Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis a opravy fotoaparátů - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis a opravy fotoaparátů

Servis a opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis a opravy fotoaparátů víme co s ním.

Servis a opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis a opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Servis a opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis a opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis a opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Servis a opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis a opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis a opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis a opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis a opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Servis a opravy fotoaparátů .

Servis a opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis a opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis a opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Servis a opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Panasonic - Lumix DMC - T23

Bleskově se vybíjejí baterie. Mám nové baterie,novou nabíječku a nepomohlo to.

Sony - cybershot dsc-hx60

při focení s bleskem ve fotoaparátu "prsklo" a od té doby blesk nebleská. Vše ostatní funguje. Zajímala by mne nejprve předběžně cena opravy

Sony - Dsc-H1

Kolečko na gripu pro přepínání funkcí a nastavení nefunguje správně, občas nezareaguje, jindy přeskočí o víc než jednu položku. Ostatní funkce jsou ok. Prosím o informaci, zda je to opravitelné, a pokud ano, tak přibližně za kolik.

Panasonic-Lumix - DMC-TZ 30

neotvírá se zoom objektivu a hlásí chybu, případně vyčistit objektiv a čip.

Sony - RX100 v. 1

po zapnutí vysune objektiv, ten zůstane v půli, na displeji se objeví "Turn power off then on" a konec. Předem děkuji za odhad opravy.

Nikon - D3200

nejprve za noc vybitá baterie, tak jsem ji vyndával. Pak už se aparát nedá vůbec zapnout ani s plně nabitou baterií.

Samsung - ST 65

Nezasunuje se zpátky objektiv, nezaostřuje

Canon - EOS 450D

Po vložení nabité baterie se nepustil. Před tím byl rok mimo provoz.

Nikon - D 5300

Problém je v setovém obj.Nikon DX AF-S Nikkor18-105 který z neznámého důvodu přestal správně ostřít - respektive ostří zcela špatně !Mohl bych zaslat fot. k posouzení. U jiných obj. se závada neprojevuje, proto můj dotaz zda je nutné zaslat i tělo ? Mohl bych zaslat fot. k posouzení. Napište mi případně mejl.

Canon - ZOOM LENS

špatný dotek baterií