Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Canon - SX230 HS Power Shot

Ochranná přední clona, která se otvírá při spouštění a zavírá při uzavírání fotoaparátu se rozpadla.

Olympus - Stylus XZ-2

Fotografie se neukládají na paměťovou kartu

Nikon - Coolpix L110

Nefunguje blesk

OLYMPUS - X-990

nejde vůbec zapnout, baterie je nabitá a náhodou sepne, tak nedělá úkony, které se požadují

Olympus - NO.E-400

Poškozené dvířka na CF a xD kartu (ulomené západky) Nutno dvířka vyměnit

Olympus - SZ-30MR

Při přiblížení se na displeji objeví 2 skvrny, tyto jsou pochopitelně i na fotografii.

Nikon - coolpix S7000

Fotoaparát spadl na zem a nejde zasunout objektiv

CANON - EOS 50D

Fotoaparát upadl na zem a nejde zaostřit hledáček (něco uvnitř při zatřepání klepe). jiná závada není zřejmá, fotografie jsou ostré. Závada z dřívějška: někdy nejde otevřít blesk napoprvé, ale třeba až na třetí pokus nebo je třeba mu pomoci rukou.

CANON - G11

Při vypínání zůstala otevřená krytka čočky a vysunutý objektiv. Vrní že ji chce zatáhnout ale po chvilce se na obrazovce objeví CHYBQ OBJ. ZAP. FOTOAPARÁT. Lze opravit , za jak dlouho a cena prosím, děkuji moc.

Nikon - coolpix s9300

Nefunguje blesk