Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis a opravy iRobot - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Servis a opravy iRobot po celé ČR

Servis a opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Servis a opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Servis a opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Servis a opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Servis a opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Servis a opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Servis a opravy iRobot na trhu. Zvolte si Servis a opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Servis a opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Servis a opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Servis a opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Servis a opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Servis a opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Servis a opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Servis a opravy iRobot - poslední objednávky

Roob Zone - Duoro XCLEAN

Cca po ročním provozu začal robot strácet výkonnost, nahradili jsme původní baterii model SC 2000mAh Ni-MH 14,4 V novou,výkonnější Ni-Mh , 14,4 V, 3,5Ah,kompatibilní dle prodejce.. s větší kapacitou, ale ani poté nedošlo k výraznému zlepšení výkonu, robot pracoval cca 20 minut a poté postupně/během cca půl roku/ se jeho pracovní výkon snížil na 5 minut...

Robotický vysavač iRobot Roomba - iRobot Roomba 980

netočí se boční kartáč

rorbzone - duoro xcontrol profi

E44 zablkovaný boční kartač

Roomba - 531

nefunkční boční kartáček

Robzone - Duoro

nefunguje, vydrží nabitý jen 10 minut

iRobot - Roomba 980

Při přenášení spadl na zem.

Sencor - SRV 4250SL

Hlásí že chce umístit na bezpečné místo. A ovladačem jezdí pouze dozadu.

Roomba - 555

při provozu vysavače se netočí vrtulka se štětinkami, nevrací se do základny a někdy ukončuje vysávání po cca 10 minutách. Baterii máme novou.

roomba - 800

prasklá ručka na přenášení robotu

Evolveo - EVOLVEO RoboTrex H6

Dobre ráno chtěl bych se zeptat kolik by stála oprava vysavače mám rozbité kolečko pořád se zasekava právě kolečko pokoušel jsem ho vytáhnout a vyčistit bordel ale bohužel jsem kolečko domrvil dejuii předem Počinek