Servis elektroniky Opravy a servis klimatizací Servis a prodej ECU řídících jednotek
Servis fotoaparátů Servis herních konzolí Servis iPhone Servis tabletů Kontakt


Servis a prodej ECU řídících jednotek

Vítejte na našich stránkách servisu a prodeje ECU řídících jednotek

ecu jednotka anoJsme jedna z mála českých firem, která provádí výměny a servis ECU řídících jednotek. Zabýváme se také jejich prodejem a nabízíme širokou škálu služeb pro všechny typy ECU řídící jednotky. Zajišťujeme jak opravu hardwaru, tak i úpravu softwaru pro všechny druhy osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Naší specializací jsou opravy řídících jednotek (servořízení, ABS/ESP, automatických převodovek, motorů a dalších).

S námi není nutné investovat desetitisíce do koupi nového dílu. Naopak, my vám peníze ušetříme. A jak?


Servis a prodej ECU řídících jednotek šetří vaše finance

Máme mnohaleté zkušenosti, nejmodernější vybavení a jsme neustále v kontaktu s dodavateli ECU řídících jednotek po celé Evropě.

  • s minimálními výdaji opravíme většinu poškozených ECU řídících jednotek(dokážeme to až o 90 procent levněji)
  • s výrazným ušetřením provádíme servis i zdánlivě ztracených ECU řídících jednotek (60 – 80 procent nižší cena než za nový kus)
  • nové náhradní díly ECU řídících jednotek dokážeme objednat za výrazně nižší ceny než konkurence (až o 50 procent levněji)
  • velké množství servisních služeb zajistíme i „na dálku“ bez nutnosti přistavení celého vozidla

Garance kvality našich ECU řídících jednotek

Svým zákazníkům vždy garantujeme servis se 100% zárukou kvality na provedenou práci. Naším řešením není vyměnit kus za kus. Naší prioritou je odvést dobrou práci za rozumnou cenu a zajistit, aby byl váš automobil opět v pořádku. Spolu s klienty vždy najdeme východisko za bezkonkurenční cenu. Vždy se snažíme zachovat správný poměr mezi kvalitou, cenou a rychlostí provedení práce.

Objednávka servisu a doprava ECU řídících jednotek

Pro objednávku servisu ECU řídících jednotek prosím vyplňte náš internetový formulář. Uveďte prosím typ vozidla a o jaký problém se jedná a my Vás budeme do 24 hodin kontaktovat s návrhem ceny, postupem servisování a dopravou. V případě Vašeho souhlasu s naší nabídkou vám zajistíme dopravu ECU řídící jednotky zdarma. ECU řídící jednotku si vyzvedneme a po opravení vám ji doručíme zpět na vámi uvedenou adresu. Zákazník tedy hradí pouze samotnou opravu, nikoliv dopravu.

Stane-li se, že ECU řídící jednotku již není možné opravit, uděláme vše pro to, abychom vám zajistili jednotku novou.

Nesouhlasí-li zákazník s naší nabídkou, obratem mu zašleme ECU řídící jednotku nazpět. V tomto případě vám bude účtováno standartní poštovné ve výši 250,- Kč.

Doba servisu ECU řídících jednotek

Doba provedení zakázky se standardně pohybuje v rozmezí 3 dnů. Vždy je samozřejmě nutné zvážit závažnost problému s ECU řídící jednotkou. V takovém případě se doba opravy prodlužuje. V případě nutnosti okamžitého provedení zakázky (do 24 hodin) účtujeme 50% příplatek.

Servisní středisko ECU řídících jednotek

Naše servisní středisko naleznete v Hrádku nad Nisou. Naši servisní odborníci jsou Vám k dispozici každý den od pondělí do pátku.

Internetový formulář:

Zaujala-li vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.