Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

Vileda Relax cleaning robot - A9

Po nabiti vysavac pracoval, ale pri naraze napr. : do steny prestal pracovat a to sa opakovalo, mala som pocit, akoby sa dostatocne nenabil. Po vyndani baterie a zhnovu vlozeni sa pravdepodobne uz nenabijal, prestal uplne pracovat.

Roomba - Pet edition

Po na nabíjení vyjede a začne hlásit potřebu nabíjení. Tedy asi baterka.

Roomba - Roomba 563

Klepe pouzdro na kartáče, kartáče se netočí,Roomba hlásí vyčistit kartáče, i když jsou vyčištěné.

scooba - 390

ulomený uzávěr přístroje

Ecovacs - Deebot R96

Přístroj hlásí chybu navigačního systému

Irobot Roomba - 700

nedělá nic

iRobot - Roomba 780

Bliká červeně stav baterie, bliká červený trojúhelník a píše error5

roomba - roomba 563

netočí se kartáče, nefungují čidla na pravé straně na náraz.

Roomba 880 - Roomba 880

Vysavač vyjede nabitý, vycisteny (včetně výměny nového filtru) ze základny a cca po 2 minutách se zastaví a hlásí potřebu vyčistit. Poprosim o konzultaci ohledně možné závady. Dekuji

Roomba 886 - 886

Zlomene madlo