Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

amazon - 2020

Na obrazovce je chyba baterie. Nezapne se

Kindle čtečka - Kindle 4@ 5

nedobíjí se baterie

Kindle - Asi Kindle 3 nebo 4, nepodsvicena, tlacitkova

Prasklý displej - ne na povrchu, jen vykreslení stránky je cca 1/3 nečitelne s prouzky Je to naše nejstarší ctecka, kterou si oblíbil syn. Zvažuji opravu či koupi nove... proto uvítám cenový odhad opravy.

Kindle - Kindle Touch 2019

Nejde pustit, zamrznul, na obrazovce je obrázek a nápis WAKING UP. Zkoušela jsem restart, i držet více než minutu a nenastartuje. Nabíjí se normálně.

Paperwhite 3 - Paperwhite 3

nefunkční tlačítko zapínání

Kindle Paperwhite - Paperwhite 4

nefunkční USB port, nelze stahovat knihy do čtečky, ale přístroj nabíjí

Amazon Kindle paperwhite 3 - 2015

Levý horní roh displeje prasklý, nejde zde číst.

Kindle Amazon - Kindle Amazon paperwhite

displej zobrazuje jakože je vybitá baterka, ale i po celonočním nabíjení se s přístrojem nic neděle, nadále svítí vybitá baterie

amazon - tlačítkový

stará baterie,už se nenabíjí, funguje při zapojení do zdroje. Novou čtečku s dotykovou obrazovkou NECHCI.

Amazon Kindle - Kindle 4

ztráta kapacity baterie