Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis a opravy Foto - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy Foto

Foto Servis a opravy provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Servis a opravy víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Servis a opravy poradí i s těmi méně známými.

Foto Servis a opravy - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Servis a opravy může využít opravdu každý. Foto Servis a opravy funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Servis a opravy platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Servis a opravy je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Servis a opravy a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Servis a opravy - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Servis a opravy . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Servis a opravy závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Servis a opravy Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Servis a opravy Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Servis a opravy .

Foto Servis a opravy rechle

Foto Servis a opravy ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Servis a opravy . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Servis a opravy potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Servis a opravy Foto - poslední objednávky

Nikon - D3100

Blesk neblesk. Ob?as vyskakuje sm (jakoby se ob?as zm?klo tla?tko na vyklopen blesku). V automatu ho chce pout, vysko?, ale nebleskne.

Panasonic - ZX1

fleky na snimaci

Canon - eos 500

neostri

Blackberry - SQW100

Nejde zapnout

Nikon - S9500

smitko na snimaci

Samsung - WB650

nefunkcni nezobrazuje objektiv nezavre

NIKON - D3100

nezaostruje na automate

Panasonic Lumix - FZ 28

vadny prepinac off/on

Nikon Coolpix - L 830

VYTOPENY

Casio - Exilim

nejde zapnout, baterie nova