Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy notebooků

Každý hledá Servis a opravy notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis a opravy notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Servis a opravy notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Servis a opravy notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Servis a opravy notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Servis a opravy notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Servis a opravy notebooků - po celé ČR

Servis a opravy notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Servis a opravy notebooků .

Servis a opravy notebooků - bleskově

Servis a opravy notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Servis a opravy notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Servis a opravy notebooků

Naši experti z Servis a opravy notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Servis a opravy notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Servis a opravy notebooků se už o Vás postará.
Servis a opravy notebooků - poslední objednávky

HP - HP 15

ulomený pant monitotu a uvolněný kryt monitoru

Dell - Latitude

Resetuje se čas v počítači, asi vadná baterie v nb.

Nokia - 300

Dobrý den. Mám mobilní telefon Nokia 300, přestal fungovat, tedy jen napůl, nereaguje dotykový display. Jsem s tímto mobilem velmi spokojená, mohli by jste mi ho opravit? Jednalo by se o pozáruční opravu. Před tím, než s ním budu cokoli dělat, potřebovala bych z něj nějakým způsobem dostat kontakty, tedy telefonní čísla, abych zamezila riziku jejich ztrát. děkuji Ivana Vallová

Lenovo - 456

Test formulare. Goran

Toshiba - L500

Špatná nabíječka a nenačte se OS (několik dnů bez antiviru.

Asus - X450C

Přehrát Win.

Lenovo - Y50

Po pádu. Postupně přestávají fungovat hry na plné rozlišení. Zahřívá se - vyčištit.

Lenovo - G565

po zapnutí nereaguje, jen se roztočí větrák,černá obrazovka pravděpodobně je třeba vyměnit základní desku, prosím o předběžnou cenu opravy

Lenovo - G565

po zapnutí nereaguje, jen se roztočí větrák,černá obrazovka pravděpodobně je třeba vyměnit základní desku, prosím o předběžnou cenu opravy

Lenovo - G580

Přenést obsah.