Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Mobilů

Naše firma Servis a opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis a opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis a opravy Mobilů profesionálně

Servis a opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis a opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis a opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis a opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis a opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis a opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis a opravy Mobilů levně

Servis a opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis a opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis a opravy Mobilů - poslední objednávky

Asus - ROGPHONE 6

prasklý displej

Samsung - A51

prasklý displej, nic se nezobrazí a nejde ovládat

Doogee - S95 Pro

Při telefonování má druhý účastník hovoru ozvěnu. Chrastí reproduktor při přehrání jakéhokoliv zvuku.

DOOGEE - S68 pro

V nabíjecím konektoru zůstalo USB. Nelze vytáhnout pinzetou. Už ve třech servisech mi odmítli opravu.

Oppo - A 31

Uživatel zapomněl heslo. Reset nelze provadět bez servisní středisko. Poprosím o info jestli jste schopen system resetovat bez hesla.

Lenovo - S5

Rozbitý display, pruhy svítící a nereaguje na dotyk.

Xiaomi - Mi note 10

Oprava lcd i zadniho krytu

DooGee - X8

špatně se nabíjí, velmi dlouho, je možné, že je poškozený microUSB vstup pro nabíječku

Doogee - Doogee S70

Rozbitý display, po nárazu se vypnul a nejde zapnout.

Samsung - Samsung

rozbité přední sklo, displey, diagnostika