Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Sony - Cyber-shot

Nezaostřuje, objektiv se při vypnutí nezasouvá. Při vysunutí objektivu se neukazuje obrazovka.

canon - Poweshot G9

někdy nejdou přepínat funkce, zoom se nezastaví, komplet nastavení při focení funguje nahodile

Nikon - D5300

Po spuštění fotoaparát, při přepnutí z hledáčku do LCD, ukazuje pouze černou obrazovku. Jsou vidět rovněž info znaky na LCD displeji. Při focení je slyšet spoušť. Při pohledu do objektivu se při focení clona otevře. Vyfocená fotka je ovšem plně černá. Při otevření fotky v pc je rovněž pouze černá. Update Firmware proběhl, reset do továrního nastavení také. Baterie nabitá. Přesto stálý problém s černou obrazovkou přetrvává.

CANON - CANON EOS 77D

Dobrý den, Mám velikou prosbu zda se nechá opravit zalomený USB konektor na fotoaparátu CANON EOS 77D. Prosím o zaslání zda se to nechá opravit, předběžná cena, jak dlouho to potrvá. Případně fotky pošlu. Moc děkuji… moc to spěchá. Děkuji S pozdravem L. Matouš Lukáš MATOUŠ DiS. mobil: +420 775 146 597 e-mail: obchod@v-garden.cz

Canon - Objektiv Canon EF-S 18-200 mm f/3.5 – 5.6 IS

Dobry den, Mam objektiv Objektiv Canon EF-S 18-200 mm f/3.5 – 5.6 IS černý tento objektiv se mi zacal v krajni poloze (nejvice povytazeno) zasekavat pri manualnim ostreni, Krozek pro manualni ostreni se neda pootocit, pokud objektiv ruzne nahnu nebo odzoomuju jde s krouzkem znovu chvili otacet. Objektiv jiz neni v zaruce :-(. Prosim jaka by byla predbezna cena za jeho opravu. Dekuji predem Lukas Urbanec

Canon - EOS 760D

Na bílém pozadí fotek je šedá tečka i po čištění snímače. Fotky se zdají v interiéru příliš tmavé. Proto prosím o zjištění citlivosti snímače.

Olympus - OMD E-M10 Mark II

Nefunguje LCD displej u fotoaparátu. Pravděpodobně špatný kontakt - při některých pohybech s obrazovkou obraz jde. Mám hlavně dotaz na dobu opravy. Příští týden ve čtvrtek odjizdim do zahraničí a foťák bych mohl donest v úterý. Děkuji

Flexaret - ?

prosím o odhad ceny: vyčištění dlouho nepoužívaného přístroje (zaprášený vnitřek fotoaparátu)

CANON - digital IXUS 800 IS

Fotoaparát mi přestal zaostřovat. Teď se mi vysunul objektiv, ve fotoaparátu cvaká, objektiv se nevrátil zpět. Zajímalo by mě, zda lze opravit a za jakou cenu.

Pentax - K-3

nefunkční zadní e-kolečko - točí se ale nedochází k požadované reakci na otočení, neděje se nic