Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Foto

Foto Opravy provádí opravy všech značek a typů. Ať už je Váš přístroj jakýkoliv, v Foto Opravy víme jak si poradit. Kromě běžných značek jako Canon, Kodak a dalších si experti Foto Opravy poradí i s těmi méně známými.

Foto Opravy - po celé republice

Nejenže máme pobočku přímo v centru Prahy ale Foto Opravy může využít opravdu každý. Foto Opravy funguje po celé ČR - Váš přístroj vyzvedneme odkudkoli a zase vrátíme na naše náklady. U Foto Opravy platíte opravdu pouze cenu opravy. Pro Foto Opravy je důležitá Vaše spokojenost. Nemusíte nikam jezdit, nic vyřizovat, jen okamžik zabere vyplnění našeho formuláře a my se Vám ozveme. O vše se postaráme my, Foto Opravy a Vy si s ničím nemusíte dělat hlavu.

Foto Opravy - levně

Jiné servisy Vás můžou zaskočit neúměrnou cenou Vaší opravy, ne však Foto Opravy . Vy sami si řeknete kolik jste ochotni zaplatit - cenový limit který je pro nás Foto Opravy závazný. Pokud by vyšlo najevo, že oprava by měla vyjít dráž, Foto Opravy Vás kontaktuje a domluvíme se na dalším postupu. Foto Opravy Vám ručí, že servis Vašeho přístroje bude tak levný jak jen to jde. Doprava a diagnostika realizované dopravy ZDARMA je totiž pouze u Foto Opravy .

Foto Opravy rechle

Foto Opravy ví, že Váš přístroj je pro Vás důležitý. Až 50% oprav provadíme na počkání - pouze u Foto Opravy . Pokud se jedná o složitější záležitost nebo díl zrovna nemáme na skladě, bude Foto Opravy potřebovat více času, typicky ne více než tři týdny. Vždy uděláme maximum aby jste měli Váš přístroj co nejdříve zpět.
Opravy Foto - poslední objednávky

Nikon - D3100

Blesk neblesk. Ob?as vyskakuje sm (jakoby se ob?as zm?klo tla?tko na vyklopen blesku). V automatu ho chce pout, vysko?, ale nebleskne.

Panasonic - ZX1

fleky na snimaci

Canon - eos 500

neostri

Blackberry - SQW100

Nejde zapnout

Nikon - S9500

smitko na snimaci

Samsung - WB650

nefunkcni nezobrazuje objektiv nezavre

NIKON - D3100

nezaostruje na automate

Panasonic Lumix - FZ 28

vadny prepinac off/on

Nikon Coolpix - L 830

VYTOPENY

Casio - Exilim

nejde zapnout, baterie nova