Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Kindle

Stále větší oblibě se těší čtečka Kindle. My u Opravy Kindle víme, že takový přístroj se snadno rozbije, polije vodou či jinak poškodí. A od toho jsme tu mi Opravy Kindle .

Opravy Kindle rychle

Víme, že Vám záleží na rychlosti s jakou bude váš přístroj opraven a budťe si jisti, že rychleji než to umí Opravy Kindle to prostě nejde. Rutinní problémy Opravy Kindle zvládne na počkání nebo do druhého dne.

Opravy Kindle jednoduše

Nejenže Opravy Kindle má pobočku přímo v centru Prahy ale zařídíme svoz Vašeho přístroje odkudkoli. Objednat si Opravy Kindle můžete jednoduše z pohodlí vašeho domova. Stačí věnovat chvíli na vyplnění formuláře a Opravy Kindle se už o vše postará. Opravy Kindle nebylo jednoduší.

Opravy Kindle levně

Opravy Kindle si zakládá na spokojenosti svý zákazníků a tak Vám nabízí celou řadu výhod jako dopravu a diagnostiku zdarma. Opravy Kindle je tak levný jak jen to jde. Náhradní díly Opravy Kindle kupuje přímo od výrobců což zaručuje opravdu nejnižší cenu na trhu.
Opravy Kindle - poslední objednávky

Amazon - SY69JL

Nejde spustit

APPLE - No D00901 FCC ID XSX - 1013 IC 896OA

Pristroj nelze nabit. Pokousel jsem se pristroj nabit ze zasuvky i pres pocitac .

KIndle - 3

po delsi nepouzivani je ctecka neoviditelna po pripojeni na pocitac. Take wifi hlasi ze nejde pripojit. nelze tedy ani upgrade sw. jinak vse vypada zcela funkcne. nepomohl ani tovarni reset.

Amazon - Paperwhite 2, bez reklam

Nelze zapnout, zobrazuje se stále vypnutá obrazovka. Při nabíjení svítí diodka. Při podržení zapnutí se diodka pouze 5x rozbliká, ale ničemu to nepomůže. Zkoušel jsem i dlouhé dobití a dlouhé podržení tlačítka.

Amazon Kindle - Paperwhite 3

Pravděpodobně špatná deska, nelze zapnout (tlačítko nereaguje) a při připojení přes USB PC nenalezne

Amazon - Oasis

Uvolněné hlavní vypínací tlačítko. Neustále uspávání a probouzení čtečky.

Fire 7 - D01400

uvolněný napájecí micro USB konektor, čtečka je rozebraná, konektoru chybí 2 krajní piny, takže má jen tři a nejsem schopen najít nový konektor a ani alternativu.

3 - D00901 S/N:B008 A0A0 0484 24B8

slabá výdrž baterie (3 dny), stáří čtečky je 10 let, prosím o nabídku ceny výměny baterie.

Kindle - 4.1.4.

sabá baterie

amazon kindle - paperwhite 3

nefunguje on/off tlacitko