Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy fotoaparátů

Opravy fotoaparátů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Opravy fotoaparátů víme co s ním.

Opravy fotoaparátů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Opravy fotoaparátů může využít opravdu každý. Opravy fotoaparátů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš fotoaparát dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Opravy fotoaparátů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Opravy fotoaparátů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu. Pokud si budete přát zaslat neopravený, nebo neopravitelný přístroj zpět učtujeme administrativni poplatek a balné 250 Kč.

Opravy fotoaparátů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Opravy fotoaparátů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Opravy fotoaparátů závazný. Pokud by se měl překročit, Opravy fotoaparátů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Opravy fotoaparátů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované opravy ZDARMA pouze u Opravy fotoaparátů .

Opravy fotoaparátů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Opravy fotoaparátů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy fotoaparátů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.
Opravy fotoaparátů - poslední objednávky

Lumix - DMC-L25

Po upadnutí na zem se nevysouvá objektiv. Elektronika funguje.

Olympus - pen lite e-pl7 - 2 ks fotoaparátu

1.fotoaparát-béžový popruh - nejde vysunout baterka - chybí krytka na baterku - chybí krytka na objektiv - prasklina 2. fotoaparát - růžový popruh - nefotí, asi problém s objektivem - chybí krytka na objektiv

Canon - PowerShot SX620Hs

nezajíždí objektiv,ještě v záruce (nákup 22.11.2017)

Olympus - FE 26

Poškozená dvířka úložného prostoru pro uložení akumulátorů.

Pentax - K-7

Po zapnutí nenajede hlavní displej! Aparát přeostřuje.Stává se,že hlavní displej někdy najel ale potom ho nebylo možné vypnout.Až po dlouhé době,nebo vytáhnout baterku. Kontrolka pořad svítí nebo problikává!

pentax - mx1

Po vypnutí přístroje nezajíždí objektiv

Canon - Power Shot SX 50 HS

Celkem zatuhla a zadrhává se páčka zoomu na přibližování a oddalování. Je možné toto opravit nebo vyměnit? A v jaké cenové a časové relaci?

Sony - DSC-HX60

Přestalo se blískat na lepší časy, zapraskalo v něm a blesk nejde.

Nikon 3200 - D3200

Porucha měření expozice. Využití programů A a S je nemožné. Vše dává velmi světlý obraz.Prosím o kontrolu zaostřování.

Fujifilm - FinePix S2950

Nelze fotoaparát spustit, při zapnutí se vysune čočka, ale nic více to neudělá.