Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Apple

Produkty Apple jsou stále oblíbenější. Jde však o drahé přístroje a proto se Service Apple jistě vyplatí. A je celá řada důvodů proč si vybrat právě u nás Service Apple . U jiných servisů nebo opraven se setkáte s nehoráznými cenami, neprofesionálním jednáním a bůhví jestli se Vám přístroj vrátí v pořádku. Na Service Apple se můžete spolehnout.

Service Apple rychle

Service Apple ví, že jste na Váš přístroj zvyklí a potřebujete jej zpět tak brzy jak jen to je možné. Profesionálové u Service Apple zvládnou až polovinu oprav na počkání či do druhého dne. Složitější opravy, nebo čekání na neobvyklý náhradní díl může způsobit průtah až tři týdny ale buďte si jisti, že u Service Apple děláme maximum aby jsme Vám přístroj opravili co nejdříve.

Service Apple po celé ČR

Service Apple je dostupný opravdu pro kohokoli. Například můžete přinést Váš přístroj osobně na jednu z našich poboček v centru Prahy. Nebo Vám Service Apple nabízí využití jedné z našich zběren v Olomouci, Ostravě, Brně nebo Hradci Králové. Service Apple je tu však opravdu pro každého. Stačí říct a my zařídíme odvoz i vracení Vašeho přístroje až domů.

Service Apple za hubičku

Levnější Service Apple na trhu opravdu nepotkáte. Service Apple kupuje náhradní díly jako jsou displeje atp. přímo od výrobců což sráží cenu dolů. Navíc Service Apple Vám nabízí dopravu a diagnostiku ZDARMA. Můžete k nám do Service Apple jen přijít a nechat si zdarma poradit.

A to není vše! Sami si stanovíte cenový limit Service Apple . Ten je pro nás závazný, pokud by Service Apple měla limit překročit ozveme se Vám a domluvíme se co dál.
Service Apple - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-