Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

NOKIA 2700c-2 - NOKIA 2700c-2

Prasklý displej výměna

Homtom - S99

Potřeba výměny baterie.

DOOGEE - S 95 Pro

Rozbité krycí sklíčko fotoaparátu

Huawei - P20pro

Mám problém s mikrofónom..málokedy mampocuje volajúci...prinhlasitom (reproduktor)je to lepšie a kenmanpocut . Čo by stála výmena mikrofónu...a tým pádom asi aj zadné sklo na môj tel?

Motorola - Fusion one plus Xt 2067

Rozbitý displej, reaguje

Asus - ROG phone

Nefunkční displej

Alcatel - 1S (5024D) 2019

naprasklý displej,potřebovala bych vyměnit za nový displej, pokud se dá na tento typ telefonu ještě sehnat

samsung - s10

prasklý displej, nefunkční dotyk

Samsung Balaxy A02s - A02s

prasklé sklo displeje

Sony Ericsson - J20i

Sony Ericsson - oprava vysouvání Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali dokážete opravit Sony Ericsson J20i. Vysouvání je nějaké volné - viz video https://www.youtube.com/watch?v=HDQZnqEvsH0. Na mém starém mobilu to vysouvání bylo těsné - viz ten druhý mobil z videa. Děkuji předem za odpověď a přeji vám krásný den,