Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - D700

Volič času (kolečko ovládané palcem) gunguje jak kdy. Jednou ano, podruhé ne. Prosím, pouze bych se chtěla informovat na přibližnou cenu opravy. Děkuji.

Nikon - D700

Volič času (kolečko ovládané palcem) gunguje jak kdy. Jednou ano, podruhé ne.

Canon - IXUS 265 HS

Nefunkční displej. Po pádu na zem přestal cokoli ukazovat.

Olympus - E-M 10 mark

Foceny zaber nevidim v hledáčku okem, je cerny, ale pouze na obrazovce. Fotoaparat fotil měsíce naprosto v pořádku, je z bazaru, a nyní tohle.

Casio - EXILIM

Nejdou vymazávat fotky

nikon - D3500

nefoti ve tmě.fotoaparat mame priblizne 3roky a az ted jsme zjistili ze nefoti ve tme,takze nevime jestli neni nekde neco spatne nastaveno nebo opvradu jak je tma nejde.

OLYMPUS - OM-D E-M5

nejde vůbec zapnout.Prosím o diagnostiku a konzultaci ceny opravy.

Nikon - Coolpix P900

Po pádu je vidět prasklina vnitřního skla objektivu.

Canon - 2000 d

Zasekl se nám plíšek z propojovacího kabelu ve fotoaparátu a nejde vyndat. Konektor šel vložit lehce ,tak neví kde je problém.

SONY - RX 100 i

Samovolné zapínání přístroje. Dle toho jak se závada projevuje, dochází ke "stisknutí" tlačítka play. Jeho stisknutím ve vypnutém stavu dojde k rozsvícení displaye, následným stiskem do uvedení přístroje do pohotovostního režimu. Předpokládám, že může být porušena deska, mikrospínač, IO...