Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Nikon - D70

Pravděpodobně chybný paměťový modul. Někdy se povede CF kartu vložit a chvíli funguje ale potom z ničeho nic vyskočí na vrchním ukazateli zbývajících počtu snímků "Err". Kolik by prosím stála případná oprava tohoto modulu?

nikon - coolpix p7100

Neotvírají horní se clony objektivu. Aparát byl u Vás v opravě se stejnou závadou spodních clon. Asi 50x fungovalo vše a pak přestaly fungova pro změnu horní clony.

Nikon - S 7000

Vadný konektor dobíjení ( kabel je v pořádku).

fujifilm - x30

po pádu hlásí: chyba ostření

NIKON - Nikon D40

nenačítá paměťovou kartu

Canon - PowerShot SX200 IS (PC1339)

při vysouvání a zasouvání objektivu divně drnčí, asi je přidřený

NIKON - D3000

Vykle se objektiv.Špatně drží u těla fotoaparátu.

Fujifilm - FinePix S4800

nevysouvá zoom ,podařilo se ho v brašně omylem zapnout

Nikon - D3200

Vyjmečně nezaostří vubec, ale věšinou pouze zaostři ,pípne ze zaostřil, ale nevifoti nic.Jako bych zmáčknul spoust jen na polovinu kdy fotoaparát zaostři,ale na domačknutí již nereaguje.Tato závada se většinou začne projevovat až po vyfoceni cca 40 snimku do té doby pracuje celkem dobře. Samozřejmně by chtěl asi celkove vyčistit pokud to opravite

NIKON - COOLPIX P610

vypadnutí zdířky na usb kabel.prosím o info můžeme dovézt prosím otvírací dobu cena opravy přibližně děkuji