Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Olympus - NO:C-5000 ZOOM

některé vyfocené fotografie z fotoaparátu se samy vymažou

Nikon - COOLPIX L620

Po vložení nabitých baterií dochází během jednoho dne k vybití baterií, i když není fotoaparát používán.

Sony - AA350

výměna tlačítka spouště

Canon - digital IXUS 40

fotoaparát fotí, ale při přepnutí do režimu prohlížení se vypne a nelze tak kontrolovat vyfocené snímky

Nikon - Coolpix8200

Nevysouvá(částečně)-nezasouvá objektiv - drnčí, jako když jsou vyvámané (obroušené )zuby u kolečkového převodu. Poškrábaná čočka objektivu.

Panasonic - Lumix DMC - TZ2

Před vyfocením je na displeji vše rozmazané v barvě růžové,po vyfocení snímku je na displeji šedorůžová barva s kmitajícími vodorovnými proužky. Cena opravy max 2000kč

Nikon - S8200

vázne žaluzie objektivu, vázne výsuv blesku

Nikon - coolpix p330

zdířka pro nabíjení nefunguje-poškozené kontakty.

Panasonic - DMC-TZ18

Nezavírá se kryt čočky.(fotoaparát byl na dovolené v egyptě v prašném prostředí)

Nikon 1 - J1

při zapnutí avizuje chybu objeketivu, kontaktovat servisní středisko