Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

Robzone - Duoro xclean

Robot hlásí nefunkční pravé kolo. Po rozebrání zjištěn nejspíše přidřený motor. Proto prosím o zaslání pouze motoru pro pravé kolo. Děkuji

SENCOR Stand Mixer - STM 41GR

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné u Vászakoupit ovládací elektroniku.Sdělte cenu atd. Děkuji za odpověd.

Roomba - Nevim

Netoci se kartáče, po zapnutí ma jiný zvuk, jezdí ale nevysava

iRobot Roomba - 560

točí se pořád na jednom místě

irobot roomba - roomba 700

špatně nabíjí,ale hlavní problém je že je zapadlý kovoví plíšek,ten druhý je v pořádku,...občas se na irobotu objevěj písmenka,,ffaa..a různě ,třeba plný koš i když je koš čistý a hlásí poruchu

ROBZONE - DUORO XCLEAN

L022

i Robot - Roomba 555

byl dlouho nepoužíván cca 12 měs.a po nabíjení cca 10 hod. je nefunkční. Srřední vyponačř bliká červeně

ROBZONE ROOMY 3,O PLUS - ROOMY3,0

PŘI STĚHOVÁNÍ POŠKOZENA NABÍJECÍ ČÁST,MOŽNÁ BY BYLO TŘEBA JÍ VYMĚNIT,DĚKUJI kIELEROVÁ

Robzone - Duoro XCLEAN Profi

Hlásí nabití dokončono. Poté nejede, nereaguje a vyhledává dokovací stanici

roomba - 500

Nevysává