Telefon a Často kladené dotazy


Objednejte si allservice ještě dnes

RV espresso

Opravy Apple

Produkty Apple jsou stále oblíbenější. Jde však o drahé přístroje a proto se Opravy Apple jistě vyplatí. A je celá řada důvodů proč si vybrat právě u nás Opravy Apple . U jiných servisů nebo opraven se setkáte s nehoráznými cenami, neprofesionálním jednáním a bůhví jestli se Vám přístroj vrátí v pořádku. Na Opravy Apple se můžete spolehnout.

Opravy Apple rychle

Opravy Apple ví, že jste na Váš přístroj zvyklí a potřebujete jej zpět tak brzy jak jen to je možné. Profesionálové u Opravy Apple zvládnou až polovinu oprav na počkání či do druhého dne. Složitější opravy, nebo čekání na neobvyklý náhradní díl může způsobit průtah až tři týdny ale buďte si jisti, že u Opravy Apple děláme maximum aby jsme Vám přístroj opravili co nejdříve.

Opravy Apple po celé ČR

Opravy Apple je dostupný opravdu pro kohokoli. Například můžete přinést Váš přístroj osobně na jednu z našich poboček v centru Prahy. Nebo Vám Opravy Apple nabízí využití jedné z našich zběren v Olomouci, Ostravě, Brně nebo Hradci Králové. Opravy Apple je tu však opravdu pro každého. Stačí říct a my zařídíme odvoz i vracení Vašeho přístroje až domů.

Opravy Apple za hubičku

Levnější Opravy Apple na trhu opravdu nepotkáte. Opravy Apple kupuje náhradní díly jako jsou displeje atp. přímo od výrobců což sráží cenu dolů. Navíc Opravy Apple Vám nabízí dopravu a diagnostiku ZDARMA. Můžete k nám do Opravy Apple jen přijít a nechat si zdarma poradit.

A to není vše! Sami si stanovíte cenový limit Opravy Apple . Ten je pro nás závazný, pokud by Opravy Apple měla limit překročit ozveme se Vám a domluvíme se co dál.
Opravy Apple - poslední objednávky

Vrtulníček -

vymena mikro usb

-