Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Service iRobot - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

Roob Zone - Duoro XCLEAN

Cca po ročním provozu začal robot strácet výkonnost, nahradili jsme původní baterii model SC 2000mAh Ni-MH 14,4 V novou,výkonnější Ni-Mh , 14,4 V, 3,5Ah,kompatibilní dle prodejce.. s větší kapacitou, ale ani poté nedošlo k výraznému zlepšení výkonu, robot pracoval cca 20 minut a poté postupně/během cca půl roku/ se jeho pracovní výkon snížil na 5 minut...

Robotický vysavač iRobot Roomba - iRobot Roomba 980

netočí se boční kartáč

rorbzone - duoro xcontrol profi

E44 zablkovaný boční kartač

Roomba - 531

nefunkční boční kartáček

Robzone - Duoro

nefunguje, vydrží nabitý jen 10 minut

iRobot - Roomba 980

Při přenášení spadl na zem.

Sencor - SRV 4250SL

Hlásí že chce umístit na bezpečné místo. A ovladačem jezdí pouze dozadu.

Roomba - 555

při provozu vysavače se netočí vrtulka se štětinkami, nevrací se do základny a někdy ukončuje vysávání po cca 10 minutách. Baterii máme novou.

roomba - 800

prasklá ručka na přenášení robotu

Evolveo - EVOLVEO RoboTrex H6

Dobre ráno chtěl bych se zeptat kolik by stála oprava vysavače mám rozbité kolečko pořád se zasekava právě kolečko pokoušel jsem ho vytáhnout a vyčistit bordel ale bohužel jsem kolečko domrvil dejuii předem Počinek