Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service kávovarů Solis

Domácí kávovary se těší neobvyklé oblibě mezi domácnostmi. Stále běžnější je i potřeba tyto přístroje opravit. Service kávovarů Solis jako první na trhu umí opravit kávovary všech značek a tipů. Ať už váš kávovar spadl na zem ne se přehřál v Service kávovarů Solis víme jak na něj.

Service kávovarů Solis lacino

Váš kávovar byl jistě drahý přístroj a tak budete dozajista překvapení když se od Service kávovarů Solis dozvíte že oprava rozhodně být drahá nemusí. Ne s námi. U Service kávovarů Solis zaplatíte pouze práci a samotný materiál. U Service kávovarů Solis Vás rozhodně nepřekvapí podivné poplatky za převzetí přístroje a podobné nesmysly. Je to jednoduché doprava a diagnostika zcela ZDARMA pouze u Service kávovarů Solis .

Service kávovarů Solis jednoduše

Víme co náš zákazník chce a očekává. U Service kávovarů Solis tak máte možnost objednat si opravu Vašeho kávovaru po internetu. Stačí pár kliků a my už se o Vás postaráme. Můžete si navíc vybrat jestli se Vám hodí donést nám Váš přístroj osobně buďto přímo nám nebo na jednu z našich sběren a nebo si necháte od Service kávovarů Solis Váš přístroj vyzvednout. Každopádně vše proběhne rychle a zdarma a jen na Vás záleží jaký způsob si vyberete.

Service kávovarů Solis rychle

Nedovede te si ráno bez vaší kávy představit? Service kávovarů Solis se podle toho bude chovat. Víme, že potřebujete váš přístroj zpět domů co nejrychleji. Service kávovarů Solis má většinu náhradních dílů přímo na skladu a tak oprava trvá opravdu jen tu nejmenší možnou dobu. Service kávovarů Solis Vás rozhodně zdržovat nebude.
Service kávovarů Solis - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-