Servis elektroniky Opravy a servis klimatizací Servis a prodej ECU řídících jednotek
Servis fotoaparátů Servis herních konzolí Servis iPhone Servis tabletů Kontakt


Servis herních konzolí

herní konzoleProvádíme pozáruční servis herních konzolí. Snažíme se vyjít vstříc všem našim zákazníkům, i přesto je nutné vždy zvážit typ herní konzole a druh problému. Zda je možné přístroj ještě opravit.

Zákazníkům se vždy snažíme vrátit herní konzoli v pořádku a co nejdříve. Proto máme některé náhradní díly pro servisování herních konzolí na skladě. V takovém případě jsme schopni opravit herní konzoli do jednoho týdne. Jedná-li se o závažnější závadu a potřebnou součástku je nutné objednat, trvá servis zhruba 3 týdny. Pro opravu herní konzole vždy uděláme maximum.


Všestranný servis herních konzolí

Díky přímým kontaktům na výrobce vám můžeme velmi rychle sdělit, zda je na vaši herní konzoli možno získat náhradní díly a opravit ji. Pokud již máte negativní zkušenost se servisem herní konzole, přineste ji k nám a my uděláme maximum, abychom vám ji mohli vrátit opět plně funkční. Na náš servis herních konzolí se můžete kdykoliv spolehnout.

Pozáruční servis herních konzolí

Provádíme pozáruční servis herních konzolí. Snažíme se vždy vyhovět všem zákazníkům. Servis herních konzolí provádíme levněji než v autorizovaných servisech. Velký důraz klademe na kvalitu práce, rychlost opravy a spokojenost zákazníka. Vaše herní konzole bude u nás v těch nejlepších rukách. Naši odborníci vám ochotně zodpoví vaše dotazy a sdělí vám, jak bude servis herní konzole vypadat.

Objednávka a doprava herních konzolí

Servis herních konzolí provádíme po celé České republice. Nemusíte bydlet v Praze ani v žádném jiném velkém městě. Jednoduše nám zavolejte nebo vyplňte krátký formulář a my se Vám do 24 hodin ozveme s návrhem ceny opravy. Pokud budete s návrhem souhlasit, provedeme závaznou objednávku.

Pro zákazníky, kteří objednávku učinili, nabízíme dopravu zdarma. Nemusíte být z Prahy ani jejího okolí. Jednoduše nám sdělte Vaši adresu a my Vaši herní konzoli vyzvedneme a opravenou Vám ji přivezeme zpět. Zákazník tedy uhradí pouze cenu samotné opravy, dopravu v tomto případě hradíme my.

V případě, že navrhnutá cena opravy nebude zákazníkovi vyhovovat a herní konzoli nám již zaslal, uhradí 250,- Kč poštovného a my mu ji zašleme obratem nazpět.

Jak si nechat opravit herní konzoli?

Máte-li čas a možnost doručit nám herní konzoli osobně, servis herních konzolí sídlí na Praze 2 přímo na dopravním uzlu. Snadno se k nám dostanete také metrem, stačí vystoupit na stanici I. P. Pavlova a po 200 metrech dorazíte k nám. Stavte se u nás například cestou z práce a my vám zaručíme perfektní servis herní konzole v co nejkratším čase.

Servis herních konzolí jsou tu pro vás od pondělí do pátku vždy od 9 do 18 hodin. Domluvte si servis telefonicky nebo se u nás jednoduše zastavte. Další možností je náš internetový formulář. Stačí ho vyplnit, odeslat mailem a my se vám ozveme do 24 hodin a sdělíme Vám postup a cenu požadované opravy herní konzole. S námi je servis herní konzole nejjednodušší.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.


Lišta odkazu - sem se dá vložit libovolný odkaz.