Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy iRobot

iRobot se stává čím dál tím oblibenější součástí našich domácností. Nic však netrvá věčně. Ať už Váš iRobot přestal fungovat z jakéhokoli důvodu my Vám pomůžeme. Jsme jedni z prvních kdo se na servis iRobotu specialozoval.

Opravy iRobot po celé ČR

Opravy iRobot může využít opravdu kdokoli. Máme dvě pobočky v centru Prahy. Dále můžete Váš přístroj do Opravy iRobot poslat ZDARMA z jedné našich sběren. Nebo stačí říct a Opravy iRobot vyzvedne a vrátí Váš přístroj odkud si jen budete přát. Opravy iRobot nikdy nebylo snažší.

Opravy iRobot rychle

Pokud si necháte vašeho iRobota upravit u nás nemusíte si dělat hlavu jak ho nahradit než Vám ho vrátíme. S Opravy iRobot se nestihne ani prach usadit. Jsme zkrátka nejrychlejší Opravy iRobot na trhu. Zvolte si Opravy iRobot a rozhodně nebudete linovat.

Opravy iRobot levně

Víme, že Váš iRobot nebyl levný ale u Opravy iRobot se nemusíte o cenu bát. Náhradní díly odebíráme přímo od výrobců a tak levněji než to umí Opravy iRobot už dělat nejde. Navíc pouze u Opravy iRobot DOPRAVA ZDARMA. A to není vše! Pro Opravy iRobot bude závazný cenový limit který stanovíte Vy. Pokud bychom ho měli překročit, Opravy iRobot se Vám ozve a domluvíme se na dalším postupu.
Opravy iRobot - poslední objednávky

robzone - duore Xclien

hlásí odlokování hnacího kolečka

sENKOR - stm 47gg

VÝMĚNA PŘEVODOVKY

Roomba - 886

nenabíjí se

iRobot - i7

Přístroj byl zakoupen v Číně s čínskou lokalizací, jedná se o originál iRobot. Bohužel čínská lokalizace neumožňuje napojení na server iRobot, resp chce se napojit na čínský server, který je z evropy blokován. Je nefunkční update firmware a lokalizace místností.Je třeba přehrát firmware s Evropskou lokalizací, dokážete toto provést a za jakou cenu? Děkuji za odpověď S pozdravem David Stoniš

Robzone - duoro xclean

zablokované pravé kolečko

ROOMBA - 900

boční kartáček se neotáčí

Robzone - Duoro xcontrol,

E22 - nefunguje kolečko

RobZone - ROOMY 3.0plus Profi

neotáčí se hlavní kartáč zůstává nakartáči smetí

RobZone - Duoro

Nejde nastartovat

Roomba - modelová série 500

patrně chyba napájení, signalizuje červená