Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Service Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Service Kindle .

Service Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Service Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Service Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Service Kindle jednoduše

Nejenže Service Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Service Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Service Kindle se už o vše postará. Service Kindle nebylo jednoduší.

Service Kindle levně

Service Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Service Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Service Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Service Kindle - poslední objednávky

amazon - 2020

Na obrazovce je chyba baterie. Nezapne se

Kindle čtečka - Kindle 4@ 5

nedobíjí se baterie

Kindle - Asi Kindle 3 nebo 4, nepodsvicena, tlacitkova

Prasklý displej - ne na povrchu, jen vykreslení stránky je cca 1/3 nečitelne s prouzky Je to naše nejstarší ctecka, kterou si oblíbil syn. Zvažuji opravu či koupi nove... proto uvítám cenový odhad opravy.

Kindle - Kindle Touch 2019

Nejde pustit, zamrznul, na obrazovce je obrázek a nápis WAKING UP. Zkoušela jsem restart, i držet více než minutu a nenastartuje. Nabíjí se normálně.

Paperwhite 3 - Paperwhite 3

nefunkční tlačítko zapínání

Kindle Paperwhite - Paperwhite 4

nefunkční USB port, nelze stahovat knihy do čtečky, ale přístroj nabíjí

Amazon Kindle paperwhite 3 - 2015

Levý horní roh displeje prasklý, nejde zde číst.

Kindle Amazon - Kindle Amazon paperwhite

displej zobrazuje jakože je vybitá baterka, ale i po celonočním nabíjení se s přístrojem nic neděle, nadále svítí vybitá baterie

amazon - tlačítkový

stará baterie,už se nenabíjí, funguje při zapojení do zdroje. Novou čtečku s dotykovou obrazovkou NECHCI.

Amazon Kindle - Kindle 4

ztráta kapacity baterie