Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis a opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis a opravy Kindle .

Servis a opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis a opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis a opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis a opravy Kindle jednoduše

Nejenže Servis a opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis a opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis a opravy Kindle se už o vše postará. Servis a opravy Kindle nebylo jednoduší.

Servis a opravy Kindle levně

Servis a opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis a opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis a opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis a opravy Kindle - poslední objednávky

Amazon - SY69JL

Nejde spustit

APPLE - No D00901 FCC ID XSX - 1013 IC 896OA

Pristroj nelze nabit. Pokousel jsem se pristroj nabit ze zasuvky i pres pocitac .

KIndle - 3

po delsi nepouzivani je ctecka neoviditelna po pripojeni na pocitac. Take wifi hlasi ze nejde pripojit. nelze tedy ani upgrade sw. jinak vse vypada zcela funkcne. nepomohl ani tovarni reset.

Amazon - Paperwhite 2, bez reklam

Nelze zapnout, zobrazuje se stále vypnutá obrazovka. Při nabíjení svítí diodka. Při podržení zapnutí se diodka pouze 5x rozbliká, ale ničemu to nepomůže. Zkoušel jsem i dlouhé dobití a dlouhé podržení tlačítka.

Amazon Kindle - Paperwhite 3

Pravděpodobně špatná deska, nelze zapnout (tlačítko nereaguje) a při připojení přes USB PC nenalezne

Amazon - Oasis

Uvolněné hlavní vypínací tlačítko. Neustále uspávání a probouzení čtečky.

Fire 7 - D01400

uvolněný napájecí micro USB konektor, čtečka je rozebraná, konektoru chybí 2 krajní piny, takže má jen tři a nejsem schopen najít nový konektor a ani alternativu.

3 - D00901 S/N:B008 A0A0 0484 24B8

slabá výdrž baterie (3 dny), stáří čtečky je 10 let, prosím o nabídku ceny výměny baterie.

Kindle - 4.1.4.

sabá baterie

amazon kindle - paperwhite 3

nefunguje on/off tlacitko