Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - Do 18-54

Nezaostří

Nikon - CoolPix L100

fotoaparát nejde zapnout

Canon - Power Shot SX610HS

Error E32

Panasonic Lumix 2x - FZ 45 a FZ 72

U fotoaparátu Fz 45 je špatné tlačítko spouště (nejde mačkat mezifáze a fotak nezaostri).Fz72-fotak navlhl, spálil paměťovou kartu a některé fotky jsou rozostřené, ale ne vždy, jen když se fotak "unaví".

Nikon - P500

nevýrazná šedá skvrna na fotografii, nemění pozici

Sony - RX 100 (DSC CyberShot)

Vypad to na kontakt baterie. Fo?k del dobu zlobil, vdy se seknul v poloze zapnuto, ale neel. Nabjen OK. Pot se chvlemi nabjel, chvlemi ne, nyn se seknul v pozici zapnuto a nehne se, nenabj. Ale je to jen mon...

Canon - PC1209

Naprelo do vrobku

Olympus - 550 UZ

Rychlé vybíjení nabíjecích baterií (Sanyo-eneloop-1900 mA),při vybití a výměně se vymazávají čas a datum. Přístroj nebyl údajně několik let používán ani dobíjeny baterie. Vada vnitřního dobíjecího článku?

Canon - Ixus 132 (modrý)

Utopení - do 10 sekund vytáhnuto, do přístroje se dostalo trochu vody - poté přestal zcela fungovat

nikon - d3300

Poškozený modul hodního integrovaného blesku po nárazu se ulomila pacička co drží blesk zaklopený