Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Panasonic - Lumix DMC-FX3

nepohybuje se objektiv- při vypnutí plně nezajede, při zapnutém přístroji nelze ostřit.Na displayi se napíše-vypněte a znovu zapněte, ale ani potom to nefunguje.

Nikon - coolpix P520

přístroj nereaguje, po koupi nové baterie se pouze rozsvítí ale nejde zapnout

Finepix - HS 20 EXR

Nefunkční spoušŤ

Nikon - Coolpicks B500

Přestal fungovat přenos dat do počítače.

FujiFilm - Instax mini 11

Nejde stlačit spoušť fotoaparátu, tudíž fotoaparát nefotí. Spoušt je přilepený vteřinovým lepidlem.

Canon - 5D MII

zničeho nic nejdeho zapnout

Nikon - D80

Dobry den, fungoval stale normalne, najednou pri expozici divne “cvaknul” od te doby pise ERR. Jak s nasazenym tak vyjmutym objektivem. Je slysitelne servo. Hledacek je cerny, Neni videt.

Finepix - HS 20 EXR

nefunkční spoušť

Canon 1000D - 2008

Při stisknutí spouště se občas nerosvítí displej, spoušti neklade nic odpor, občas se " zblázní" a začne v rychlém sledu snímat snímky, čili občas elektrický obvod funguje a občas ne, objektiv je řádně nasazen, baterie dobitá, není možno si zkontrovat již nafocené snímky.

Canon - Canon

Potřebovala bych kompletní vyčištění těla i objektivu.