Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

OLYMPUS - NO.TG 850

Objednavka č.7439 Dobrý den, na displeji nevidím co fotím. Při vyfocení objektu (který se mi na displeji nezobrazí, protože je stále tmavý) se vyfocený objekt zobrazí na na paměťové kartě. Moc tomu nerozumím, ale to má displej svoji baterii? Pokud ano a stojí výměna 5400,- Kč tak to se vyplatí koupit si nový fotoaparát. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Milan Štěpánek

Olympus - Objektiv Olympus Zuiko 14-42mm 1:3,5 - 5,6 EZ ED

Olympus Zuiko 14-42mm 1:3,5 - 5,6 EZ ED MSC pozáručně (objektiv zakoupen od 1. majitele) Chování objektivu: Objektiv se po zapnutí několikrát vysune a zasune a pak se zastaví ve vysunuté pozici. Display fotoaparátu zůstane tmavý, scena před objektivem se nezobrazí. Chyba je jednoznačně v objektivu (vyzkoušeno s jiným tělem) Video a foto chování objektivu: https://drive.google.com/drive/folders/1X9Cx9lIMuYKdiMyuS15NJXSnzcMM9NRy?usp=sharing Prosím o dohad ceny opravy.

Panasonic - Lumix DMC-FX 07

fotoaparát zmoknul, chybná elektronika, výměna baterie

Benq - DC 500

System error: 0013

Olympus - Tg4

Výměna těsneni, kontrola vodotesnosti

Nikon - Coolpix AW130

Přístroj je vodeodolny a narazuvzdorny dle výrobce. Po pádu na beton špatně zaostruje, fotografie jsou velmi rozmazané. Viditelné poškození nemá. Lze OPRAVIT?

Canon - EOS 7D

přístroj nelze zapnout. Na displeji bliká "error 40"

Minolta - Dimage G 400

Na výsledné fotografii se objevují horizontální průhledné pruhy ve všech rozlišeních

Panasonic - lumix DMC-fz8

špatný kontak blesku. Při otevření se někdy blesk nezapojí. Po několikerém otevření blesku se nakonec podaří zapnout.

Canon - EFS 18-55

Objektiv nezaostřuje.