Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis notebooků

Každý hledá Servis notebooků , kde budou ochotní, rychlí a levní a Vy jste ho našli! Servis notebooků je pro Vás schopný zajistit opravu přístroje jakékoliv značky a typu. Servis notebooků umí spravit jakékoli poškození včetně utopeného přístroje.

Servis notebooků - cenový limit

Bojíte se že se oprava vašeho přístroje prodraží? Servis notebooků Vám zaručí že nepřekročíme Vámi stanovený cenový limit. Pokud by se tak mělo stát, Servis notebooků Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Servis notebooků si svých zákazníků važí a chceme aby jste se k nám vraceli.

Servis notebooků - po celé ČR

Servis notebooků je jednoduše dostupný přímo v centru Prahy takže se můžete zastavit třeba po cestě z práce nebo do práce.. Pro mimopražské pak máme skvělou nabídku: vyzvedneme Váš notebook a dovezeme zpět ať už jste odkudkoli. A to vše je ZDARMA! Vy platíte jen samotnou opravu u Servis notebooků .

Servis notebooků - bleskově

Servis notebooků Vám nabízí nejvyšší komfort, profesionalitu a odbornost na trhu. Servis notebooků nakupuje náhradní díly přímo od výrobců a je tak zaručena nejnižší cena a rychlost.

Opravíme cokoli - Servis notebooků

Naši experti z Servis notebooků si poradí opravdu s čímkoli. Vedle nejběžnější oprav jako:
mechanická oprava notebooku
elektromechanická oprava notebooku
oprava a servis pájením notebooku
hardwarová oprava notebooku
softwarová oprava notebooku
výměna a oprava zdroje notebooku
rychlé čištění notebooku
kompletní čištění notebooku
oprava a servis záloha dat z notebooku

zvládneme i atypické problémy. Servis notebooků zvládne cokoli. Stačí využít našeho formuláře, Servis notebooků se už o Vás postará.
Servis notebooků - poslední objednávky

Microsoft - Surface 2 PRO

výměna baterie

MICROSOFT - SURFACE PRO 4

Nafouklá baterie, jinak funguje na 100%, prosím o cenu a cca čas servisu/výměny? Děkuji moc za vstřícnost.

Microsoft - Surface pro 4

Flickergate Prosím o termín a nacenění možné výměny displaye na mém SP4, který si vyvinul chybu flickergate

HP - ENVY

Dobrý den, rád bych požádal o možnost kompletního mechanického vyčištění NB včetně teplovodné pasty a ventilátoru

Microsoft - Surface pro 4

Flickergate (teplem znehodnocená zobrazovací jednotka) °Prosím nevolat, emailová komunikace

Microsoft - surface pro 7

Praskle sklo dotykove obrazovky v jednom rohu

Microsoft Surface - 1796 (surface pro)

slabší baterie nevydrží pracovní den

Acer - Aspiore V 17 Nitro

Jedná se o Aspire V 17 Nitro - VN7-793G-78Y4 Bohužel došlo ke zkratování napájecích obvodu zakl. desky. Bohužel servis Acer nemá a ani se nedá objednat daná deska ....

Microsoft - Microsoft Surface Book 3 13,5" 256GB i5 8GB

Po polití klávesnice nejde spustit

Alienware - M17XR4

rád by som sa informoval o orientačnej cene za opravu notebooku Dell Alieware M17X CPU: Core i7 3610qm 4/8 RAM: 16gb DDR3 SSD: 250 gb HDD: 640gb 5400rmp Stata2 GPU: Nvidia GTX 870m 3GB GDDR5/AMD HD 7970m 2gb GDDR5 notebook nie je v zaruke a je prepastovaný. Včera mi v cestovnom kufri praskla plechovka pova a jemne obliala notebook. asi 30sec potom som ho odpojil z baterky a osušil, ale pravdepodobne som to nestihol včas. Nitebook po zapnutí vydá 7krát beep, čo podla alienware stranky nevie nacitat procesor. vnoci som časť ktorú som vedel rozobral a osusil. Dnes ráno sa zapol a nabehla niela akoby boozovacia obrazovka s logom dell. Obraz blikal az sa logo dell rozišlo vo forme diagonalych pásov hore a dole. (ako ked zle zastrčíte hraciu kazetu do starej hernej konzole sega) Dufam ze nebude zalepena aj grafika. Osobne si myslím, že by nemuselo byť nič poškodené ked rano naskočil. Skôr že je zalepený od piva. Prosím, aká by bola predbežná cena?