Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Samsung - ST 65

Nezasunuje se zpátky objektiv, nezaostřuje

Canon - EOS 450D

Po vložení nabité baterie se nepustil. Před tím byl rok mimo provoz.

Nikon - D 5300

Problém je v setovém obj.Nikon DX AF-S Nikkor18-105 který z neznámého důvodu přestal správně ostřít - respektive ostří zcela špatně !Mohl bych zaslat fot. k posouzení. U jiných obj. se závada neprojevuje, proto můj dotaz zda je nutné zaslat i tělo ? Mohl bych zaslat fot. k posouzení. Napište mi případně mejl.

Canon - ZOOM LENS

špatný dotek baterií

Olympus - 610

Nefunguje zapínání a vypínání fotoaparátu

Nikon - 300

čištění čipu. Prosím o kalkulaci ceny.

Nikon - F70

nelze spustit, prosím o předběžnou kalkulaci ceny před svozem. |Děkuji.

sony - a 58

Po zapnuti fotoaparatu se rozsviti vyklopny zadni displej bilou barvou, jinak fotak funguje.

Nikon - Coolpix S9700

Fotoaparát nedobíjí baterie. Občas je problém se zapnutím fotoaparátu.

NIKON - D810

NEFUNGUJE ZÁVĚRKA, NUTNÁ VÝMĚNA