Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Service iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Service iRobot po celé ČR

Service iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Service iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Service iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Service iRobot nikdy nebylo snažší.

Service iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Service iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Service iRobot na trhu. Zvolte si Service iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Service iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Service iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Service iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Service iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Service iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Service iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Service iRobot - poslední objednávky

iRobot Roomba 500 - Roomba 500

Můj irobot Roomba 500 při zapojení do nabíječky hlásí chybu "CHARGING ERROR 2". Nenabíjí, bliká červeně. Nepomohlo kompletní vyčištění, restart softwaru. Stále stejná chyba. Nenabijí se. Máme ho už 10 let, používán byl spíše méně často. Prosím o informaci, v čem může být problém, tipuji, že bude potřeba vyměnit baterii. Děkuji za info, dle případného návrhu/ceny opravy se rozhodnu, zda jí budu realizovat. Děkuji moc. Petra Tomšů

Robzone - Duoro xcontrol profi

robot se jen točí do kola na místě

Robzoone - Duoro

Baterie se nabije, robot jezdí pomalu, smetá ale málo saje. Vypadává kolečko.

LG - HomBot : VR62601LVM

Po zahájení nabíjení neustále opakuje "zapni hlavní vypínač" přestože je zapnut a dále už nijak nefunguje.

roomba - 531

Po zapnuti hlasi za par vterin, ze chce nabit, i kdyz byl nekolik dni na nabijecce a sviti zelena kontrolka. i

IRobot Braava - 390 Turbo

urvala se dole na jednom kolečku guma takže nejezdí stačilo by dodat jen tu gumu na kolečko

Roomba - 770

nevím, přestal fungovat.

Roomba 555 - Roomba 555

Výměna převodovky kartáčů, nebo jen ozubených kol. Prosím o sdělení ceny

Scooba - 390

Rozjede se. Začne pištět ventilátor vývěvy (asi přidřený) a zastaví a svítí červeně.

LG - VR9627PG WiFi

Vysavač se v průběhu vysávání koberce vypne i přestože nehlásí nutnost nabít baterii. Ovšem baterie již má malou kapacitu a počítám s výměnou.