Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Mobilů

Naše firma Opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravy Mobilů profesionálně

Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravy Mobilů levně

Opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravy Mobilů - poslední objednávky

Doogee - X95

Popraskaný display na spodní části většího rozsahu

Doogee - BL 12000

Výměna displaye, je prášky, dotyk funguje

Myphone - Pocket Pro

Prasklý displej

Nokia - 7 Plus

Mobil se opakovaně otevírá v levé spodní části v blízkosti mikrofonu.

Asus - X01 AD

Prasklý display

Element - P451WHITE Smartphone SENCOR

Šipka na dotykovém displeji-vpravo dole je nefunkční.Nemožnost posouvání "stránek"a přechodu na další funkce .

Cubot - RoHs C

Neukládá fotografie do galerie Mohu se u vás stavit osobně v Praze Rumunska. Děkuji za odpověď Petr Hejný

Evolveo - EasyPhone XD

Rozbitý displej po pádu na zem

Motorola - Motorola G6 Play

Rozbil se mi display mobilu (spadnul na zem).Jedná se pouze o rozbité sklo mobilu, dotyková část funguje bez chyby. Za jakou cenu je možné tuto závadu ostranit?

ONE PLUS - 7

Nefunguje display, pokud možno nacenit i výměnu zadního skleněného krytu.