Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service fotoaparátů Kodak Brno

Service fotoaparátů Kodak Brno si poradí s fotoaparátem jakékoli značky. Nezáleží na tom, jestli je Váš přístroj nejnovější model od Nikon či Olympus nebo se honosí značkou kterou již téměř nikdo nezná. Service fotoaparátů Kodak Brno zvládne vše.

Service fotoaparátů Kodak Brno - bleskově

Service fotoaparátů Kodak Brno ví, že váš přístroj potřebujete zpět co nejdříve. Proto se snažíme mít na skladě nejčastěji potřebné náhradní díly. Až polovinu oprav zvládne Service fotoaparátů Kodak Brno na počkání či do druhého dne. Navíc ihned po dokončení zakázky Vás informujeme. Nestane se, že by přístroj u nás ležel zbytečně.

Service fotoaparátů Kodak Brno - jednoduše

Objednat si Service fotoaparátů Kodak Brno nikdy nebylo jednodušší. Stačí věnovat chvilku na vyplnění formuláře z pohodlí vašeho domova. Service fotoaparátů Kodak Brno se pak postará o vše další. Zařídí dopravu tam i zpět vašeho přístroje k nám. Šetříme tak váš čas a vzhledem k tomu, že dopravu máte od Service fotoaparátů Kodak Brno smozřejmě zdarma tak i peníze. Nemusíte hledat nejpohodlnější způsob jak si nechat váš přístroj opravit. Service fotoaparátů Kodak Brno je zkrátka ta nejlepší možnost. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Service fotoaparátů Kodak Brno za hubičku

Na rozdíl od naší konkurence jsme i v době ekonomické krize stlačily ceny na minimum. Je až kupodivu, že si Service fotoaparátů Kodak Brno může dovolit Vám dát dopravu a diagnostiku realizované opravy zdarma. Ano! U Service fotoaparátů Kodak Brno platíte pouze cenu materiálu a samotné opravy. Tohle prostě nenajdete nikde jinde než u Service fotoaparátů Kodak Brno. Tak neváhejte a obědnejte si servis ještě dnes.
Service fotoaparátů Kodak Brno - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-