Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

Roomba - Roomba 531

V robotu něco jakoby štrouchá a po krátkém úklidu zastaví,rozsvítí se malá červená kontrolka něco řekne anglicky a dál neuklízí.Anglicky neumím...rozumím pouze open. Vyměnili jsme vše za nové,kartáčky filtry. Nejlépe by bylo pro mne servis v Č.B. děkuji za info.

Braava - serie 300

zcela nefunkční

Braava - serie 300

nevytírá , sotva se hýbe cca 15 cm vpřed a pak vzad.

irobot - roomba

nedobíjí

RobZone - DUORO XCLEAN PROFI

netočí se jeden boční kartáček

Roomba 880 - 880

nedobíjí se - možná baterie? Nedokážeme to poznat. Dále: opotřebení válců a štětečků

irobot - scooba 390

jezdí máčí ale nevysává vodu i po důkladném vyčištění

Robzone - Duoro

cena nového ventilátoru

iRobot Roomba 785 - iRobot Roomba 785

Ulomené madlo,vypadává čidlo sběrné nádoby.

ROOMBA - 560

PO ZAPNUTÍ STOJÍ NA MÍSTĚ, NEUKLÍZÍ