Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Canon - EOS 600D

Error 30, zaseklá "roletka" před snímačem

Canon - EOS 600 D

Nefunguje spoušť. Pro příklad: z deseti pokusů o docvaknutí vyjde jeden nebo dva.

Canon - IXUS285 sn: 853063002655

foťák po pádu - lehce bouchlý, fotoaparát funguje, na spodní části fotky je černý pruh. Foťák cca po minutě nahlásí chybu a sám se vypne. O OPRAVU BYCHOM MĚLI ZÁJEM POUZE V PŘÍPADĚ, KDYBY OPRAVA BYLA DO 1.000,- KČ. Děkujeme

Panasonic - Panasonic Lumix DMC-FZ72

nefunguje zoom , objeví se hláška "systémová chyba (zoom)"

Nikon - COOLPIX S520

po výměně nefunguje paměťová karta 2GB shodná s originálem, možná je třeba jen vyčistit kontakty

NIKON - D80

Občas při ostření vyhazuje chybu Error a nevyfotí,nepomáhá ani reset do továrního nastavení

Olympus - PEN Lite E-PL7

při zapnutí několikrát se vysune a zase zasune objektiv, na vypnutí nereaguje, clona se neotevře

NIKON - COOLPIX A1000

PO PÁDU SE NEVYSOVÁ A NEZASUVÁ OBJEKTIV, ZÚSTALV MEZIPOLOZE

Olympus - SZ-14

po pádu se nezasune objektiv fotit s ním jde, ale nejde zaostřit

nikon - Collpix P 520

nejde zapnout