Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Servis Mobilů

Naše firma Servis Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Servis Mobilů si poradí se všemi telefony.

Servis Mobilů profesionálně

Servis Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Servis Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Servis Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Servis Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Servis Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Servis Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Servis Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Servis Mobilů levně

Servis Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Servis Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Servis Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Servis Mobilů - poslední objednávky

Cubot - King Kong

potřeboval bych vyměnit displej a reproduktor. Prosím o nezávaznou cenovou nabídku. Díky

Ulefone - Power_3s

Nenabíjí.Vadný vstup USB-C.

Lenovo - P1ma40

Opakované hlášení chyby v bílém obdelníku PROCES ANDROID.PROCESS.ACORE byl ukončen Znemožnuje ovládání telefonu /hledání v kontaktech atd., nelze volat, hovor příjmout lze / Např. po 14dnech spontánně vymizí a telefon funguje normálně a po upgrade programu Share it se opět obvykle objeví znovu. Mobil pracuje sw na Android 5.1

Oppo - CPH1611

Telefon se neustale sam restartuje, nabehne jen logo OPPO a hned probehne dalsi restart. Telefon nelze ani vypnout.

Xiaomi - Poco x3

Mám prasklé sklo displej je v pořádku ....dá se to opravit nějakou rozumnou cenu ??

Samsung - A3 2017

Zatim nema chybu,ale rad bych vymenil baterii + provest zkousku IP 68

Motorola - Moto G6 Play

Vlivem pádu na zem rozbité sklo. Displej se jeví v pořádku.

Doogee - S88 pro

Potřeba opravit prasklý display po pádu a (pokud je to možné) dát novou ochrannou folii/sklo

Samsung - J530F

Rozbity display. Staci mi neznackovy na vymenu.

Xiaomi - redmi 10s

prasklo mi sklo u fotoaparátu .