy notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Servis a opravy notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Servis a opravy notebooků - po celé ČR

Servis a opravy notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Servis a opravy notebooků .

Servis a opravy notebooků - bleskově

Servis a opravy notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Servis a opravy notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Servis a opravy notebooků

Naši experti z Servis a opravy notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Servis a opravy notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Servis a opravy notebooků se už o Vás postará.
Servis a opravy notebooků - poslední objednávky

MS - surface pro 3

slabe sviti podsviceni displeje

Microsoft - Surface Pro 4

Displej po nejake dobe pouzivani zacne zobrazovat cary, pak se zacnou prekryvat dva ruzne obrazy a nakonec je uplne necitelny. Po vypnuti a odstaveni na nejakou dobu se to vrati do normalu.

Apple - MacPro

notebook 2ks nedaří se spustit

leno - T530

Dobrý den, Je opravitelné mini tlačíko vypnutí zvuku v levém horním rohu na klávesnici Lenovo T530 type 2392? A levé červené tlačíko na touchpadu?

Microsoft - Surface Go 128GB

praskly display

Microsoft - Surface Pro 6

Praskla display uvnitr

Dell - Latitude E6230

Dobry den, chtela bych se nezavazne zeptat na cenu opravy (min-max) a take priblizne delku trvani. Velmi dekuji! Po pripojeni do zasuvky se bateria nabiji(zelene svetlo signalizuje nabijeni), ovsem po odpojeni adapteru je baterie prazdna. To zpusobuje to, ze nelze provezt update systemu BIOS, kde je podminka min. 10% nabita baterka,tim padem PC nelze pouzit. Take zde byl jiz delsi nejaky problem z Google Chrome, ktery zamrzaval, ale Firefox fungoval bez problemu.

Microsoft - Surface 4

Poškození displeje, nutná celková výměna displeje

Microsoft Surface - Pro 4

"Nafouklý" dislpay i zadní strana - zřejmě se zvětšuje baterie.

lenovo - Flex 2-15 model 20405

vadná klávesnice model klavesnice T6G1B-Czh-Slk č. obj. Lenovo 25214691 alternativa 25214660