Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Tabletů

Servis Tabletů provádí opravy všech značek a modelů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Servis Tabletů víme co s ním.Servis Tabletů - po celé ČR

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Servis Tabletů může využít opravdu každý. Servis Tabletů funguje po celé České republice - kamkoliv si pro Váš tablet dojedeme a zase Vám ho dovezeme zpět. A to vše zdarma - Vy platíte pouze samotnou opravu. Pro Servis Tabletů je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Servis Tabletů a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Servis Tabletů - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit nehoráznou cenou Vaší opravy, ne však Servis Tabletů . Stačí stanovit cenový limit který je pro nás Servis Tabletů závazný. Pokud by se měl překročit, Servis Tabletů Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis Tabletů Vám garantuje že oprava Vašeho přístroje bude tak levná jak jen to jde. Doprava a diagnostika ZDARMA pouze u Servis Tabletů .

Servis Tabletů - na počkání

Pokud budeme mít potřebný díl skladem, jsme schopni Servis Tabletů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Tabletů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny.