Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

iRobot Roomba 782 - iRobot Roomba 782

Nenabíjí, po 20 minutách se objeví chyba 5. Zakoupil jsem novou bateri,opět nenabíjí. Dva roky ho nepoužívám, chtěl jsem ho vyhodit , ale našel jsem Vás, tak snad se to podaří opravit.

Robzone Roomy - Roomy

nenabíjí

Ecovacs - D 62, 66

pohonné kolo se netočí

roomba 7xx, scooba 390 - roomba 7xx celkem 2 ks a 1 ks scooba 390

dobrý den, potřebovala bych vyměnit kryt u vysavače roomba 7xx, pak u dalšího vysavače roomba 7xx je nutné seřízení, když najede na překážku, tak přestává fungovat, někdy nejde vypnout, je prostě nějaký rozladěný, scooba 390 nejde ani nabít, nefungují tlačítka.

romba - i romba 521

netočí se boční kartáček

iRoobot - Roomba 555

Netočí se boční kartáček, tudíž nesbírá smetí. Stroj je vyčištěn, nezjistil jsem žádnou mechanickou závadu.

ROBZONE - DUORO

Zaseklé pravé pohonné kolečko.

ECOVACS - D56

Po prvním nárazu začne pouze couvat

Roomba - 17063

Po vyjmutí nabitého přístroje z docku se přístroj po spuštění okamžitě vybije.

Roomba - 620

Obrousena kolecka