Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - Coolpix 20x zoom

ihned po zapnutí se na pravé straně , od shora dolů , oběví černý kraj, dole se rozšiřující. Šířka cca 5 mm, dole cca 10mm. Vypnete, zapnete a černý pruh tam není. Při dalším zapnutí je černých 75 % displeje. to co je na displeji je i na fotce. Prosím info, zda má cenu oprava , případně cena. Děkuji

Nikon Coolpix A900 - Nikon Coolpix A900

Do fotoaparátu se dostala voda. Fotoaparát po zapnutí vysune objektiv, ale nerozsvítí se displej.

Tokina (objektiv) - SD 16-28 f 2,8 (IF) FX

nefunguje AF

Panasonics - DMC-TZ7

Neostří

Samsung - WB850F

objektiv se vysune a ihned zasune se skřípěním. na displeji je napsáno "Přiblížení nefungovalo normálně"

olympus - SP 550 UZ

vyteklé baterie

Nikon coolpix - l830

Nejde fotit,píše chyba objektivu,černý displej.

Pentax - K 50

Při expozici v živém náhledu se mi snímek zobrazí na displeji zcela normálně. Při expozici přes hledáček se mi na displeji zobrazí téměř černý snímek. Nastavení všech hodnot jsem dal na tzv. tovární. Žádné korekce ani jiné nastavení.

nikon d3100 - d3100

vyzkousela jsem 3 objektivy a ani jeden nefunguje, predpokladam ze je chyba v tele. v hledacku vidim pouze hodne tmavy obraz, skoro cerny a kdyz fotku vyfotim tak nahore je cca pul cm fotka a zbytek je cerny, zajímá mě kolik by stála cena opravy???

Nikon - Coolpix S3000

Při spuštění se vysune objektiv a hned zajede.Na displeji se objeví "porucha objektivu".