Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Service notebooků - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service notebooků

Každý hledá Service notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Service notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Service notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Service notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Service notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Service notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Service notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Service notebooků - po celé ČR

Service notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Service notebooků .

Service notebooků - bleskově

Service notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Service notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Service notebooků

Naši experti z Service notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Service notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Service notebooků se už o Vás postará.
Service notebooků - poslední objednávky

asus - TUF GAMING

prasklí displej cena

dell - Latitude E5570

Pravděpodobně vadná baterie. Zkrácená doba provozu, ale hlavně prohnutá přední strana krytu u klávesnice směrem vzhůru. Tento problém je poslední 2 měsíce.

UMAX - Visionbook 14 Wa Pro

Koupen 12/2018, málo používaný. Dcera ho v roce 2019 při Covidu "čistila" - nalila na něj dezinfekci na ruce (přímo na klávesnici) :)... od té doby je uložen nefunkční v krabici. Chtěla bych požádat o cenovou nabídku opravy - zda to má vůbec smysl opravovat. Notebook nyní potřebuje na střední školu. Navíc k ceně opravy prosím o cenu instalace Misrosoft 365 pokud je to možné...

Dell - Inspiron 13, 7000 series

Rychle se vybiji baterie, potrebovala bych asi novou. muzete pomoci? Mohu privest.

Panasonic - CF-53 (Provedení VAG VAS6150C)

Dobrý den, chtěli bychom poprosit o diagnostiku a případnou opravu našeho diagnostického notebooku Panasonic CF-53. Notebook před časem nešel spustit, spustil se až po vyndání originální baterie zapojený pouze na napájecí adaptér. Objednali jsme novou neoriginální baterii (Originální nešla sehnat), kterou po pár týdnech notebook odpálil a již nešla používat (Kontrolka baterie blikala červeně). Poté jsme ze šuflíku vyndali originální, která předtím nereagovala a notebook nyní zase běží na originální baterii jako by se nic nestalo. Prosím o prověření zda není vadná např. základní deska nebo nějaké napájecí obvody, případně zda to nemohla udělat dokovací stanice, aby jsme nespolíhali že je notebook v pořádku a pak nám neodešel úplně. Notebook by jsme poslali na Vaši adresu Českou poštou. Děkuji a přeji hezký den.

Trekstor - SurfTab swin 11.6 2 v 1

Pouze konektor pro nabíjení, jinak je skoro nový

HP - ProBook 450 G5

vadný display

ASUS - ASUS X509JA-EJ114T 8GB 256GB + 1TB

nefunkční displej

UMAX - Visionbook 14WG PRO

Dobrý den Dá se koupit přední sklo na displej pro notebook UMAX Visionbook 14WG PRO? Jestli ano tak jaká je cena i s dopravou do Lipová-lázně Předem děkuji za odpověď Martin Kussior Tel:737942525

packard bell - EASY NOTE TE

VYPADLEJ PANT Z DESKY KDE JE UMÍSTĚN LCD DISPLEJ