Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

NIKON - Coolpix S 3700

Přístroj krátkodobě zatížen vysokou hmotností (v brašničce). Mechanické části funkční, lze přetahovat snímky, povrchově žádné poškození, ale na obrazovce se po zapnutí objeví obrázek "rozbitého skla" (nepravidelné černé skvrny na bílém podkladu)na bílém pozadí). Vzhledem k nižší pořizovací ceně asi není oprava aktuální, nicméně prosím o info a Váš názor.

Fujifilm - X-T20

chyba SF, Je možné použít jen 4GB kartu. Nezávazný dotaz na cenu !!

Pentax - MZ-7

Nesklopí se zrcátko pod objektivem.Tak není možné zaostřit a není níc vidět.

Olympus - E-510

Nefunkční automatické doostření snímků (nesvítí zelená kontrolka AF po namáčknutí spouště). Montáž a demontáž objektivů jde ztěžka.

Sony - A7

Fotoaparat najednou přestal fungovat s novym objektivem tamron 28-75mm f/2.8 di iii rxd i přestože je objektiv upgradován na posledni verzi 3. Při zapnutí fotoaparátu to v objektivu zavrčí, nezaostří a nelze smačknout spoušť.

OLYMPUS - PEN Lite E-PL7

Fotoaparát nelze lehkým stiskem doostřit. Po zmáčknutí spouště nelze ani rozmazanou fotku vyfotit.

Olympus - E520

Hlavní vypínač nefunguje správně.Rozsvítí se modrá dioda a okamžité přerušení. Nedochází k zapnutí přístroje.

Nikon - D3100

Zrdcadlovky fotoaparát po pádu z cca 1 metru přestal překlapávat sklopné zrdcatko při zmáčknutí spoustě. (takze výsledné foto je celé černé jen vrchní část snímku je bílá a to jen pár mm.)

Nikon digital camera D3100 - DX SWM VR Aspherical

Nefunguje displaj a menu prepinani. Nutno fotit jen pres hledacek. Fotoaparat donesu na provozovnu v Usti. Potrebuji zpet opravene do 12.8.2020.

Olympus - SZ-14

Nejde zapnout, hlásí chyba Zoomu.