Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

iRobor - Roomba 660

Vysavač jezdí, zdá se, že vysává, ale vlastně nic nevysaje. Oproti standardu má jiný (tlumený) zvuk. Po ukončení procesu zajede zpět na nabíječku. Boční kartáček se točí - zbytek nejsem schopna posoudit. Proběhla výměna baterie 12/2018. jsem schopna vysavač dopravit v PO do Plzně nebo v ÚT do Prahy (pokud se u Vás dá relevantně zastavit).

LG - VR64701LVMP

hlasi "byl nalezen problem na senzoru leveho kola"

Robzone - Duoro xclean

Netočí se jeden kartáček. Práva strana.

roomba - 780

robot se rychle vybíjí a sám od sebe se v noci spouští

Roomba - 581

přístroj přestal fungovat - nejde motor. Prosím o informaci o odhadované ceně opravy na e-mail rostislav.kanka@seznam.cz Děkuji

Roomba - 9

Test

Roomba - 581

hlučnost, při pohybu hrčí, při demontáži jsme zjistili uvolnění ozubených koleček

Brava - Brava 380

Po nabití bliká červeně spouštěcí tlačítko on/off

Roomba - 620

ojeté gumy na kolečkách

Irobot - 780

Nenajizdi na doc stanici,sam se zapne ale nejede,nedobiji Koupila jsem novou baterii a nepomohlo