Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.allservice.cz/www/get/web_big_new.php on line 11
Servis Kindle - Allservice.cz
Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Servis Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Servis Kindle .

Servis Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Servis Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Servis Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Servis Kindle jednoduše

Nejenže Servis Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Servis Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Servis Kindle se už o vše postará. Servis Kindle nebylo jednoduší.

Servis Kindle levně

Servis Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Servis Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Servis Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Servis Kindle - poslední objednávky

Amazon Kindle - D01100 9599A-0725

Aku se vybije za desítky minut provozu

Amazon Kindle - Paperwhite DP75SDI

Dotykový displej nereaguje; Čtečka se sama rychle vybíjí

Amazon - Paperwhite 3

nefunguje tlačítko pro zapnutí/vypnutí

Amazon - Kindle 4

výměna baterie

Amazon Kindle - 2017

Třetina displaye se nezobrazuje

Kindle - Kindle 3 keyboard

Nelze zapnout, ani restart nejde, nelze ani připojit k počítači...nenačte se. Co se týče stáří, je sice postarší, ale nebyla skoro vůbec používaná...

Kindle - Podle obrázků model 4 nebo 5, krabici nemám

Nenabíjí se, obrazovka se symbolem vybité baterky. Při připojení k nabíječce se sice rozsvítí oranžová kontrolka nabíjení, ale jen na pár vteřin. Pak zezelená, ale beze změny obrazovky. Baterka?

Kindle - Kindle 3 Keyboard

Nelze zapnout, nezmizí obrazovka "Empty batery", reset nepomaha

Kindle - Paperwhite 1

Nefunguje nabíjení

Kindle5 - 5

slabá kapacita baterie