Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Canon - SX120IS

Špína, prach na optice

Nikon - D750

Při fotografování se přes fotografie začal objevovat silný černý pruh úhlopříčně pod různými úhly(mohu poslat foto). Po vypnutí/zapnutí/vyjmutí baterií stále stejné, až přístroj nahlásil chybu ERR. Při opětovném zapnutí není vidět hledáčkem skrz (tma), jako kdyby zůstal stroj v polovině expozice. Při dalším zmáčknutí spouště jakoby doexponuje a naběhnou znovu funkce. Při dalším stisku spouště se vyfotografuje černá fotka a foťák znovu nahlásí chybu. Moc prosím o odhad závady, ceny, dále bychom se domluvili na dopravě, mám možnost dodat fyzicky do Brna příští týden a zpět buď také a nebo poslat a nebo rovnou řešit celé svozem. Moc děkuji.

NIKON - D 7100

Čištění čipu a fotoaparátu. Seřízení ostření z objektivem Nikkor 16-80mm, 1:2,8

Lumix - DMC-FZ 18

zatuhává páčka zoomu i tlačítko závěrky

Cannon - EOS 600D

Přestal zaostřovat na funkci AF

Panasonic - TZ 60

Po pádu rozbitý a nefunkční displej nic neukazuje

Olympus - E-500

Při zkopírování nebo načtení fotek v pc, proužky či jiné obrazce přes fotku, některé vůbec nejdou zobrazit.

Canon - EOS 60D

Vyčistit od prachu, opravit zavírání dvířek u vstupu pro baterii.

Lumix - GH 3

jedná se o objektiv (manuální) 45-200 mm,ač nikdy nepoužitý, po připojení na foto se objeví, že ho nelze připojit a že je třeba zkontrolovat, zda to není nečistotama. Těma to rozhodně není. Je,bohužel, po záruce. Ostatní objektivy jdou připojit bez problémů.

nikon - nikon1

nefotí v místnosti jen venku