Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Mobilů

Naše firma Opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravy Mobilů profesionálně

Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravy Mobilů levně

Opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravy Mobilů - poslední objednávky

myPhone - GO

Rozbité dotykové sklo

Samsung - GT-E1150

Rozbitý displej, mám ještě jeden stejný mobil, který jsem utopil, displej viditelně nepoškozen. Šel by vyměnit?

LG - LG G4

Při zapnutí chvilku startuje a pak se vypne pro další pokus se musí vyndat baterka

Apple - iPhone 6s

Screen Cracked, it needs to be replaced. I would like to know how much will it cost

Lenovo A7010a48 - A7010a48

rozbitý display. Potřebuji znát nezávazně cenu opravy.

samsung - note 3

nejde nabíjet

Lenovo - P70

Upadnutí mobilu na zem způsobilo mírně prasklý displej na 3/4 plochy, Na této ploše nejde ani dotyk. Na zbylé části ano. Ovšem kvůli odemykacímu gestu se do mobilu už nelze v takovém případě dostat. Hovory nelze přijmout.

Doodgee - F7 Pro

prasklé sklo

Xiaomi - Mi A1

Replacement of broken screen. LCD touch works, it is just crushed

xiomi redmi - note 4

nefunkční diplej po pádu