Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Sony - A200

Nefunguje blesk

Acer - CR 6530

display svítí nezobrazuje

Canon - IXUS 115

Po pádu na zem se objektiv nezasunuje.

Nikon - Coolpix P340

ulomený oranžový jazýček držící baterii a ulomený černý jazýček držící dvířka baterie. Zatím poptávám jen cenu... Děkuji

Olympus - XZ1

Nevracející se prvek ovládání zoomu, asi prasklá pružinka.

Sony - DSC - HX90V

po zapnutí se trhaně částečně vysouvá a zasouvá objektiv. Nakonec se zasune nebo zůstane mírn vysunutý a na displayi napíše vypněte a zapněte kameru. Závadě předcházelo trhané zoomování. Asi potřebuje vyčistit a promazat zoom.

NICON - COOLPIX L 810

Dvířka prostoru pro baterie lehce odstávají z důvodu odlomeni drobného plastového háčku na dvířkách. Požadavek -výměna těchto dvířek.

PANASONIC LUMIX - DMC FS 50

JE ŠPATNÝ DISPLEY FOTOAPARÁT JSEM MĚL V BATOHU A PŘEJEL MI HO VOZÍK

CASIO EXILIM - EX-ZR10

Problem v mechanice pro SD kartu, karta nelze zasunout dovnitř (možná jen nečistota?)

Nikon - Coolpix L16

objektiv zůstal ve vysunuté poloze,na displeji je upozornění na vadu