Servis elektroniky Opravy a servis klimatizací Servis a prodej ECU řídících jednotek
Servis fotoaparátů Servis herních konzolí Servis iPhone Servis tabletů Kontakt


Opravy a servis přenosných i domácích klimatizací

klimatizaceNaše společnost se zabývá kompletním servisem domácích i přenosných klimatizací všech značek. Provádíme montáž přenosných i domácích klimatizací a věnujeme se také pozáručním opravám.

Naším cílem, je udržet si důvěru svých klientů. Můžete se spolehnout, že u nás naleznete nejlepší služby na trhu. Vždy se snažíme o to, aby se k nám zákazníci vraceli, a proto uděláme maximum proto, aby vám vaše klimatizace ještě dlouho perfektně sloužila.

Nabízíme širokou nabídku servisních služeb na vysoké úrovni. Díky našemu speciálně vyškolenému personálu jsme schopni vyřešit jakýkoliv problém s vaší přenosnou i domácí klimatizací.

Provádíme servis přenosných i domácích klimatizací těchto značek:

Tristar, De Longhi Pac An, Midea/Comfee, LG Electronic, Orieme, Remko, York, Axione, Matushima, Sinclair a další.

Opravy a servis přenosné i domácí klimatizace se zárukou kvality

Disponujeme velmi moderní technikou, která výrazně urychlí servis vaší přenosné i domácí klimatizace. Díky našemu vybavení trvá oprava přenosné i domácí klimatizace jen nezbytně dlouhou dobu. Opravy se snažíme vyřešit do jednoho týdne od zaslání zařízení.

Odborníci na servis a opravy přenosných i domácích klimatizací

Naše poskytované služby v oblasti přenosných i domácích klimatizací jsou nejlevnější na trhu. Velký důraz klademe na profesionálně odvedenou práci, rychlost servisu a samozřejmě na spokojenost zákazníka. U nás bude vaše klimatizace v těch nejlepších rukách. Naši speciálně vyškolení technici vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz a navrhnou vám postup při opravě klimatizace.

Vždy se snažíme vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc a zaručit spokojenost na obou stranách. S námi si můžete být jisti, že vaše přenosná i domácí klimatizace bude opět jako nová a bude vám ještě dlouho sloužit.

Opravy a servis přenosné i domácí klimatizace po celé ČR

Opravy a servis přenosných i domácích klimatizací zajišťujeme po celé ČR. Naše služby můžete využít také o víkendu či přímo do 24 hodin. Pokud je to v našich silách, provedeme servis přímo u zákazníka. V případě závažnějšího problému si klimatizaci převezmeme a po provedení opravy v našem servisním středisku ji dopravíme zpět k zákazníkovi.

Cena a objednávka servisu přenosných i domácích klimatizací

Cena servisu a oprav přenosné i domácí klimatizace se odvíjí od druhu zařízení a závažnosti problému. Víme, že přenosnou či domácí klimatizaci je nutno chápat jako dlouhodobou investici a oprava může být nákladná. Proto všechny své zákazníky nejprve informujeme o ceně případné opravy a po Vašem schválení ceny opravy vaší přenosné i domácí klimatizace uzavřeme závaznou objednávku.

Nejjednodušším způsobem objednání našich služeb je vyplnění našeho internetového formuláře, kde v krátkosti uvedete o jaký druh přenosné či domácí klimatizace se jedná a jaký s ní máte problém. Všechny dotazy se snažíme zodpovědět do 24 hodin. Cenu a délku opravy se tedy dozvíte velmi brzy.

Doprava přenosných i domácích klimatizací

Pro zákazníky, kteří si naše služby objednají, nabízíme DOPRAVU ZDARMA. V internetovém formuláři tedy nezapomeňte uvést doručovací adresu, abychom si klimatizaci mohli sami vyzvednout a po opravě ji následně dopravit zpět. A to vše zdarma! Zákazník tedy hradí jen cenu opravy, doprava je na nás.

Jak si objednat servis přenosné či domácí klimatizace

Servis vaší přenosné či domácí klimatizace je možné domluvit si také telefonicky nebo ji zaslat kurýrní službou do našeho servisního střediska v Hrádku nad Nisou. Objednávku servisu přenosných i domácích klimatizací se snažíme vyřídit vždy do 24 hodin a vyřešit váš problém co nejdříve. Jste-li časově zaneprázdněni nebo jste zdaleka, jednoduše vyplňte náš internetový formulář a my se vám ozveme, jakmile to bude možné a zajistíme také dopravu.

Kontrola a revize přenosných i domácích klimatizací

Součástí našich služeb je také pravidelná údržba, kontrola a revize přenosných i domácích klimatizací.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky na uvedeném čísle nebo vyplňte náš internetový formulář. Vaši objednávku vyřídíme, jakmile to bude možné.

Internetový formulář vyplňte zde:

 

Těšíme se na Vás.