Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service telefonů

Naše firma Service telefonů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilních telefonů.

Service telefonů umí řešit každý problém

Service telefonů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka. Service telefonů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Service telefonů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Service telefonů - rychle

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Service telefonů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Service telefonů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Service telefonů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Service telefonů levně

Service telefonů levnější už být nemůže. Náhradní díly Service telefonů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je zcela ZDARMA pouze u naší firmy Service telefonů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný.
Service telefonů - poslední objednávky

NOKIA 2700c-2 - NOKIA 2700c-2

Prasklý displej výměna

Homtom - S99

Potřeba výměny baterie.

DOOGEE - S 95 Pro

Rozbité krycí sklíčko fotoaparátu

Huawei - P20pro

Mám problém s mikrofónom..málokedy mampocuje volajúci...prinhlasitom (reproduktor)je to lepšie a kenmanpocut . Čo by stála výmena mikrofónu...a tým pádom asi aj zadné sklo na môj tel?

Motorola - Fusion one plus Xt 2067

Rozbitý displej, reaguje

Asus - ROG phone

Nefunkční displej

Alcatel - 1S (5024D) 2019

naprasklý displej,potřebovala bych vyměnit za nový displej, pokud se dá na tento typ telefonu ještě sehnat

samsung - s10

prasklý displej, nefunkční dotyk

Samsung Balaxy A02s - A02s

prasklé sklo displeje

Sony Ericsson - J20i

Sony Ericsson - oprava vysouvání Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali dokážete opravit Sony Ericsson J20i. Vysouvání je nějaké volné - viz video https://www.youtube.com/watch?v=HDQZnqEvsH0. Na mém starém mobilu to vysouvání bylo těsné - viz ten druhý mobil z videa. Děkuji předem za odpověď a přeji vám krásný den,