Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Mobilů

Naše firma Opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravy Mobilů profesionálně

Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravy Mobilů levně

Opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravy Mobilů - poslední objednávky

Samsung - S7

prasklé sklo displaye

SAMSUNG - galaxy j 7

prasklé sklo

Evolveo - Strong q8

Nefunkční konektor pro nabijeni

Samsung - A41

rozbitý display, prosím cenovou kalkulaci

Iphone - 6Plus

Prasklý displej, ale dotyk funguje.

Lenovo - Medion E 4506

slabá výdrž baterie.Je dostupná nová baterie? Původní baterie Medion model CK435068 ARE 3,7V , 1800 mAh , rozměr baterie 70 x 50 mm

ASUS - ZENFONE 5z ZS620kl 256GB

Mobil má vadný chip na základní desce, nemá signál na simkartách.

BlackBerry - Key2

Výměna baterie,klávesnice a displeje.

Motorola - Moto G5S

Vadná baterie a možná i dobíjecí konektor

huawei - P20 lite

vyměna display + sklo