Servis elektroniky Opravy a servis klimatizací Servis a prodej ECU řídících jednotek
Servis fotoaparátů Servis herních konzolí Servis iPhone Servis tabletů Kontakt


Servis fotoaparátu, kamer a zrcadlovek

SERVIS FOTOAPARÁTŮ, KAMER A ZRCADLOVEK

pics/samsung-photo2-150x150.jpgPotřebujete opravit svůj fotoaparát, kameru nebo zrcadlovku co nejrychleji a za příznivou cenu? Svěřte je nám! Poradíme si s jakýmkoliv zařízením. Servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek provádíme rychle a kvalitně!

Kvalitní servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek

Naše společnost se již několik let zabývá servisem fotoaparátů, kamer a zrcadlovek všech značek. V tomto oboru mají naši odborníci dlouholeté zkušenosti a s každou další opravou se jejich zkušenosti prohlubují. Díky jejich znalostem můžete vždy očekávat služby na nejvyšší úrovni a garantujeme Vám spokojenost s provedenou opravou.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka. Proto se snažíme servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek provádět vždy kvalitně, za rozumnou cenu a také co nejrychleji. Provádíme pozáručníservis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek.

Servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek po celé ČR

Servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek zajišťujeme po celé ČR. Naše služby můžete využít kdykoliv. Stačí vyplnit náš krátký internetový formulář a naši odborníci Vás do 24 hodin kontaktují s návrhem ceny požadované opravy. Následná objednávka bude provedena pouze v případě souhlasu zákazníka s navrhovanou cenou opravy.

V případě realizace objednávky nabízíme dopravu zdarma. Váš fotoaparát, kameru či zrcadlovku si zdarma vyzvedneme a po objednané opravě opět plně funkční přístroj doručíme zpět až k vám domů. Takže zákazník hradí pouze cenu opravy. Pokud zákazník s navrhovanou cenou opravy souhlasit nebude, přístroj mu samozřejmě zašleme obratem zpět. V tomto případě však zákazník hradí dopravu sám ve výši standartního poštovného 250,- Kč.

Servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek rychle

Snažíme se mít maximum náhradních dílů na skladě.. To nám umožňuje provádět servis fotoaparátů, kamer a zrcadlovek v co nejkratším čase a ušetřit tak Vaše peníze. Opravy fotoaparátů, kamer a zrcadlovek se pohybují v rozmezí 1 – 3 týdnů. V případě, že je nutné náhradní díl objednat, je nutno počítat spíše s delší dobou opravy.

Zaujala-li Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!