Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravy Kindle .

Opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravy Kindle jednoduše

Nejenže Opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravy Kindle se už o vše postará. Opravy Kindle nebylo jednoduší.

Opravy Kindle levně

Opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravy Kindle - poslední objednávky

Kindle - D01100

Po úplném vybití nejde nabít/zapnout. Asi vina baterie.

Kindle - amazon

model nevím,zřejmě pokažený vstup usb nejde připojit kabel,takže asi výměna usb

Kindle - Kindle 8 Touch

Po posledním nabíjení "a možná i aktualizaci" je na displeji trvale hlášení: "Please wait a moment while your Kindle starts up." Hlášení je zde již několik dní. Pokus o restart - pokud držím tlačítko - nejdříve blikne zeleně, po sekundě 2x zeleně a pak po několika vteřinách 5x žlutě. Pokud držím doporučených 40 sekund, kromě výše uvedeného (proběhne několikráte) se nic nestane. Lze nabít, ale druhý den je zařízení samovolně vybito.

kindle - voyage

zobrazena baterie s vykřičníkem, světlo připojení ke zdroji svítí, ale nic se nemění, obrazovka nereaguje

kindle - Kindle 4 NoTouch Silver

Manželka ho hodila do vany a já osprchoval... voda. Nelze zapnout, po připojená nabíječky svítí dioda nabíjení. Víc nereaguje.

Amazon - D01200

Po menším pádu na zem nelze čtečku zapnout.

Amazon - paperwhite

Má jedno jediné tlačítko, které nefunguje, displej je jako když spí. Zamrzl?

Amazon kindle - 4 generace

Prasklý e ink

Amazon Kindle - Kindle 5

Nejde zapnout, pár měsíců před tím byla hodně slabá výdrž baterie, jedno nabití stačilo na cca 5h čtení.

D01100 - D01100

Nutná výměna baterie