Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Mobilů

Naše firma Opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravy Mobilů profesionálně

Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravy Mobilů levně

Opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravy Mobilů - poslední objednávky

NOKIA 2700c-2 - NOKIA 2700c-2

Prasklý displej výměna

Homtom - S99

Potřeba výměny baterie.

DOOGEE - S 95 Pro

Rozbité krycí sklíčko fotoaparátu

Huawei - P20pro

Mám problém s mikrofónom..málokedy mampocuje volajúci...prinhlasitom (reproduktor)je to lepšie a kenmanpocut . Čo by stála výmena mikrofónu...a tým pádom asi aj zadné sklo na môj tel?

Motorola - Fusion one plus Xt 2067

Rozbitý displej, reaguje

Asus - ROG phone

Nefunkční displej

Alcatel - 1S (5024D) 2019

naprasklý displej,potřebovala bych vyměnit za nový displej, pokud se dá na tento typ telefonu ještě sehnat

samsung - s10

prasklý displej, nefunkční dotyk

Samsung Balaxy A02s - A02s

prasklé sklo displeje

Sony Ericsson - J20i

Sony Ericsson - oprava vysouvání Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali dokážete opravit Sony Ericsson J20i. Vysouvání je nějaké volné - viz video https://www.youtube.com/watch?v=HDQZnqEvsH0. Na mém starém mobilu to vysouvání bylo těsné - viz ten druhý mobil z videa. Děkuji předem za odpověď a přeji vám krásný den,