Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Mobilů

Naše firma Opravy Mobilů provádí servis a opravy mobilních telefonů pro všechny značky a typy mobilů již 20 let. Nezáleží na to jestli to je ten nejmodernější smartphone nebo starší model který Vám jinde ani nechtějí opravit. Opravy Mobilů si poradí se všemi telefony.

Opravy Mobilů profesionálně

Opravy Mobilů si poradí s jakýmkoli problémem Vašeho miláčka během chvilky. Opravy Mobilů provádí 80% všech oprav na počkaní nebo do druhého dne. Opravy jako

jsou pro nás Opravy Mobilů hračkou. Naši experti však zvládnou každý Váš problém ať už jde o cokoli. Neváhejte a objednejte si servis právě u nás pomocí internetového formuláře.

Opravy Mobilů - rychle

Pokud máme potřebný díl na skladě, jsme schopni Opravy Mobilů vyřídit i na počkání nebo do druhého dne. Samozřejmě, pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Opravy Mobilů potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Víme, že člověk se bez mobilu v dnešní době těžko obejde. Odborníci z Opravy Mobilů udělají maximum pro co nejrychlejší vyřízení opravy vašeho mobilního telefonu.

Opravy Mobilů levně

Opravy Mobilů - jsme tak levní jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Mobilů kupuje přímo od výrobců. Diagnostika a doprava je ZDARMA pouze u nsší firmy Opravy Mobilů . Platíte jen práci a materiál. Navíc se s námi domluvíte na cenovém limitu který je pro nás závazný. Stačí věnovat chvilku vyplnění formuláře a my už se o vás postaráme.
Opravy Mobilů - poslední objednávky

Asus - ROGPHONE 6

prasklý displej

Samsung - A51

prasklý displej, nic se nezobrazí a nejde ovládat

Doogee - S95 Pro

Při telefonování má druhý účastník hovoru ozvěnu. Chrastí reproduktor při přehrání jakéhokoliv zvuku.

DOOGEE - S68 pro

V nabíjecím konektoru zůstalo USB. Nelze vytáhnout pinzetou. Už ve třech servisech mi odmítli opravu.

Oppo - A 31

Uživatel zapomněl heslo. Reset nelze provadět bez servisní středisko. Poprosím o info jestli jste schopen system resetovat bez hesla.

Lenovo - S5

Rozbitý display, pruhy svítící a nereaguje na dotyk.

Xiaomi - Mi note 10

Oprava lcd i zadniho krytu

DooGee - X8

špatně se nabíjí, velmi dlouho, je možné, že je poškozený microUSB vstup pro nabíječku

Doogee - Doogee S70

Rozbitý display, po nárazu se vypnul a nejde zapnout.

Samsung - Samsung

rozbité přední sklo, displey, diagnostika